1:2

konec (1:2, 0:0, 0:0)

15.12.2023, 19:00 • Falun, Švédsko • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 2.54 3.99 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepší českou hráčkou byla vyhlášena brankářka Viktorie Švejdová, na druhé straně byla zvolena Sanni Aholaová. (21:05:53)

59:54

Jedna z českých hráček se dostala k zakončení z mezikruží, ale pokus byl zblokovaný obranou Finska.

59:44

Pokus o trefení prázdné branky Finkám nevyšel, icing.

59:34

Oddechový čas pro Česko.

59:10

Češky drží kotouč v útočné třetině, ale nemohou se dostat do pozic, odkud by se dalo zakončit.

58:40

Finkám se hned dvakrát za sebou podařilo dostat kotouč do středního pásma.

58:11

Češky hrají v šesti!

56:56

Finky nyní dovezly kotouč do útočné třetiny a snaží se jej zde držet. Čas plyne pro naše hráčky velmi rychle.

55:25

Střela od modré čáry se odrazila a dopadla ze shora na branku.

55:10

Znovu kombinujeme v útočné třetině, pořád tomu ale chybí střelba.

54:10

Vanišová se dostala k ráně z mezikruží, ale branku Finska přestřelila.

53:40

Češky jsou sice aktivní na kotouči, ale Finky skvěle brání vlastní modrou a nenabízejí příliš mnoho prostoru ani ve vlastní třetině.

52:06

Střela Přibylové byla sražená do ochranné sítě, vhazovat se bude v obranném pásmu Finska.

51:05

Útoky se nyní přelévají ze strany na stranu, ale ložených šancí je zatím k vidění málo.

49:44

Kotouč skončil na zakázaném uvolnění, hra se přesune před Švejdovou.

49:30

Finky nahodily puk do našeho pásma a míří střídat.

48:07

Mlýnková dostala kotouč do mezikruží, ihned pálila, ale nedokázala procedit puk přes hromadu těl, která před ní byla.

46:55

Vanhanenová našla jednu ze spoluhráček, která ihned pálila, ale příliš jí to nesedlo.

45:52

Švejdová raději zalehla kotouč, který směřoval na její branku. Vhazovat se bude znovu po její levé ruce.

43:46

Švejdová drží nahozený kotouč v lapačce a přerušuje hru, vhazovat se bude po její levici.

43:15

Střela Trnkové gólem nekončí, Češky nadále pokračují s pukem v útočném pásmu.

42:06

Pejšová vyslala od modré čáry tvrdou ránu, ta ale skončila pouze v náruči Aholaové.

41:34

Češky byly až příliš rychlé, ofsajd.

41:14

Česko v plném počtu.

41:02

Češkám se znovu podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.

40:21

Češkám se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.

40:01

40:00

39:50

Střela od modré čáry prolétla vedle branky Švejdové, více se toho v této třetině nestane.

36:02

Teprve teď se Finky dostaly ke kotouči a mohou zaútočit.

35:44

Naše hráčky nyní drží kotouč v útočném pásmu a oslabení je za polovinou.

35:13

Střela Savolainenové byla zblokovaná, načež Češky vyhodily puk z pásma a mohou střídat.

34:42

Pištěková – 2 min., podrážení.

34:10

Karvinenová našla přesným pasem Vesaovou v mezikruží, ta ale ještě chtěla akci vyšperkovat další přihrávkou a trefila pouze jednu z našich hokejistek.

33:32

Velká škoda! Mlýnková se dostala do předbrankového prostoru, ale Aholaová zmenšila střelecký úhel vyjetím a její pokus zastavila!

32:03

Střelu od modré zblokovala jedna z obránkyň, Češky následně vyvezly kotouč z vlastního pásma.

31:00

Karvinenová se dostala do zajímavé střelecké pozice, ale Švejdová zasáhla skvěle betonem.

28:38

Mlýnková se proháčkovala až před brankářku Finska, ale na poslední chvíli ji zablokovala hůl jedna z obránkyň.

25:25

Češky se nyní nastěhovaly do útočné třetiny, ale ani jednou neohrozily branku Finska.

24:47

Nahozený kotouč končí u Švejdové, která raději přerušuje hru.

24:10

Tulusová se natlačila před Švejdovou, položila si ji, ale poté česká brankářka učebnicově zakročila v leže lapačkou!

23:10

Jedna z finských hráček si nyní nabruslila do útočné třetiny, vypálila, ale její rána byla zblokovaná.

21:07

Švejdová předvedla jistý zákrok a přerušila hru, vhazovat se bude v pásmu Česka.

20:03

20:01

20:00

19:45

Kotouč se odrazil do ochranné sítě, hra je přerušena. Vhazovat se bude před Švejdovou.

19:23

Křížová vyvezla puk z vlastního pásma až do toho útočného a ukrojila část početní nevýhody.

19:10

Střela od modré čáry byla zblokovaná, Češky následně vyhodily puk z pásma.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:35

Češky nyní drží kotouč v útočném pásmu a oslabení se krátí.

18:03

Vanišová – 2 min., nedovolené bránění.

17:39

17:39 VANHANENOVÁ - 1:2

17:39

Finsko právě vstřelilo branku!
Švejdová zastavila nahození od modré, ale kotouč si nešťastně odhodila od sebe. Na brankoviště rychle přispěchala SANNI VANHANENOVÁ a dorazila jej za záda bezmocné české brankářky. Asistence: Emilia Vesaová.

16:01

Přibylová se natlačila do předbrankového prostoru, snažila se protečovat přihrávku, ale byla čistě odstavena.

15:44

Finky se hnaly do brejku dvě na jednu, ale ofsajd zastavil tuhle rychlou akci.

15:08

Střílená přihrávka Parkkonenové prolétla jen těsně vedle branky Česka.

14:25

Finky kombinují v útočné třetině, zatím však pouze v místech, odkud se nedá vstřelit gól.

13:22

To stejné se opakovalo ještě jednou. Nylundová si opět nabruslila s pukem do mezikruží ale ani tentokrát neprostřelila Švejdovou.

13:00

Nylundová si vybruslila z rohu hřiště do mezikruží, vypálila, ale brankářka Švejdová předvedla jistý zákrok.

11:49

Neubauerová ujela obraně Finska, ale kličkou do bekhendu nedokázala překonat Aholaovou.

11:34

11:00

Češkám se nyní podařilo vyhodit puk, ale vystřídat nikoliv.

10:47

Dobře to nyní Finky sehrály, finální zakončení ale mířilo mimo branku.

10:15

Češky se osvobozují vyhozením kotouče z vlastního pásma a mohou střídat.

09:34

Mlýnková se ve stejnou chvíli vrací na led, a tak je tu opět klasická přesilovka pět na čtyři.

09:34

Neubauerová – 2 min., zdržování hry / posunutá branka.

08:50

Finky byly až příliš rychlé při přechodu do útočné třetiny, ofsajd.

08:30

Po zblokované střele se Češkám podařilo vyhodit puk přes všechny čáry a mohou střídat.

07:45

Češky nyní měly kotouč na holi, ale nedokázaly jej nadvakrát vyhodit z pásma.

07:34

Mlýnková – 2 min., vysoká hůl.

06:04

Holopainenová střílela z levé strany, ale Švejdová si s jejím pokusem lehce poradila.

05:29

05:29 TULUSOVÁ - 1:1

05:29

Vedení jsme neudrželi příliš dlouho. NOORA TULUSOVÁ dostala kotouč na levý kruh pro vhazování a přesnou ranou propálila Švejdovou, která neměla žádný výhled. Asistence: Elisa Holopainenová, Siiri Yrjöläová.

04:37

04:37 SEROISZKOVÁ - 1:0

04:37

Česko právě vstřelilo branku!
Češky se dlouho bránily, ale nyní otevírají skóre! KLÁRA SEROISZKOVÁ dostala kotouč na pravou stranu, nabruslila si blíže k brance a našla skvěle trefenou ranou mezeru nad ramenem Aholaové. Asistence: Klára Hymlárová.

03:45

Laciná ztráta Gruntové, Finky tak mohou pokračovat v útočném pásmu.

03:01

Parkkonenová vypálila z kruhu pro vhazování, ale orazítkovala pouze tyčku české branky! Finky nyní pěkně zatápí pod kotlem naší obraně.

02:44

Kapitánka Tulusová si nabruslila před branku, ale z bezprostřední blízkosti nedokázala prostřelit Švejdovou.

02:18

Savolainenová vyslala od modré čáry tvrdou ránu, ale Švejdová ji vytěsnila betonem.

01:37

Lásková vyslala od modré čáry nahození na branku Finska, ale Aholaová její pokus viděla a zachytila ji.

00:42

Holopainenová vyslala střelu z pravé strany, ale Švejdová si připsala úspěšný zákrok.

00:01

Česko: Švejdová (Peslarová) – Čajanová, Tejralová (C), Seroiszková, Pejšová, Lásková, Radová, Trnková – Vanišová, Hymlárová, Křížová (A) – Mlýnková, Mrázová (A), Pištěková – Kalová, Neubauerová, Přibylová – Pátková, Gruntová, Haasová

Finsko: Aholaová (Keisalaová) – Rantalaová, Savolainenová (A), Parkkonenová, Laitinenová, Yrjöläová, Karjalainenová (A), Savanderová – Vainikkaová, Tulusová (C), Holopainenová – Vesaová, Vanhanenová, Karvinenová – Schalinová, Täksová, Yrjänenová – Antti-Roiková, Nylundová, Sundelinová – Rakkolainenová.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z Euro Hockey Tour žen. Na programu je duel, ve kterém změří síly Česko a Finsko. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 19:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

1:2

Branky a nahrávky: 5. Seroiszková (Hymlárová) – 6. Tulusová (Holopainenová, Yrjöläová), 18. Vanhanenová (Vesaová)

04:37 CZE 1:0 Seroiszková (Hymlárová)
05:29 FIN 1:1 Tulusová (Holopainenová, Yrjöläová)
07:34 CZE 2 Mlýnková, vysoká hůl
09:34 CZE 2 Neubauerová, zdržování hry / posunutá branka
17:39 FIN 1:2 Vanhanenová (Vesaová)
18:03 CZE 2 Vanišová, nedovolené bránění
34:42 CZE 2 Pištěková, podrážení
39:14 CZE 2 Lásková, naražení zezadu