14.12.2023, 21:00 • Johan Cruijff Arena, Amsterdam • 6 • Skupina B • Jan Janča

Tipsport: 1.85 3.98 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (23:05:08)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 15:9.
Máme za sebou utkání 6. kola skupinové fáze EL, ve kterém domácí Ajax poráží AEK Athény 3:1.
Po poločasu bylo skóre 2:1, když se za domácí prosadil Akpom a Taylor. Za hosty v 11. minutě snížil Garcia.
V minutě 56. přidal svůj 2. gól Akpom a to bylo prakticky vše, co se událo. Ajax postupuje alespoň do EKL, pro AEK Evropa končí.

90+6

90+3

Po rohovém kopu Ajaxu Akpom minul těsně bránu.

90+2

Střídání v týmu AEK Atény:
ze hřiště odchází Damian Szymański, přichází Milád Mohammadí.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

88

Vida minul polo odkrytou bránu.

85

Střídání v týmu Ajax Amsterdam:
ze hřiště odchází Kristian Hlynsson, přichází Georges Mikautadze.

83

ze hřiště odchází Harold Moukoudi, přichází Kostas Galanopoulos,
ze hřiště odchází Levi Garcia, přichází Jens Jönsson.

80

Hato bude zahrávat nepřímý volný kop po ruce soupeře.

78

Benjamin Tahirović se dostal k zajímavé možnosti, ale pálil mimo.

77

Josip Šutalo nakonec obdržel i žlutou kartu.

76

Šutalo způsobil volný přímý kop AEK.

74

ze hřiště odchází Devyne Rensch, přichází Tristan Gooijer.

72

Ramaj má k dispozici volný přímý kop a bude se snažit najít jednoho ze svých spoluhráčů.

69

Velmi dobrou příležitost mají k dispozici hosté.

66

Hostující hráči budou zahrávat volný přímý kop.

3:1

konec (2:1)

Branky: 5. Akpom (Hlynsson), 20. Taylor (Hato), 56. Akpom (Martha) – 11. Garcia (Eliasson)

Karty:   8. Brobbey (AJA), 10. Sosa (AJA), 54. Hato (AJA), 77. Šutalo (AJA) – 15. Amrabat (AEK), 36. Vida (AEK), 45+2. Moukoudi (AEK)

Ajax Amsterdam: Ramaj – Rensch (74. Gooijer), Šutalo, Hato (C), Sosa – Tahirović, Hlynsson (85. Mikautadze), Taylor – Akpom, Brobbey (46. Martha), Borges (64. Gaaei).
Náhradníci: Rulli – Ávila, Banel, Medić, Salah-Eddine.

Trenér: John van 't Schip

AEK Atény: Athanasiadis – Rota, Vida, Moukoudi (83. Galanopoulos), Hadžsáfí – Eliasson, Szymański (C) (90+2. Mohammadí), Mantalos, Amrabat (62. Pizarro) – Garcia (83. Jönsson), Zuber.
Náhradníci: Theocharis – Mitoglou, Sidibé.

Trenér: Matías Almeyda

Rozhodčí: Pawson – Bennett, Betts