5:4

konec (2:3, 1:1, 2:0)

16.12.2023, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • Jan Matúš (@honzashepp)

Tipsport: 1.78 4.3 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (04:54:58)

Česká a slovenská stopa
Dominik Kubalík (OTT) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 18:59
Radek Faksa (DAL) – 0+1, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 12:20

Tři hvězdy utkání
1. Matt Duchene (DAL) 1+1
2. Jakob Chychrun (OTT) 0+3
3. Thomas Harley (DAL) 1+0
Dallasu se až ve třetí třetině konečně podařilo vyrovnat skóre utkání, když se o to postaral Heiskanen, jenž se tak stal už třetím domácím obráncem, který v tomto utkání skóroval.

Stars následně i otočili zápas na svou stranu, jelikož přihrávku Duchena si do vlastní sítě nasměroval Norris. Domácí už následně své těsné vedení nepustili, když Senators nevyšla ani závěrečná hra bez brankáře.

Dallas Stars tedy opět potvrdili, že patří k nejlepším týmům NHL co se týče otáčení zápasu a naopak Ottawa Senators poprvé v sezóně ztratila zápas, ve kterém po druhé třetině vedla.

59:52

Hintz jen o mantinel vyhazuje touš do středního pásma a tohle už domácí hokejisté zvládnou.

59:22

Chychrun dostal ještě jeden pokus a tentokrát už mířil mezi tři tyče, avšak Wedgewood dokázal udržet puk ve své výstroji.

59:12

Střela Chychruna jen proletěla kolem domácí klece.

58:56

Stars dokázali dostat puk ze svého obranného pásma.

58:40

Giroux pálil z modré čáry a jeho pokus se Wedgewoodovi podařilo vyrazit.

58:33

Forsberg už tedy zůstává na své střídačce.

58:33

Senators si berou svůj oddechový čas.

58:33

A a tak se do útoku hnali hosté, jenže Giroux své nahození poslal přímo do hlediště.

58:28

Po chybné rozehrávce hostí se k puku dostal Duchene, jenž ihned přihrával Seguinovi, ale tomu jeho střela vůbec nesedla.

58:03

Duchene vjel do útočného pásma, kde nakonec střílel z levého kruhu a jeho pokus mířil nad bránu Ottawy.

57:34

Robertsonovi se podařilo vyhodit kotouč až do útočného pásma Dallasu a puk zde určitě ani nedojede na zakázané uvolnění.

57:16

Stars poslali kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění. Hra se tedy vrátí před Wedgewooda.

57:04

Tkachukova střela z levé strany letěla mimo bránu Dallasu.

56:42

Dallas ubránil ofenzivní snažení Ottawy a domácí hokejisté pouze posílají kotouč do středního pásma.

56:11

Giroux svým křižným pasem hledal nachystaného Norrise, avšak do tohoto pasu vložil svou hůl bránící Heiskanen.

55:17

Stützle se dostal do bekhendového zakončení, které nakonec Wedgewood dokázal vytáhnout svým ramenem.

54:39

Dallasu se nyní nedařilo dostat puk ze svého obranného pásma až nakonec vše vyřešil kapitán Benn, který obloukem poslal touš do střední části kluziště.

53:22

Už to vypadalo, že se Norrisovi podaří udržet kotouč v útočném pásmu, ale rozhodčí to viděli jinak, když Ottawě odpískali ofsajd.

53:01

Zub obdržel přihrávku na modrou čáru, kde se do kotouče pořádně opřel a rána ruského obránce letí do lapačky Wedgewooda.

52:48

MacEwen po pravé straně vjel do útočného pásma, kde od mantinelu vystřelil a touš letí do lapačky domácího brankáře.

52:11

Heiskanenova sražená střela se odrazila k Johnstonovi, jehož pohotová střela ze středu útočného pásma mířila jen těsně vedle hostující klec.

51:40

Domácí se hnali do protiútoku tří proti dvěma, kde se nakonec do zakončení dostal Hintz, ale jeho pokus mířil přímo do připraveného Forsberga.

50:59

Po zblokované střele Bathersona se kotouč odrazil do slotu, kde poté z otočky střílel Stützle, jehož pokus končí ve výstroji Wedgewooda.

50:42

Batherson dostal hodně prostoru na levé straně útočného pásma a jeho následná střela letí přesně do lapačky Wedgewooda.

50:02

Harleyho střela z modré čáry byla ještě tečována a kotouč prošel Forsbergovi mezi jeho betony, ale naštěstí pro Ottawu následně mířil těsně vedle.

49:34

Ottawa zatím v sezóně ještě neztratila zápas, ve kterém po dvou třetinách vedla, avšak nyní to vypadá, že Dallas jim uštědří první obrat v závěrečné třetině.

48:58

Stars se hnali do dalšího útoku a kotouč nakonec doklouzal až k Forsbergovi, jenž ho raději schoval do své lapačky.

48:17

48:17 Matt DUCHENE - 5:4

48:17 6/6

Dallas právě vstřelil branku!
Stars otáčejí stav tohoto utkání a poprvé v zápase vedou! Duchene se postupně z modré čáry dostal s pukem až k bráně Ottawy, kde se mu trochu zasekl, a tak ho jen takovou zadovkou poslal před klec Sens a zde si jej do vlastní sítě usměrnil Norris. Asistence. Mason Marchment, Tyler Seguin.
Duchene M., Marchment M., Seguin T., Heiskanen M., Wedgewood S., Harley T.
Chychrun J., Norris J., Hamonic T., Giroux C., Forsberg A., Kubalík D.

48:07

Stars se ihned znova nacpali do svého útočného pásma, kde nakonec Suter připravil střeleckou pozici pro Harleyho, jehož střela byla zblokována do ochranné sítě.

47:33

47:33 Miro HEISKANEN - 4:4

47:33 6/6

Stars srovnávají stav tohoto utkání! Johnston se od pravého mantinelu snažil prokličkovat před bránu Ottawy, kde mu hosté vysekli touš z hole, ale pouze přímo na hokejku MIRA HEISKANENA, jenž se poté trefil parádně do bližší šibenice. Hned tři ze čtyř branek domácích zatím vstřelili obránci. Asistence: Wyatt Johnston.
Heiskanen M., Johnston W., Dadonov J., Benn J., Wedgewood S., Suter R.
Zub A., Chychrun J., Batherson D., Kelly P., Forsberg A., Greig R.

47:15

Stützlemu se podařilo křižně dostat kotouč na Bathersona, který však ani nyní svůj hattrick nezkompletoval, protože jeho střelu Wedgewood vyrazil.

46:34

Lindell nahrával na modrou čáru, ale Hakanpää jej zde nedokázal zastoupit, takže kotouč míří do středního pásma.

45:43

Kelly zkoušel střílet z pravé strany útočného pásma, avšak jeho pokus až k domácímu brankáři nedoletěl.

44:37

Hosté se dostali do přečíslení dvou na jednoho a celou akci řešil Tkachuk svou střelou, kterou však Wedgewood vyrazil.

44:13

Giroux obdržel přihrávku na levou stranu útočného pásma a jeho střelu po ledě Wedgewood vykopl svým betonem.

43:51

Wedgewood si nakonec musel poradit s nahozením z modré čáry, které zaletělo do jeho výstroje.

43:32

MacEwen zavezl puk do útočného pásma, kde ho následně nahodil za bránu Stars.

42:48

Hned dvě střely domácích hráčů byly zblokovány obranou Ottawy, když směrem k Forsbergovi nedoletěly pokusy Sutera a Harleyho.

42:24

Sanderson zavezl puk do útočného pásma, kde poté střílel z levého kruhu a Wedgewood jeho pokus musel vyrazit za svou klec.

41:54

Hintz zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal Robertsonovi, jenž poté střílel zpoza obránce, avšak touš zaletěl do lapačky Forsberga.

41:38

Lindellovi se nepodařilo udržet puk v útočném pásmu, takže se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.

41:16

Dadonov nahrál kotouč na modrou, odkud následně vystřelil Hakanpää a jeho pokus zaletěl do výstroje Forsberga.

41:00

Norris od levého mantinelu poslal kotouč směrem na domácího brankáře, který jej schoval do své lapačky.

40:16

Hostující hokejisté hned na začátku třetí třetiny posílají kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

Vyhraná vhazování: 26:17
I ve druhé třetině se Ottawě opět podařilo odskočit Dallasu na rozdíl dvou branek, protože svou druhou trefu v utkání zaznamenal Batherson. Sens mohli následně navýšit své vedení v přesilové hře, jenže v té naopak udeřil domácí obránce Harley.

Dallas měl i několik příležitostí k tomu, aby i konečně vyrovnal skóre tohoto zápasu, ale další branku už domácí nepřidali, a tak se i do závěrečné třetiny půjde za těsného vedení hostujících hráčů.

40:00

39:48

Po velké chybě hostující obrany se do velké šance dostal Hintz, avšak jeho střelu srazil Hamonic přímo do svého brankáře Forsberga.

39:22

Pavelski nahrál do pravého kruhu Heiskanenovi, jenž ihned poslal touš před bránu Ottawy, kde jej Forsberg vykopl betonem.

39:16

Hostující hráči pouze obloukem posílají kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

38:32

Ottawa nakonec vyvezla puk do středního pásma, kde se touš odrazil na střídačku hostí.

38:24

Čtvrtá formace Dallasu dokázala chvíli držet puk v útočném pásmu, avšak ti jej spíš drželi kolem mantinelu.

37:58

Hra je nyní plná nepřesností, když pouze kotouč míří z jedné strany na druhou.

37:05

Útok Ottawy pokračoval dále a nakonec se k zakončení dostal Stützle, avšak puk letí přímo do lapačky Wedgwooda.

36:57

Chychrunova střela z modré čáry byla domácí obranou zblokována do rohu kluziště.

36:28

Norris chtěl nahodit puk směrem na Wedgewooda, ale trefil pouze bránícího Hanleyho.

35:41

Kubalíkovi se podařilo přistrčit kotouč na Norrise, jehož střela z velké blízkosti končí na Wedgewoodovi.

35:08

Batherson zavážel kotouč do útočného pásma, ale u mantinelu jej tvrdě seslal k ledu Lindell.

34:32

Heiskanenova střela z pravé strany skončila na bránícím Kastelicovi.

34:02

Domácí hokejisté se znova dostávali do rychlého protiútoku, ale Dadonov nedokázal přihrát přes ležícího Chychruna.

33:52

Kastelic dostal prostor na levé straně útočného pásma a jeho následnou střelu se Wedgewoodovi podařilo zblokovat do ochranné sítě.

33:39

Senators nyní poslali kotouč přes všechny čáry, a tak je hostujícím hráčům odpískán icing.

33:14

Kelly zkoušel střílet z rohu útočného pásma, ale jeho pokus opět letěl mimo bránu Stars.

32:54

Tkachuk se dostal do zakončení z otočky, které Wedgewood musel rychle ukrýt do své výstroje.

32:05

Stars se poté dostali do přečíslení dvou na jednoho, které Duchene řešil přímou střelou, jenž prošla za záda Forsberga, ale toho zachránila branková konstrukce!

31:56

Kelly z levého kruhu jen těsně minul domácí klec.

31:46

Dallas už je tedy znova kompletní a chvíli po uplynutí Steelova trestu se hráči Senators dostali do ofsajdu.

31:30

Senators pouze ze středního pásma nahodili kotouč směrem na Wedgewooda.

31:21

31:21 Thomas HARLEY - 3:4

31:21 5/6

Stars vyhráli následné vhazování a THOMAS HARLEY využil toho, že se před ním doslova otevřela cesta, a tak se s pukem dostal až k bráně Sens, kde bekhendem poslal touš na Forsberga, který jej zprvu zastavil, jenže obránce Stars ještě do puku znova klepl a dorazil jej do hostující sítě. Asistence: Radek Faksa.
Harley T., Faksa R., Benn J., Suter R., Wedgewood S.
Chychrun J., Tkachuk B., Stützle T., Batherson D., Giroux C., Forsberg A.

31:10

Kotouč byl doslova zalehnut v rohu obranného pásma, odkud jej nakonec Stars vydolovali, ale v tu chvíli už rozhodčí přerušili hru.

30:46

A další vyhození domácích hráčů.

30:24

Seguinovi se podařilo vyhodit puk z obranného pásma Dallasu.

30:15

Wedgewood si musel poradit s zakončením Norrise z pravého kruhu.

29:52

Stars tohle oslabení začali vyhraným vhazováním a následným vyhozením kotouče.

29:42

Sam Steel (DAL) to nyní přehnal při svém napadání a pouze podrazil hostujícího Bernard-Dockera. Ottawa tedy bude hrát svou třetí přesilovou hru.

28:59

Dallasu se nevydařila útočná rozehrávka, protože kotouč letí přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

28:43

Batherson už útočil na zkompletování hattricku, avšak jeho střelu z pravého kruhu se Wedgewoodovi podařilo vyrazit.

28:20

Ofenzivní akce Ottawy skončila na útočné modré, kde byl Batherson v útoku dříve než puk, takže se píská ofsajd Sens.

27:30

Tak tohle je hodně zbytečný icing hostí, když Kelly příliš brzy nahazoval kotouč do útoku.

27:24

Suterova střela z modré čáry byla hostující obranou zblokována mimo hrací plochu.

26:53

Nyní už se Duchenovi zpoza klece podařilo přihrát Seguinovi, avšak jeho střelu vyrazil Forsberg.

26:16

Duchene adresoval svůj pas před bránu Ottawy, avšak zde jej před Seguinem sebral jeden z obránců Sens.

24:54

24:54 Drake BATHERSON - 2:4

24:54 6/6

Ottawa právě vstřelila branku!
Senators opět odskakuejí na rozdíl dvou branek! Stützleho střelu před bránou sebral Tkachuk, kterému se podařilo kotouč posunout k DRAKE BATHERSONOVI, jenž nadvakrát překonal ležícího brankáře Dallasu. Asistence: Brady Tkachuk, Tim Stützle.
Batherson D., Stützle T., Tkachuk B., Zub A., Forsberg A., Sanderson J.
Heiskanen M., Benn J., Suter R., Dadonov J., Johnston W., Wedgewood S.

24:28

Robertson dokázal křižným pasem najít Hintze, který poté střílel k bližší tyči, ale zde se Forsberg dokázal rychle přesunout a touš vyrazil.

23:59

Pavelski zkoušel překonat Fosberga svou střelou z rohu útočného pásma, kterou hostující brankář vyrazil na druhou stranu pásma.

23:17

Marchment chtěl vyslat do úniku Duchena, avšak tento pas se podařilo zastavit Bernard-Dockerovi.

22:28

Přihrávka Craiga Smitha byla hned ve středním pásmu přizvednuta a kotouč letí až do spodního prstence American Airlanes Center.

21:32

Joseph se pokoušel překvapit domácího brankáře ihned po vyjetí zpoza brány Dallasu a kotouč se jen odrazil od připraveného Wedgewooda.

20:58

Pavelski se pokoušel o křižný pas po přejezdu do útočného pásma, ale tato přihrávka byla zblokována hostující obranou.

20:26

Batherson se poté dostal k odraženému kotouči, avšak svou následnou střelou poslal přímo do ochranné sítě.

20:20

Sanderson vyslal svou střelu z modré čáry, kterou musel Wedgewood vyrazit nad svou klec.

Vyhraná vhazování: 12:9
Prvních dvacet minut tohoto zápasu tedy nabídlo hodně zajímavou podívanou, kterou okořenilo hned pět branek. Ottawa se velmi rychle dostala do dvoubrankového vedení, které obstarali Hamonic s Bathersonem.

Dallasu se vzápětí podařilo využít přesilovou hru, ve které snížil Pavelski. Hodně divoký moment přišel při hře čtyř proti čtyřem, kde nejprve Sens po dorážce Norrise obnovili své dvoubrankové vedení, ale to vydrželo pouhých deset vteřin, protože za domácí z následné akce snížil Lindell.

Do druhét třetiny tedy bude Ottawa vstupovat s velmi těsným vedením.

20:00

19:22

Jenže zde nakonec Kubalík schytal tvrdý hit a domácím se poté podařilo dostat kotouč do středního pásma.

19:00

Otevíráme poslední minutu první třetiny, když se hostům daří držet puk ve svém útočném pásmu.

18:11

Tkachuk obdržel přihrávku do pravého kruhu a jeho následnou střelu musel Wedgewood vyrazit mimo svou klec.

17:55

Heiskanen už přebíral kotouč ve středním pásmu, takže se domácí hráči dostali do ofsajdu.

17:37

Senators vyhráli následné vhazování a hostující hokejisté už zřejmě tohle oslabení přežijí.

17:30

Duchene se pokoušel přihrát přes brankoviště na Johnstona, avšak Bernard-Docker tento pas málem srazil do vlastní sítě, ale naštěstí pro hostující hráče touš skončil pod lapačkou Fosberga.

16:58

Seguin přihrával před prázdnou klec Johnstonovi, ale tomu se nepodařilo usměrnit touš mezi tři tyče.

16:33

Dallas se zatím nemůže dostat zpět do svého útočného pásma.

16:08

Senators následně dokázali dostat puk do středního pásma.

16:00

Střela Robertsona byla zblokována hostující obranou.

15:45

Dallas bude mít k dispozici přesilovou hru, protože na trestnou lavici usedá Jakob Chychrun (OTT), jenž si odsedí dvě minuty za krosček.

15:06

Kotouč se zpoza brány Ottawy odrazil přímo pod lapačku Forsberga, který raději přerušuje hru.

14:44

Joseph se po svém návratu z trestné ihned dostal do útoku, kde střílel z levého kruhu a jeho rána končí na tyči domácí klece.

14:37

Oba týmy jsou již kompletní.

13:30

13:30 Esa LINDELL - 2:3

13:30 5/5

Odpověď Dallasu je však okamžitá, protože domácí se hned dostali do útočného pásma, kde nakonec Duchene nahrál do levého kruhu ESOVI LINDELLOVI, jehož střela letí k vzdálenější tyči hostující klece. Asistence: Matt Duchene.
Lindell E., Duchene M., Suter R., Wedgewood S., Seguin T.
Zub A., Tkachuk B., Stützle T., Forsberg A., Sanderson J.

13:20

13:20 Josh NORRIS - 1:3

13:20 5/5

Senators opět odskakují na rozdíl dvou branek, když Norris vyslal Girouxe do útoku, který dojel až k bráně Stars, kde sice jeho kličku do protipohybu Wedgewood zastavil, ale následně puk zůstal ležet na brankové čáře a do domácí klece jej dorazil JOSH NORRIS. Asistence: Claude Giroux, Jakob Chychrun.
Norris J., Giroux C., Chychrun J., Hamonic T., Forsberg A.
Heiskanen M., Harley T., Wedgewood S., Pavelski J., Johnston W.

12:52

Při hře čtyř proti čtyřem se Senators nevydařil přechod do útočné třetiny, kde se hosté dostali do ofsajdu.

12:37

Nicméně ta vydržela pouhých devět vteřin, protože dvě minuty za držení okamžitě dostává Mathieu Joseph (OTT).

12:28

Ottawa bude hrát svou druhou přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Jani Hakanpää (DAL), jenž dostává dvě minuty za hákování.

12:02

Další útočná snaha Dallasu skončila na útočné modré, kde se domácí hráči dostali do ofsajdu.

11:46

11:46 Joe PAVELSKI - 1:2

11:46 6/5

Stars využívají přesilovou hru a vracejí se do utkání! Domácí hráči se prosazují po rychlé kombinaci, když nakonec Hintz nahrál před bránu JOE PAVELSKÉMU, jenž už poté musel překonat ležícího Forsberga. Asistence: Roope Hintz, Jason Robertson.
Pavelski J., Hintz R., Robertson J., Benn J., Heiskanen M., Wedgewood S.
Zub A., Joseph M., Kelly P., Forsberg A., Sanderson J.

11:20

Robertsonova střela z pravého kruhu letěla hodně mimo bránu Ottawy.

10:53

Hostujícím hráčům se podařilo získat kotouč a Sens jej následně vyhodili přes všechny čáry.

10:36

Bennova střela ze slotu byla obranou Ottawy zblokována za bránu hostí.

10:26

Dallas bude hrát svou první přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Claude Giroux (OTT).

10:14

Senators ze středního pásma poslali kotouč směrem na domácí klec, kde si tedy poprvé na puk sahá Wedgewood.

10:00

V polovině první třetiny tedy stále registrujeme pouhé tři střely na bránu, které všechny zaznamenali hostující hokejisté.

09:15

Dallas se ihned pokoušel nacpat do svého útočného pásma, jenže ani nyní si domácím nevytvořili nějakou střeleckou pozici.

08:25

Stars opět vyhazují kotouč z obranného pásma a první přesilová hra Ottawy tedy zůstane nevyužita.

08:08

Duchene získal puk po špatné přihrávce Norrise a následně jej vyvezl do středního pásma, když rozhodčí přerušili hru, protože domácí brankáře Jake Oettinger je očividně zraněný a do domácí klece musí Scott Wedgewood.

07:22

Ottawa nahodila puk do útočného pásma, ale ten se stal kořistí domácích hráčů, kteří se tak znova osvobozují dalším vyhozením.

07:04

I další vhazování patřilo domácím hráčům a kotouč tedy znova letí přes všechny čáry.

06:56

Oettinger si konečně zapisuje úspěšný zákrok, jelikož pod jeho betonem skončila střela po ledě z hole Girouxe.

06:45

Dallas se podařilo vyhrát následné vhazování a kotouč letí přes celé kluziště.

06:34

Senators si zahrají první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za sekání dostává Wyatt Johnston (DAL).

06:30

Hosté jeli ve dvou na jednoho, ale hráči Ottawy tohle překombinovali, když Stützle ještě vracel kotouč Bathersonovi a přihrávku zblokoval Heiskanen.

06:10

Další útok Stars skončil ofsajdem, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat před střídačkou Ottawy.

05:46

Dallas opět držel puk ve svém útočném pásmu, jenže ani v tomto případě domácí hráči nezaregistrovali žádný střelecký pokus na hostující klec.

05:00

Máme zatím za sebou úvodních pět minut utkání, ve které registrujeme pouhé dvě střely na bránu a oba tyto pokusy skončily v bráně Stars.

04:40

Hostujícím hráčům se znova podařilo zastavit další útočné snažení Dallasu.

03:58

První formace Dallasu se udržela ve svém útočném pásmu, ale přímo na Fotsberga zatím stále neletěla žádná střela.

02:51

02:51 Drake BATHERSON - 0:2

02:51 6/6

Sens ihned odskakují na rozdíl dvou branek! Po souboji u pravého mantinelu se kotouč postupně dostal do levého kruhu na DRAKE BATHERSONA, jehož první střelu ještě obrana Stars zblokovala, avšak útočník Ottawy se k puku znova dostal a jeho další střela už končí v domácí kleci. Asistence: Jakob Chychrun, Tim Stützle.
Batherson D., Chychrun J., Stützle T., Zub A., Forsberg A., MacEwen Z.
Faksa R., Smith Cr., Steel S., Suter R., Oettinger J., Hanley J.

01:44

Seguin se dostal do zakončení z pravého kruhu, které však skočilo na prvním bránícím hráči. Ottawa poté dostala puk do středního pásma.

01:16

01:16 Travis HAMONIC - 0:1

01:16 6/6

Senators otevírají skóre tohoto utkání! Chychrunova střela z modré áry letěla hodně mimo bránu Stars, a tak se kotouč dostal na modrou k jeho kolegovi TRAVISU HAMONICOVI, jehož nahození Oettinger vůbec neviděl a navíc jej přímo před ním tečoval vlastní obránce Lindell. Asistence: Jakob Chychrun, Mathieu Joseph.
Hamonic T., Chychrun J., Joseph M., Norris J., Giroux C., Forsberg A.
Hakanpää J., Pavelski J., Robertson J., Lindell E., Hintz R., Oettinger J.

00:40

Ottawě se podařilo dostat puk ze svého středního pásma, když jej Tkachuk pouze odevzdal za bránu Dallasu.

00:05

Úvodní vhazování vyhráli domácí hokejisté a Dadonov následně ve středním pásmu ihned inkasoval hodně tvrdý hit od Tkachuka.

00:01

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – R. Suter, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, Harley, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Duchene, Seguin – Benn, W. Johnston, Dadonov – Steel, Faksa, Cr. Smith.
Trenér: Peter DeBoer

Ottawa Senators: A. Forsberg (Korpisalo) – Sanderson, Zub, Chychrun, Hamonic, Brännström, Bernard-Docker – B. Tkachuk, Stützle, Batherson – M. Joseph, Norris, Giroux – Kubalík, Greig, Kelly – MacEwen, Chartier, Kastelic.
Trenér: D.J. Smith

Rozhodčí: McCauley, Schrader – Hughes, Murray.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

5:4

Branky a nahrávky: 12. Pavelski (Hintz, J. Robertson), 14. Lindell (Duchene), 32. Harley (Faksa), 48. Heiskanen (W. Johnston, Dadonov), 49. Duchene (Marchment, Seguin) – 2. Hamonic (Chychrun, M. Joseph), 3. Batherson (Chychrun, Stützle), 14. Norris (Giroux, Chychrun), 25. Batherson (B. Tkachuk, Stützle)

Dallas Stars: Oettinger (9. Wedgewood) – R. Suter, Heiskanen, Lindell, Hakanpää, Harley, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Duchene, Seguin – Benn, W. Johnston, Dadonov – Steel, Faksa, Cr. Smith.

Rozhodčí: McCauley, Schrader – Hughes, Murray

Diváci: 18 532

01:16 OTT 0:1 Hamonic (Chychrun, M. Joseph)
02:51 OTT 0:2 Batherson (Chychrun, Stützle)
06:34 DAL 2 W. Johnston, sekání
08:08 DAL -Oettinger +Wedgewood (Střídání)
10:26 OTT 2 Giroux, hákování
11:46 DAL 1:2 Pavelski (Hintz, J. Robertson)