30.11.2023, 18:45 • Við Djúpumýrar, Klaksvík • 5 • Skupina A • Jan Janča

Tipsport: 3.93 3.68 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:45:37)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:8.

Hostující Slovan Bratislava si zajistil účast v jarní části Evropské konferenční ligy a v posledním zápase se rozhodne, zdali z 1. nebo 2. místa.
Naopak pro Klaksvík sympatická jízda Evropou v příštím zápase skončí.
Máme za sebou utkání 5. kola skupinové fáze EKL, ve kterém domácí KÍ Klaksvík podlehl ŠK Slovanu Bratislava 1:2.
Do zápasu lépe vstoupili domácí, když se již v 17. minutě prosadil Mikkelsen. Za nedlouho ve 24. minutě bylo srovnáno, když se prosadil Kucka,
Do 2. poločasu vstoupili aktivně domácí, nicméně to byli hosté, konkrétně Juraj Kucka, který zvýšil na 2:1. Více gólů nepadlo, oba týmy sice měli možnost dát gól, ale hra byla velmi kouskována a nepřesná.
Zápas tak skončil 1:2.

90+8

90+7

Kašia zablokoval střelu domácích na rohový kop. Jedna z posledních možností domácích.