Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Oceláři Třinec

1:4

konec (0:0, 1:2, 0:2)

09.12.2023, 12:00 • Veřejné sportoviště pro zimní sporty, Jihlava • 25 • Skupina B • Jaroslav Wollmann

55:38

Odpočinout si na dvě minuty půjdou i Dominik Koníř za dvě minuty za hrubost a Michal Rybnikár také za hrubost.

54:48

Menší potyčka u střídaček, Henryk Grabowski obdržel dvě minuty za hrubost a Vít Hladoník za krosček.

47:51

Dukla se prozatím nepoučila, Třinec poslední dvě branky vstřelil v přesilové hře. Daniel Kytka obdržel dvě minuty za vysokou hůl.

40:57

Třinec si opět zahraje přesilovou hru. David Podroužek vyloučen na dvě minuty za podrážení.

38:40

Třinec si zahraje další přesilovou hru. David Zmrhal obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

37:06

Přesilovou hru si zahraje i Třinec. Za podrážení je na dvě minuty vyloučen Radek Nejedlý.

32:50

Domácí si zahrají přesilovou hru, Jakub Marek je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

19:29

V závěru třetiny si přesilovou hru vyzkouší Dukla. Za držení obdržel dvě minuty Vít Hladoník.

16:31

Třinec bude mít opět přesilovou hru. David Zmrhal odehrál na poslední chvíli puk, ale zároveň podrazil soupeře a obdržel dvě minuty.

08:31

Třinec si zahraje přesilovou hru. Jindřich Lukáš obdržel dvě minuty za napadení.

1:4

Branky a nahrávky: 30. Hospodka (Lukáš) – 23. Weiss (Holub, Rybnikár), 38. Karas (Blahuta, Řehák), 42. Karas (Niemczyk, Hrček), 59. Hladoník (Karas, Makula)

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Bican) – Zmrhal, Tomica, Tramba, Slavíček, Pešl, Podroužek (A) – Grabowski, Nejedlý, Koníř – Kytka, Š. Adamec, Hospodka – Ratushniak, Lukáš, Kouba.
Trenér: Petr Svoboda

HC Oceláři Třinec: Javorek (Čelko) – J. Marek, Holub (C), Byrtus (A), Chalupa, P. Trnka, Niemczyk – Makula, Rybnikár, Weiss – Řehák, Hebar, Hrček (A) – Karas, Blahuta, Hladoník – Morcinek, Richter.
Trenér: Marek Malík

Rozhodčí: Kohoutek – Otáhal, Trávník

08:31 JIH 2 Lukáš, napadení
16:31 JIH 2 Zmrhal, podrážení
19:29 TRI 2 Hladoník, držení