konec (1:1)

14.12.2023, 18:45 • Toumba stadium, Soluň • 6 • Skupina G • Rostislav Králik

Tipsport: 1.26 5.97 11.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:9. (20:53:29)
PAOK Soluň tedy pojistil první příčku ve skupině. Pomohla mu částečně i výhra Aberdeenu nad Frankfurtem (taktéž postupujícím). Poslední místo obsadil finský reprezentant, který svedl vyrovnané bitvy alespoň s Aberdeenem.
PAOK Soluň ukázal své kvality zejména ve druhém poločase, když během šesti minut otočil nepříznivé skóre zásluhou Konstanteliase a vlastní branky Toivia. Deset minut před koncem skóroval ještě náhardník Murg.

HJK Helsinki může těšit alespoň, že dnes měli první (Radulović) a poslední slovo v nastavení (Hetemaj z penalty). Prohráli s ectí avelmi slušně zachytla brankář Mäenpää.

90+5

90+4

Poslední slovo v tomto utkání měla nepřesná střela Bandého.

90+4

Abdul-Rahman Baba byl ještě dohrán faulem od Kouassivi-Benissana.

90+3

Paananen také nemířil zrovna nejpřesněji.

90+2

90+2. Përparim HETEMAJ - 4:2

90+2

Helsinki právě vstřelily branku!
Faulovaný hráč nectil pravidlo, že by penaltu měl zahrávat někdo jiný, vzal to na sebe a dobře udělal! PËRPARIM HETEMAJ snižuje na 4:2!

90+1

Ano, VAR systém posoudil zákrok bránícího hráče jako faul!

90

Hlavní rozhodčí nastavuje minimálně čytři minuty!

89

A pozor máme tu rramatickou zápletku, VAR systém bude posuzovat souboj Marcose Antônia na pronikajícího Hetemaje. Bude nařízen pokutový kop!

87

Snaha některým hráčům finského klubu nechybí, ale i tentokráte pohořel záložník Soiri se svou nepřesnou koncovkou.

85

85. Thomas MURG - 4:1

85

PAOK právě vstřelil branku!
Rakouský internacionál THOMAS MURG svůj desetimutový pobyt na hřišti oslavil vstřelenou brankou na 4:1, po přesné asistenci kapitána Taisona! Asistence: Taison.

83

Převaha PAOK Siluň je stále více zřejmá a snaha hráčů řeckého týmu přidat další gól zjevně neschází.

81

V souboji dvou hráčů jenž přišli do zápasu až v jeho průběhu nedovoleně atakoval Paananen soupeře, který je na hřišti o nějakých osm minut déle Abdula-Rahmana Babu.

80

Střídání v týmu PAOK Soluň:
ze hřiště odchází Brandon Thomas, přichází Stefanos Tzimas.

Střídání v týmu HJK Helsinki:
ze hřiště odchází Lucas Lingman, přichází Aleksi Paananen.

80

Olusanya nedovoleně dohrál v osobním souboji obránce či defenzivního záložníka Vieirinhu.

4:2

konec (1:1)

Branky: 37. Ozdojev (Meïté), 47. Konstantelias (Thomas), 53. Toivio (vla.), 85. Murg (Taison) – 6. Radulović (Bandé), 90+2. Hetemaj (pen.)

Karty:   35. Troost-Ekong (SOL) – 22. Hostikka (HSK)

Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 7:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 7:9.

PAOK Soluň: Kotarski – Kędziora (71. Vieirinha), Troost-Ekong, Michailidis, R. Soares (72. Baba) – Meïté, Ozdojev (72. Antônio) – Despodov, Konstantelias (75. Murg), Taison (C) – Thomas (80. Tzimas).
Náhradníci: Ž. Živković – Koulierakis, Tsingaras, Lyratzis, Schwab, Samatta.

Trenér: Răzvan Lucescu

HJK Helsinki: Mäenpää – Hämäläinen, Da Graca, Toivio (C) – Keskinen (66. Ollila), Lingman (80. Paananen), Kanellopoulos (66. Kouassivi-Benissan), Soiri – Bandé, Radulović (66. Olusanya), Hostikka (66. Hetemaj).
Náhradníci: Öst, Ramula – Halme, Tenho, Tanaka.

Trenér: Toni Korkeakunnas