3:1

konec (0:1, 0:0, 3:0)

06.12.2023, 19:00 • Zimní stadion Kuřim • 11. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 1.55 5.07 3.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kavalíři potvrdli roli papírových favoritů a po obratu v závěrečné třetině porazili Ostravu 3:1. Nejhorší tým soutěže dlouho držel skvěle chytající Matyáš Daňa. Poprvé lovil puk ze své sítě až ve 49. minutě, kdy vyrovnával v přesilové hře Kolder. Otočku poté dokonal o čtyři minuty později Charvát a vteřinu před koncem pečetil výhru trefou do opuštěné branky Plitko. Brněnští studenti ukončili sérii čtyř porážek v řadě a polepšili si v tabulce na páté místo. Hosté dlouho drželi naději na bodový zisk, nakonec ale museli skousnout osmý nezdar za sebou. (21:28:34)

59:59

59:59 Daniel PLITKO - 3:1

59:59

Cavaliers právě vstřelili branku!
DANIEL PLITKO pojišťuje výhru VUT dalekonosnou ranou do odkryté klece. Bez asistence.

59:40

Vojtěch Pernický po buly vyhodil kotouč z pásma. Získal pro svůj tým hodně důležité vteřiny.

59:31

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
Jan Malý – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

59:31

Nejprve v jednom rohu, poté ve druhém. Bojovalo se o kotouč v obranném pásmu Brna. Bylo pískáno, Ostrava si zahraje přesilovku.

58:58

Ostravští se snaží napadat domácí rozehrávku. Matyáš Daňa míří na střídačku. Hosté to skutečně zkusí v šesti.

58:32

Současné vyloučení:
Peter Pejkovič – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
Přemysl Pohl – 2 min., krosček.

58:17

Tým BO Ostrava Vítkovice Steel si vybírá oddechový čas. Matyáš Daňa určitě ještě zůstane mezi svými tyčemi, neboť bude následovat vhazování po jeho levici.

58:17

Kolder se zleva procpal mezi kruhy. Jeho skákavý bekhend tečoval před Daňou Plitko. Gól z toho nebyl.

58:00

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Zatím to vypadá, že i celého zápasu.

57:56

Velkou chybu Slováčka napravil Vojtěch Pernický, jenž se vlastním tělem vrhl před branku a zastavil akci Ostravy.

57:02

Čas rychle kvapí. Hostující trenér Jan Dětský již může spřádat plány na případnou závěrečnou hru bez brankáře.

56:30

Dnešní utkání sleduje 114 diváků.

55:51

Ostrava nebyla daleko od vyrovnání. Pohlova tečovaná rána od modré čáry málem skončila za zády Adama Běhala. Ten si ale připsal se štěstím další úspěšný zákrok.

55:22

Kolder hledal zleva křižnou přihrávkou na vzdálenější tyč Slováčka. Ten na kotouč nedosáhl.

54:40

Sudí Jakub Karpíšek schytal nahození do boku. Bolest nyní vydýchává v předklonu. Další nepříjemný moment.

54:35

Na ledě klečí po střetu s dvoumetrovým Pernickým Matej Paško, autor zatím jediné branky hostujícího celku. Bude v pořádku.

3:1

Branky a nahrávky: 49. Kolder (Slováček, Pernický), 53. Charvát (Pernický, Šišma), 60. Plitko – 7. Paško (Bernát)

VUT Cavaliers Brno: Ad. Běhal – Man, Cekr (A), Viskot, Orsech, Pejkovič, An. Běhal, Buchal, Pernický (C) – Balát, Pöschl, Kolder, Malíř, Jaroš, Ďuriš, Novák, Charvát, Šišma, Plitko, Malý, Slováček
Trenér: Štěpán Koukal

BO Ostrava Vítkovice Steel: Daňa – Paško, Adamczyk, Zajíc, Spurný, Zapletal – Hepnar, Byčkov (A), Bernát (C), Makovec, Plánka, Mikula, Pohl, Béreš, Dvořák
Trenér: Jan Dětský

Rozhodčí: Karpíšek – Vašíček, Husák