konec (1:0, 0:3, 1:0)

06.12.2023, 18:00 • 21 • Skupina Západ • Matěj Šoba

Tipsport: 1.4 5.47 4.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (20:16:32)
Je tu konec zápasu. Domácím se nakonec nepodařilo dorovnat náskok hostů, kteří ve druhé třetině dali tři branky. Ač Letňany dvě třetiny vyhrály, na body to dneska nestačilo.

Autory branek jsou: 18. Poppel (Sklenář, Korčák), 52. Korčák (Sklenář) – 24. Kastner (Moník, Abraham), 25. Chrtek (P. Urban, Šlaicher), 37. Kastner (Kozák, Chrtek)

60:00

59:42

Vrchlabí vytěsnilo puk za modrou čáru. To se jim hodí.

59:12

A domácí jdou na led v šesti hráčích. Nečas zůstal na střídačce.

59:00

Vrchlabí stále drží puk, ale nestřílí. Do konce zápasu zbývá minuta.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:05

Domácím se podařilo vyhodit, potom si puk našel Zoran Fiala a po pravé straně se dostal až do zakončení. Překonat oporu Vrchlabí nezvládl.

56:55

Vyloučení v týmu HC Letci Letňany:
Dominik Němeček – 2 min., hákování.

56:50

Vrchlabí se podařilo osvobodit, ale netrvalo dlouho a o puk zase přišlo.

56:04

Letňany zkusily nahodit puk na branku, kam si sjížděl domácí útočník. Jeho pokus však po teči zamířil mimo hrací plochu.

55:30

Další zákrok hostujícího golmana. Ten je teď pod palbou.

55:12

54:59

Jiří Drtina ani jeho spoluhráč číhající před brankovištěm brankáře nepřekonali.

54:33

Na hostech je vidět velká hladovost po srovnání. Při každém zmatku po střele se k brance sjede několik hráčů a snaží se puk vybojovat.

54:23

Matěj Poul si po odpískání ještě chtěl něco vysvětlit s jedním z hostů, sudí ho v tom ale zastavili.

54:00

Nepřesná střela také v podání Matěje Korčáka.

53:27

Velká příležitost pro domácí dorovnat. První pokus se však ani Matějovi Poulovi, jenž stál před brankou, nepodařilo proměnit.

53:12

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
Martin Kozák – 2 min., vysoká hůl.

53:03

Radim Šlaicher vypálil na branku, Nečas připraven.

51:57

51:57 Matěj KORČÁK - 2:3

51:57

Letňany právě vstřelily branku!
Autorem branky je MATĚJ KORČÁK. Asistence: Jakub Sklenář. A je tu snížení v pravý čas. Korčák chtěl nejprve přihrát na spoluhráče před brankou, ale do nahrávky mu lehnul protihráč. Puk si tak vzal zpátky k sobě a objel branku. Potom zkusil vystřelit. Brankáři kotouč propadl za čáru.

51:15

Radim Šlaicher prověřil připravenost brankáře střelou do těla.

50:59

Dva zákroky tmavomodrých na hranici pravidel, hra plyne pořád dál.

50:15

Zakázané uvolnění hostujících hokejistů. Vše se vrátí zpět před branku Vrchlabí.

49:50

Domácím se trochu nelíbí způsob, jakým byl zastavený jejich útočník u modré lajny. Sudí však nechali hru plynout dál.

49:15

Betonem Červinka vyráží ránu z jeho pravé strany.

49:00

Petr Poppel se také nezapíše jako úspěšný střelec, alespoň prozatím. Jeho úprk a následnou střelu dobře přečetl brankář.

47:35

Dominik Arnošt dostal skvělou přihrávku do středu hřiště do útočné třetiny. Dostal se i do zakončení, ale ač nebyl nikým v tu chvíli bráněn, nevystřelil ani mezi tři tyče.

46:58

Nejistý zákrok brankáře Červinky dal domácím možnost ještě pokračovat v rozjeté akci. Po chvíli je však už odpískáno a bude se vhazovat před brankou Vrchlabí.

46:37

Patrik Urban si hodil puk před sebe a vyrazil za ním. Brankář ho pak byl nucen zakrýt, aby náhodou nedošlo k úspěšnému zakončení hostujícího útočníka.

45:40

Zakázané uvolnění hostů.

45:25

Hostům se podařilo puk vyhodit, po chvíli i získat.

44:50

Matěj Korčák vyvezl puk do obranného pásma Vrchlabí. Jeho tým teď může pokračovat v dobývání, které začal už v úvodu třetiny.

44:27

Souboj o puk ve středním pásmu vyhráli hosté, ti se můžou asi poprvé ve třetině podívat s kotoučem na hokejkách na útočnou třetinu.

43:30

Tentokrát musel přikrýt puk na ledě. Hosté zatím nechytli tempo Letců ve třetí třetině.

43:05

Jakub Červinka je teď důležitým článkem týmu. Za posledních několik desítek vteřin musel několikrát zasahovat.

42:25

Ani Jiří Uhlík, jenž dostal přihrávku zpoza branky od spoluhráče nedokázal z bezprostřední blízkosti brankáře překonat.

41:48

Tvrdou ránu od modré čáry brankář vytěsnil do strany.

41:15

Zmatek před hostující brankou se Letcům nepodařilo potrestat. Bude se pokračovat vhazováním před brankou Červinky.

40:50

Letňany pokračují v přesilovce, která začala na konci druhé třetiny.

40:01

Druhá třetina skončila. Hostům se podařilo otočit vývoj zápasu a na koni jsou momentálně oni. Letňany mají k dispozici ještě ale třetí třetinu, kde mohou znovu dostat vedení na svou stranu. Za hosty se rychle po sobě prosadili Lukáš Kastner a Ondřej Chrtek, později pak ještě jednou Lukáš Kastner.

40:00

39:50

Domácí budou hrát většinu této přesilovky až ve třetí třetině. Stále ale mají 10 sekund na to ohrozit branku Vrchlabí.

39:49

Jakub Kynčl – 2 min., hákování.

39:45

Bílí se snaží ještě rychle dostat na druhou stranu kluziště a přesně zakončit.

39:10

Běží už poslední minuta druhé třetiny. U puku jsou hosté.

38:50

Domácí pokračují v dobývání branky soupeře.

38:13

Dominik Arnošt se obtočil okolo branky a přihrával na druhou stranu k tyčce hned na dva své spoluhráče. Ani jeden z nich však nedokázal v rychlosti puk zasunout pod betony brankáře. Pokračovat se teď bude vhazováním.

37:27

Vrchlabí nikam nespěchá, a tak není problém si v klidu počkat za svou brankou, než spoluhráči vystřídají a poté pomalu vyjet dopředu.

36:24

36:24 Lukáš KASTNER - 1:3

36:24

Vrchlabí vstřelilo branku!
Autorem branky je LUKÁŠ KASTNER. Asistence: Martin Kozák a Ondřej Chrtek. Hosté se dostali do dvoubrankového náskoku. Kastner pěkně nastavil hůl a Kozákova rána k němu tak změnila trajektorii do branky!

35:50

David Chalupa trefil jen prostor za brankou.

35:15

Vojtěch Kysela naštval dva protihráče během svého tahu na branku. Menší potyčku se podařilo sudím uklidnit za brankou a vyloučení tak nebylo potřeba.

34:37

Dál už hosté nemůžou pokračovat, čárový sudí ukazoval ofsajd.

33:59

Vrchlabí se dopouští zakázaného uvolnění.

33:02

Ján Bendík udělal vzadu hrubku, ale sám si ji zvládl napravit, když soupeři vypíchnul puk od hokejky.

32:20

Tvrdá rána Lukáše Kastnera zamířila jen do betonu brankáře.

31:49

Zoran Fiala – 2 min., krosček. Patrik Urban měl s Fialou nějaký rozpor, domácí hráč byl vyloučen.

31:13

Štěpán Matějček se snažil dorážet neúspěšnou ránu svého spoluhráče, sudí však hru zastavili, brankář měl puk pod kontrolou.

30:05

Štěpán Turek si sebral puk a vyvezl ho dopředu. Netrvalo to však dlouho a kotouč se vrátil domácím na jejich stranu.

29:35

Ofsajd hokejistů v modrém. Ti nejprve dobře odbránili akci Letňan, pak však sami chybovali přihrávkou do ofsajdu.

29:03

Lukáš Abraham zakončil tvrdě na střed branky. Další zákrok brankáře Nečase.

29:01

Zakázané uvolnění domácích.

28:54

Střela od modré čáry z otočky brankáře nepřekvapila. Puk je v jeho lapačce.

28:25

Poslední vteřiny přesilové hry, Vrchlabí je vepředu.

27:40

Jakub Kynčl vyslal od modré jedovatou střelu směrem k levé tyčce, ale nikdo ze spoluhráčů puk nepřesměroval na branku.

27:08

Domácím se podařilo vyhodit, pomoci s rozehrávkou musel i brankář Jakub Červinka.

26:31

Lukáš Chalupa – 2 min., napadení. Chalupa ještě chtěl dořešit předešlý souboj o puk, ale použil k tomu nepřiměřenou sílu.

25:51

Filip Ducháč prověřil připravenost brankáře Červinky, když na něj vypálil z pravé strany.

25:45

Zakázané uvolnění domácího týmu. Václav Kolářík si celou situaci ještě vysvětluje se sudím. Nic to nemění na tom, že se bude vhazovat před Nečasovou brankou.

25:10

Štěpán Matějček pro tentokrát třetí branku týmu nepřidá. Kotouč už má Nečas bezpečně pod sebou.

24:48

24:48 Ondřej CHRTEK - 1:2

24:48

Autorem branky je ONDŘEJ CHRTEK. Asistence: Patrik Urban a Radim Šlaicher. Hostům se daří v krátkém časovém horizontu otočit vývoj zápasu. Urban jel po pravé straně a ve středu si všiml osamoceného spoluhráče Chrtka. Ten brankáře překonal.

23:41

23:41 Lukáš KASTNER - 1:1

23:41

Autorem branky je LUKÁŠ KASTNER. Asistence: Filip Moník a Lukáš Abraham. A je srovnáno. Moník najel do za branku soupeře a přihrál pod sebe na sjíždějícího Kastnera. Na poprvé to sice vypadalo, že golman puk zachytil, ale potom se najednou kotouč objevil za jeho zády za čárou.

22:45

Letňany sice neudržely útočné pásmo, ale puk ano. Můžou to tak zkusit znovu.

22:27

21:30

Nejistý zákrok Červinky mohl potrestat domácí hokejista, který se však netrefil v těžké pozici do puku a nestihl ho tak uklidit za záda brankáře včas.

20:55

Patrik Urban nerozehrál ideálně na svého spoluhráče vepředu. Ten se tak za modrou čárou jen otočil a jel vystřídat.

20:23

Souboj o puk probíhá za brankou domácího týmu.

20:01

Zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém padla jediná branka. Hosté byli první třetinu o něco aktivnější, alespoň co se týče střel, ovšem Letňany byly první, kdo udeřil. Druhá třetina začíná již za chvíli.

20:00

19:42

Střelu z levé strany Nečas vytěsnil betonem.

19:00

Poslední minuta první třetiny.

18:57

Teď jsou u puku hosté, kteří jsou za brankou soupeře.

18:20

Branka bílé nabudila a znovu jsou v útočném pásmu.

17:57

17:57 Petr POPPEL - 1:0

17:57

Autorem branky je PETR POPPEL. Asistence: Jakub Sklenář a Matěj Korčák. Tak a je tu první branka. Sklenář od modré čáry bruslil po levé straně. Potom si všiml připraveného Poppela před brankou a nahrál. Pro něj už nebyl takový problém puk zakončit do horní části branky.

17:13

Nahozený puk dopředu si zakryl na ledové ploše Nečas.

16:48

Hostům se podařilo odrazit útok domácích Letců a vydávají se dopředu.

15:30

Jakub Hladík dělal všechno proto, aby ještě kotouč zůstal za modrou čárou, ale útočník Letňan měl k puku blíž a nebyl pro něj problém ho vyvést.

14:58

Nepřesná střela modrých, i přes to zůstává Vrchlabí v útočném pásmu.

14:45

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

14:35

Ofsajd domácích píská čárový sudí.

13:50

Střela na Nečase do sítě nedošla. Hlavní roli teď sehrála lapačka brankáře.

13:32

Dominik Arnošt se dostával nebezpečně před branku, avšak byl zavčas ubráněn dvěma obránci.

13:06

Po střele na Červinku, který puk vytěsnil mimo kluziště, se bude vhazovat v kruhu před hostujícím golmanem.

12:02

Tvrdou ránu vypálil od modré také obránce Vrchlabí, Nečas byl připraven a lapačkou puk chytil.

11:40

Červinka zachytil do dresu první regulérní střelu na branku. Pokračovat se bude vhazováním před jeho svatyní.

11:11

Síly jsou znovu srovnané. U puku jsou domácí, kteří se snaží něco vymyslet za brankou soupeře.

10:31

Nepřesná rozehrávka Filipa Moníka donutila Červinku zasáhnout.

09:30

Patrik Urban si pěkně sjel pro puk a v rychlosti se tak dostal před brankáře Nečase. Toho se snažil backhendem překonat, ale mezi tři tyče se netrefil.

09:15

Posunutá branka domácích. Nutné bude ji zasadit zpět na místo a pak se bude vhazovat ve středním pásmu.

09:07

Štěpán Turek – 2 min., krosček.

08:51

Dvě zblokované střely Vrchlabí, a potom následoval ofsajd. Pokračovat se bude vhazováním.

07:40

Jakub Tatar a Štěpán Matějček šli do brejku, ještě ve vlastním oslabení. Finální přihrávka byla ale o něco rychlejší, než jakou Matějíček potřeboval, takže ke střele nedošlo.

07:25

Na ledě zůstal ležet domácí hokejista, který krátce po vhazování nějakým způsobem zaškobrtnul o soupeře a upadl. Těžko říct, jestli nedostal hokejkou do citlivých míst, každopádně za potlesku a pomoci spoluhráčů teď Matěj Poul odjíždí na lavičku.

07:04

Tmavomodrým se daří podruhé za sebou vyhodit puk přes celé kluziště.

06:50

Letňany už jsou v přesilovkovém postavení na straně Vrchlabí.

06:13

Patrik Urban se dostal do brejku, když získal puk po vhazování. Než však přebruslil celé kluziště, byl už u něj obránce Letňan, který mu v zakončení zabránil.

05:54

Martin Kozák – 2 min., hákování.

05:28

Špatnou přihrávkou se však vyhnali. Během jejich pobytu vepředu nepřišla střela na branku.

04:55

Modří se snaží udržet útočné pásmo.

04:20

Lukáš Kastner a Václav Kolářík bojovali o puk u mantinelu, lépe z toho nakonec vyšel tým Kastnera, který se puku zmocnil.

03:11

Bílí zkoušeli nahodit puk dopředu podél mantinelu, ale u útočné modré čáry jim ho zbrzdil jeden z obránců Vrchlabí.

02:30

Další zakázané uvolnění domácích. Pokračovat se bude vhazováním před brankou Nečase.

02:05

Nepovedená přihrávka za brankou a hosté se dostali do prvního zakončení. Střela šla ale vedle, brankář nemusel zasahovat.

01:40

Hra je pozastavena. Patrik Urban a jeden z domácích se srazili. Oba odjeli po svých na střídačku.

00:35

Po krátkém boji o puk se k němu dostali bezpečně domácí. Ti se však hned svým prvním útokem dopustili zakázaného uvolnění.

00:01

Týmy už jsou na ledové ploše. Domácí oblékli bílé dresy, hosté tmavě modré dresy.

HC Letci Letňany: Nečas (Wajtr) – Z. Fiala, L. Chalupa, D. Němeček, Niko, Gurjevskij, Drtina, Háva, Kolářík – Š. Turek, Arnošt (C), Kysela – Poppel, Sklenář (A), Korčák – Poul, Labuzík, Uhlík – Theimer, Mácha, Ducháč.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Stadion Vrchlabí: Červinka (Vacek) – D. Sýkora, Abraham, Bendík (A), Boukal, Kynčl, Hladík, P. Fiala – Šlaicher, Kastner, Chrtek – D. Chalupa, P. Urban (C), Krsek – Tatar, Matějček, Moník – Cerman, Kozák, Jirků.
Trenér: David Chalupa

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Adam Kurtin, Pavel Beneš.

Letňany doma přivítají sedmý celek tabulky. Letci jsou momentálně na páté příčce a mají 38 bodů. Jejich soupeř z Vrchlabí je o osm bodů pozadu. Z posledních pěti zápasů Letňany dvakrát vyhrály a třikrát prohrály. Poslední zápas odehrály na ledě Kobry Praha, tam, ač po druhé třetině vedly, prohrály 4:2. Prohrály také poslední domácí zápas, ve třetí třetině rozhodl o vítězství Příbrami Bednařík.

Vrchlabí vyhrálo tři zápasy z posledních pěti. Poslední vítězství si připsalo proti Chebu. V zápase byli hráči z Vrchlabí vždy ve vedení, ale Cheb dorovnával. Na finálních 3:2 pro Vrchlabí se podepsal Tatar ve spolupráci s Šlaicherem a Sýkorou.

Poslední vzájemná utkání

Poslední čtyři utkání mezi celky skončila lépe pro Letňany. Z toho tři zápasy skončily už po třetí třetině, v jednom případě se rozhodovalo na nájezdy. Poslední vítězství Vrchlabí nad Letňany bylo v březnu, domácí tehdy vyhráli 6:5 po základní hrací době.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

2:3

Branky a nahrávky: 18. Poppel (Sklenář, Korčák), 52. Korčák (Sklenář) – 24. Kastner (Moník, Abraham), 25. Chrtek (P. Urban, Šlaicher), 37. Kastner (Kozák, Chrtek)

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Adam Kurtin, Pavel Beneš

05:54 VRC 2 Kozák, hákování
09:07 LET 2 Š. Turek, krosček
17:57 LET 1:0 Poppel (Sklenář, Korčák)
23:41 VRC 1:1 Kastner (Moník, Abraham)
24:48 VRC 1:2 Chrtek (P. Urban, Šlaicher)
26:31 LET 2 L. Chalupa, napadení
31:49 LET 2 Z. Fiala, krosček