NHL

New York Rangers – Anaheim Ducks

5:1

konec (1:1, 2:0, 2:0)

16.12.2023, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Jan Šlapáček (@Slapi1), Michal Břuchanský

Tipsport: 1.54 4.85 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:38:37)

3. Mika Zibanejad (NYR) 1+1
Anaheim v Madison Square Garden otevřel skóre, ale potom už ke gólu Leasona žádný další nepřidal. Kreider svým 500. bodem v NHL ještě do přestávky snížil a po změně stran se další trefou podílel na obratu na konečných 5:1. Úplnou koncovku okořenil gól Švéda Edströma, jenž si dnes odbyl vítězný debut v NHL.

59:57

59:57 Adam EDSTRÖM - 5:1

59:57 6/6

Rangers právě vstřelili branku!
Tak na tenhle zápas ADAM EDSTRÖM nikdy nezapomene. Útočník Rangers při svém debutu v NHL střílí zároveň i první gól. Asistence: Barclay Goodrow a Braden Schneider.
Schneider B., Goodrow B., Quick J., Lindgren R., Pitlick T., Edström A.
Dostál L., Leason B., Mintjukov P., Carrick S., Jones Max, LaCombe J.

59:00

Ducks se ještě pokouší kosmeticky upravit výsledek a drží se s kotoučem v útočném pásmu.

58:20

Zápas v Madison Square Garden se de facto pouze dohrává.

56:31

Další nahozený kotouč na branku Rangers a další zákrok amerického brankáře.

55:50

Quick úspěšně zasáhl proti střele od modré čáry.

55:26

55:26 Mika ZIBANEJAD - 4:1

55:26 6/5

Domácí přesilovou hru využívají a de facto tento zápas rozhodují. Z levého kruhu vypálil z první MIKA ZIBANEJAD a Dostál nedokázal zasáhnout. Asistence: Artěmij Panarin.
Panarin A., Trocheck V., Kreider C., Fox A., Quick J., Zibanejad M.
Dostál L., Fowler C., Henrique A., Ljubuškin I., Vatrano F.

54:40

Ducks se na začátku svého oslabení osvobozují.

54:22

Gudas se po odpískání nechal unést emocemi a sekl Goodrowa. Český obránce je potrestán dvěmi minutami za sekání a desetiminutovým trestem za nesportovní chování.

53:10

Kreider se obtočil kolem branky a pustil puk do brankoviště, kterým ale pouze proletěl.

52:14

Quick po nahození zasáhl a raději přerušil hru.

52:13

Anaheim se stále nedokázal v této třetině dostat do nějakého soustavného tlaku, kterým by zápas zdramatizoval.

50:41

Fox byl během tohoto střídání hodně aktivní. Ani jedna ze dvou střel za zády Dostála neskončila.

50:03

Od modré čáry nahodil puk na branku Gustafsson a Dostál zasáhl lapačkou. Hra je přerušena.

5:1

Branky a nahrávky: 18. Kreider (Zibanejad), 32. Vesey (Fox, Wheeler), 37. Kreider (Panarin, Fox), 56. Zibanejad (Panarin), 60. Edström (Goodrow, Schneider) – 14. Leason (Ljubuškin)

New York Rangers: Quick (Šesťorkin) – R. Lindgren, Fox, E. Gustafsson, Trouba (C), Z. Jones, Schneider – Kreider, Zibanejad, Wheeler – Panarin (A), Trocheck, Lafrenière – Cuylle, Edström, Brodzinski – Vesey, Goodrow (A), Pitlick.
Trenér: Peter Laviolette

Anaheim Ducks: Dostál (Gibson) – Fowler (A), LaCombe, Mintjukov, Ljubuškin, Vaakanainen, Gudas – Killorn, Carlsson, Terry – Vatrano, Carrick, R. Strome – Max Jones, Henrique (A), Leason – McGinn, Groulx, Silfverberg (A).
Trenér: Greg Cronin

Rozhodčí: Dunning, Lambert – Kovachik, Jackson

Diváci: 18 006

09:23 NYR 2 Trocheck, nedovolené bránění
11:15 NYR 2 R. Lindgren, hákování