Extraliga dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Tábor

3:2

po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)

16.12.2023, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 27 • Skupina A • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Konec zápasu. (19:00:51)

63:09

63:09 Petr TOMEK - 3:2

63:09 4/5

Karlovy Vary právě vstřelily branku! Je dobojováno! Domácí hráli v oslabení, ale přesto vyhrávají. PETR TOMEK převzal puk ve středním pásmu, našlápl a dostal se až před Spálenku, kterého suverénně prostřelil! Asistence: Michal Kváš.
Kadoun O., Tomek P., Kváš M., Bednář O.
Spálenka A., Mohyla Rob., Pufr A., Pánek S., Suchan A.

62:15

Hlavín netrefil dobře ránu na pravém kruhu, domácí se následně osvobozují.

61:46

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Pavel Kůrka – 2 min., držení.

61:35

Po úvodním oťukávání si první zásah nastavení připisuje Kadoun. Nyní už se bude hrát klasicky ve třech na obou stranách.

60:09

60:01

Šedesát minut o vítězi utkání nerozhodlo a Tábor odveze z Karlových Varů minimálně jeden hodně cenný bod. Za chvíli budeme pokračovat prodloužením.

60:00

59:45

Domácí měli velký tlak, ale puk za Spálenku nedostali.

58:56

58:50

Pufr přejel modrou a vypálil, Kadoun vyráží betony.

58:09

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Sebastian Pánek – 2 min., vysoká hůl.

57:28

Hosté po založení přesilovky získali přečíslení tří proti dvěma, po Mohylově nahrávce na střed pálil Bušta, trefil jen Kadouna.

56:56

Marko Michalov – 2 min., držení.

55:54

Velká šance pro domácí, jenže Tomek v brejku sám proti Spálenkovi neuspěl!

53:30

Domácí ztratili puk v útočném pásmu a hosté otočili hru. Situaci dva na dva zakončoval Slabý, mířil ale vysoko nad.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Kůrka (Tomek, V. Blažek), 40. Kubík (L. Slavík), 64. Tomek (Kváš) – 12. Slabý (Hlavín, Pufr), 43. Suchan (V. Svoboda)

HC Energie Karlovy Vary: Kadoun (Kašpar) – F. Čermák, Kubík, Magner, Kůrka, Horáček, Bednář – Kváš, Wardas, L. Slavík – Michalov, Šedivec, Vaníček – Habla, Tomek (C), V. Blažek.

HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – J. Šťastný, Pufr (A), Céza, Bačo, Rob. Mohyla, V. Mašek, Špaček – Bušta, Suchan, Hlavín (A) – S. Pánek (C), Kostka, V. Svoboda – Šustík, Podzimek, Slabý.

02:14 KVA 2 Kubík, napadení
04:11 KVA 1:0 Kůrka (Tomek, V. Blažek)
08:30 TAB 2 J. Šťastný, napadení
11:44 TAB 1:1 Slabý (Hlavín, Pufr)
17:18 KVA 2 Magner, sekání
17:31 TAB 2 V. Svoboda, hákování