1:2

konec (0:0, 0:2, 1:0)

12.12.2023, 15:00 • Winning Group Arena • 27 • Skupina B • Berenika Ducháčková

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji pěkný večer. (17:34:26)
Třetí třetina nabídla mnoho šancí a v závěru také správné hokejové drama. Oba brankáři předvedli mnoho důležitých zákroků. Jedinou branku inkasoval Záruba hned na začátku třetiny, po zbytek zápasu však svůj tým podržel a dovedl jej k vítěznému konci.
Dnešní utkání sledovalo 77 diváků.

59:54

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Radek Vencl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

59:28

Kometa kombinuje, její střely však Záruba vyráží.

58:51

Kometa to zkouší bez brankáře!

58:28

Kometě se sice podařilo dostat kotouč do brány Marka Záruby, bylo to však nedovoleným způsobem a vkopnutý gól tedy nebyl uznán.

58:28

Oddechový čas pro tým HC Kometa Brno.

57:40

Zakázané uvolnění Komety.

57:09

Tvrdá střela Studnického skončila zablokována bránícím hráčem Komety.

56:06

Nepřehledná situace před brněnským golmanem mohla vést k další brance hostů, Váňa situaci nakonec zvládl.

55:08

Chyba na modré vedla k přečíslení dva na jednoho, Hradec ale situaci překombinoval.

54:06

Hra přitvrzuje, v posledních několika momentech nabídla několik tvrdých hitů.

53:35

Střela Matyáše Mátla od modré čáry mířila přímo do lapačky Záruby.

52:44

Kerbler s Brabencem se pokusili o útočnou akci, jejich pokus zachytil jeden z hráčů Hradce a puk opět vyvezl.

51:26

Štulovu střelu před bránu zachytil hradecký obránce, který puk vyvezl z pásma.

51:10

Zakázané uvolnění domácích.

1:2

Branky a nahrávky: 42. Kukleta (Brabenec, Kerbler) – 34. Studnický (Klíma), 35. Koklar (Studnický, Páleník)

HC Kometa Brno: J. Váňa (V. Král) – Vyhlídal (A), M. Mátl (C), Panasenko, Bína, J. Veselý, Krämer, Polák – Štulo (A), Kubín, Šebela – Kerbler, Brabenec, Prchal – Š. Daněk, Stibůrek, Šulla – Kukleta.
Trenér: Jan Zachrla

Mountfield HK: Záruba (V. Petřík) – Vencl, D. Pavlík, J. Pánek, Wališ, Janeček, Forejtek (A), Studnický – T. Vítek (C), Šichan, Hornych – Klíma, Hendrych (A), Páleník – Koklar, Václavíček, Sedláček.

33:05 HKM 0:1 Studnický (Klíma)
34:36 HKM 0:2 Koklar (Studnický, Páleník)
39:51 HKM 2 Šichan, nedovolené bránění
41:11 KOM 1:2 Kukleta (Brabenec, Kerbler)
44:24 KOM 2 Šulla, podrážení
59:54 HKM 2 Vencl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu