26.12.2023, 19:30 • Skupina A • Jan Prošek

54:17

54:17 Jonathan LEKKERIMÄKI - 6:0

54:17

Švédsko právě vstřelilo branku!
Máme tu další branku a znovu se prosazuje Švédsko. Tvrdou ránou se prosazuje a kotouč poslal mezi betony brankáře JONATHAN LEKKERIMÄKI. Asistence: Theo Lindstein.

48:39

48:39 Felix Unger Sörum - 5:0

48:39

Švédsko i ve třetí třetině dokázalo skórovat. Po střele od modré čáry se jemnou tečí z hranice brankoviště šikovně prosazuje FELIX UNGER SÖRUM. Asistence: Theo Lindstein a Otto Stenberg.

34:30

34:30 Filip BYSTEDT - 4:0

34:30

Elias Pettersson vyslal dobrou střelu, brankář kotouč vyrazil jen před sebe do brankoviště, kde snadno dorážel FILIP BYSTEDT. Asistence: Oskar Pettersson a Zeb Forsfjäll.

32:45

32:45 Jonathan LEKKERIMÄKI - 3:0

32:45

Domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé kombinaci v přesilovce v útočném pásmu se ránou z osy hrací plochy prosazuje JONATHAN LEKKERIMÄKI. Asistence: Liam Öhgren a Noah Östlund.

17:21

17:21 Filip BYSTEDT - 2:0

17:21

Domácí celek v závěru první třetiny navyšuje své vedení, tvrdou ránou z první se v přesilovce na první tyč prosazuje FILIP BYSTEDT. Asistence: Mattias Hävelid a Felix Unger Sörum.

10:02

10:02 Anton WAHLBERG - 1:0

10:02

Švédsko využívá přesilovku a dostává se do vedení, tvrdou ránu od modré čáry výborně před brankářem nechytatelně tečoval ANTON WAHLBERG. Asistence: Noah Östlund.

6:0

Branky a nahrávky: 11. Wahlberg (Östlund), 18. Bystedt (M. Hävelid, Unger Sörum), 33. Lekkerimäki (Öhgren, Östlund), 35. Bystedt (O. Pettersson, Forsfjäll), 49. Unger Sörum (Lindstein, Stenberg), 55. Lekkerimäki (Lindstein)

Švédsko: H. Hävelid (Thelin) – E. Pettersson, Salomonsson (A), M. Hävelid, Willander, Sandin-Pellikka (A), Johansson, Lindstein – Östlund, Wahlberg, Lekkerimäki – F. Wagner, Bystedt, Öhgren (C) – Edstrom, Unger Sörum, Stenberg – Born, Rudslätt, Forsfjäll – O. Pettersson.
Trenér: Magnus Havelid

Lotyšsko: Rolovs (Feldbergs) – Fenenko (A), Bērziņš, I. Ločmelis, Bulans, Urbanovičs, Uljanskis, Kurbaka – Mateiko, Veckaktinš, D. Ločmelis (C) – Vutkevičs, Vilmanis (A), Bukarts – Rullers, Darzinš, Borozinskis – Mots, Kruminš, Ozollapa – Strādnieks.
Trenér: Artis Abols

Rozhodčí: Kohlmuller, Murray – Durmis, Gustafson

Diváci: 11 512

00:25 SWE 5 Salomonsson, vražení na hrazení
09:12 LAT 2 I. Ločmelis, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
10:02 SWE 1:0 Wahlberg (Östlund)
15:49 LAT 2 Mateiko, podrážení
17:21 SWE 2:0 Bystedt (M. Hävelid, Unger Sörum)
24:42 LAT 2 Fenenko, držení
32:37 LAT 2 Fenenko, hrubost
32:45 SWE 3:0 Lekkerimäki (Öhgren, Östlund)
34:30 SWE 4:0 Bystedt (O. Pettersson, Forsfjäll)
35:07 SWE 2 Sandin-Pellikka, hákování