30.11.2023, 18:45 • Við Djúpumýrar, Klaksvík • 5 • Skupina A • Jan Janča

Tipsport: 3.93 3.68 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:45:37)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 9:8.

Hostující Slovan Bratislava si zajistil účast v jarní části Evropské konferenční ligy a v posledním zápase se rozhodne, zdali z 1. nebo 2. místa.
Naopak pro Klaksvík sympatická jízda Evropou v příštím zápase skončí.
Máme za sebou utkání 5. kola skupinové fáze EKL, ve kterém domácí KÍ Klaksvík podlehl ŠK Slovanu Bratislava 1:2.
Do zápasu lépe vstoupili domácí, když se již v 17. minutě prosadil Mikkelsen. Za nedlouho ve 24. minutě bylo srovnáno, když se prosadil Kucka,
Do 2. poločasu vstoupili aktivně domácí, nicméně to byli hosté, konkrétně Juraj Kucka, který zvýšil na 2:1. Více gólů nepadlo, oba týmy sice měli možnost dát gól, ale hra byla velmi kouskována a nepřesná.
Zápas tak skončil 1:2.

90+8

90+7

Kašia zablokoval střelu domácích na rohový kop. Jedna z posledních možností domácích.

90+6

Borjan vychytal teď útok Klaksvíku a stále drží tři body.

90+5

Savvidis obdržel za svůj nevybíravý zákrok žlutou kartu.

90+3

Borjan teď podržel svůj tým a vychytal střelu Andreasena.

90+3

Slovan Bratislava bude rozehrávat standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

90+2

Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava:
ze hřiště odchází Aleksandar Čavrić, přichází Zuberu Sharani,
ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Lukáš Pauschek.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut nad rámec základní hrací doby.

89

Obrana Slovanu si s nákopem Johanssona poradila a zakládá protiútok.

88

Borjan bude rozehrávat míč po faulu na Kucku.

87

Střela Andreasena byla hostující obranou zablokována.

85

ze hřiště odchází Dávid Strelec, přichází Malik Abubakari.

85

David Strelec za svůj velmi pozvolný odchod ze hřiště obdržel žlutou kartu.

84

Forren za svůj faul obdržel žlutou kartu.

83

Wimmer obdržel žlutou kartu za zbytečné řeči proti rozhodčímu.

83

Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně Slovanu.

81

Wimmer bude rozehrávat volný přímý kop.

79

Penalta se kopat nebude, neboť si Zmrhal nepohlídal ofsajd. Následný faul se tedy řešit nemusel.

78

VAR přezkoumává, zdali se nebude kopat penalta v podání Slovanu.

77

Faero bude zahrávat volný přímý kop.

76

Hostující kapitán Juraj Kucka obdržel za svůj faul žlutou kartu.

75

Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
ze hřiště odchází Deni Pavlović, přichází Jóhan Josephsen.

74

Rozehrávka Klaksvíku se nepovedla a míče se s lehkostí zmocnili hráči Slovanu, kteří s ní již míří dopředu.

73

Pavlovič napřáhl ke střele, nicméně k smůle pro něj bránu brankáře Borjana netrefil.

71

Milan Borjan obdržel žlutou kartu za svůj prohřešek proti pravidlům. Rozehrávka mu trvala až příliš dlouho.

68

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl hostující celek. Hra je přerušená, neboť Pavlovič zůstal ležet na hrací ploše a vyžádal si ošetření.

66

Da Silva si již po několikáté dnes nepohlídal své postavení a asistent rozhodčího mu odmával ofsajd.

64

ze hřiště odchází Mads Boe Mikkelsen, přichází Claes Kronberg.

62

62. Juraj KUCKA - 1:2

62

Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Autorem branky je JURAJ KUCKA, asistoval mu Aleksandar Čavrič!!!

Slovan Bratislava jde do vedení!!
Aleksandar Čavrič si naběhl na skvělou přihrávku ze středu hřiště, zasekl si a přihrál míč hostujícímu kapitánovi Kuckovi. JURAJ KUCKA si zasekl míč a vypálil mezi nohy brankáře Johanssona. Ten se musí trochu červenat, neboť s tou střelou mohl něco dělat.

61

ze hřiště odchází Tigran Barseghjan, přichází Kevin Wimmer.

58

Hostující obrana odvrátila roh jen na další roh. Toho se znova ujme da Silva.

57

Da Silva bude zahrávat rohový kop.

55

Milan Borjan skvěle přečetl hru a fantasticky vyběhl na průnikovou přihrávku domácích. Brankář Slovanu bude rozehrávat.

53

Zmrhal bude zahrávat volný přímý kop.

53

Domácí Klaksvík vstoupil do 2. poločasu velmi dobře a vytváří si tlak.

52

Klettskard se dostal do skvělé situace a vypálil nebezpečně. Brankář Borjan však předvedl skvělý zákrok a drží hostující mužstvo.

51

Da Silva si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

50

Andreasen bude zahrávat standardní situaci v podobě rohového kopu.

49

Mekkelsen si naskočil na rohový kop, ale svou hlavičku neumístil dobře. O hodně minul horní tyč hostující brány.

48

Domácí borci budou zahrávat rohový kop.

47

Z úvodu 2. poločasu s míčem kombinují domácí a vymýšlí nějakou možnost ke vstřelení branky.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:47.
Máme za sebou 1. poločas, po kterém nastala remíza 1:1.
Domácí Klaksvík vstoupil lépe do zápasu a byl odměněn v 17. minutě, kdy se po skvělém centru Forrena prosadil Mikkelsen, který obešel brankáře Borjana a vsítil do prázdné brány.
Slovan vyrovnal docela rychle, když se v minutě 24. prosadil hostující kapitán Kucka po skvělém prostrčení od Strelce. O pozdvižení se v 27. minutě postaral da Silva, který sestřelil hnusně Berseghjana a mohl být rád, že viděl jen žlutou kartu.

45+2

45+2

Rohový kop na konci 1. dějství bude zahrávat Slovan.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu nad rámec 1. poločasu.

45

Savvidis bude zahrávat volný přímý kop.

44

Hráči Slovanu trpělivě kombinují s míčem na svých kopačkách a vyčkávají na chybu v obraně domácích.

42

Hrubě nepřesnou rozuhrávku předvedli hráči Slovanu Bratislava. Rozehrávat bude brankář Johansson.

40

Da Silva teď zahodil obrovskou šanci Klaksvíku, když mohl vyslat do samostatného úniku svého spoluhráče, ale poslal přihrávku, kterou hostující obrana zvládla srazil na autové vhazování.

38

Rohový kop bude zahrávat Jaromír Zmrhal.

37

Borjanův volný přímý kop skončil zablokovanou střelou, kterou Forren srazil na rohový kop.

35

Po faulu Borseghjana bude Forren zahrávat volný přímý kop domácího Klaksvíku.

33

Klettskardova střela byla sražena na rohový kop. Ten Da Silva nezahrál vůbec dobře a míče se s lehkostí zmocnili hostující hráči.

30

Obrovskou šanci měl Klaksvík, když se po skvělém centru ze strany dostal k míči Josephsen, který míč netrefil přesně a brankář Borjan jeho střelu vyrazil a následně zpacifikoval do rukavic. Skvělý zákrok hostujícího gólmana.

28

Jaromír Zmrhal bude zahrávat volný přímý kop Slovanu.

27

Da Silva teď může rozhodčímu jen děkovat, že mu dal žlutou kartu. Předvedl velmi surový zákrok na Barseghjana. Toto nemá s fotbalem nic společného.

24

24. Juraj KUCKA - 1:1

24

Autorem branky je JURAJ KUCKA, asistoval mu David Strelec!!!

Je vyrovnáno!
Po skvěle rozehraném přímém kopu z vlastní poloviny se k míči dostal David Strelec, který se štěstím obhodil domácího obránce a předal míč JURAJI KUCKOVI, který z první z hranice vápna vypálil fenomenálně. Brankář Johansson neměl nárok jeho střelu chytit.

22

Andreasen bude zahrávat standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

21

Velký závar ve vápně měli hráči Slovanu Bratislava. Nicméně ani Strelec, ani Barseghjan bránu netrefili. Strelcova střela byla zblokována, Berseghjanova střela minula domácí bránu.

17

17. Mads Boe Mikkelsen - 1:0

17

KÍ Klaksvík právě vstřelil branku!
Autorem branky je MADS MIKKELSEN, asistoval mu Vagard Forren!!!

Ze středu hřiště úplně nepokrytý Vagard Foren narýsoval nádherný centr, za který by se nemusel stydět ani slavný Toni Kroos, který přistál přímo na noze MADSE MIKKELSENA, ten si obhodil hostujícího brankáře Borjana a do prázdné brány s lehkostí skóruje. Toto byla skvělá akce domácích.

15

Obrovskou šanci teď měl Gussias! Naběhl si na skvělou přihrávku a vypálil. Z hranice pokutového puntíku vypálil až moc silně a ohrozil spíše auta na přilehlém parkovišti.

13

Faerö si naběhl na rohový kop a bránu těsně minul. Toto byla největší šance domácích za odehraných 13 minut.

12

Po centru Danielsena budou domácí hráči zahrávat rohový kop.

11

Domácí tým se ocitá pod velkým tlakem. Slovan vytáhl skvělé napadání a tíží domácím rozehrávku.

9

Da Silva bude zahrávat 1. rohový kop dnešního utkání.

7

Strelec se dostal do velké příležitosti, když napřáhl z dobré vzdálenosti. Jeho střela měla dobré parametry, ale brankář Johansson předvedl skvělý zákrok.

5

Kašia bude zahrávat volný přímý kop.

4

Hostující kapitán Kucka se svým centrem snažil jednoho ze svých spoluhráčů, ale jeho centr byl velmi nepřesný.

2

Hostující Slovan zahájil zápas aktivně a kombinuje s míčem na svých kopačkách.

1

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

KÍ Klaksvík: Johansson – Pavlović, Faerö, Forren – Danielsen, J. Andreasen (C), Joensen, da Silva – Mikkelsen, Klettskarð, Gussiås.
Náhradníci: Matras – D. Andreasen, Josephsen, Kalsö, Kronberg, Gaard, Petersen, Vilhelmsen, Latif.
Trenér: Magne Hoseth

ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Blackman, Kašia, Bajrić, Zmrhal – Kankava, Savvidis, Kucka (C) – Barseghjan, Čavrić, Strelec.
Náhradníci: Hrdina, Trnovský – Abubakari, Agbo, Lichý, Marcelli, Pauschek, Tolić, Vojtko, Wimmer, Sharani.
Trenér: Vladimír Weiss

Rozhodčí: Tohver – Saga, Klaasen.
1. vzájemné utkání hrající se v Bratislavě na stadionu nesoucím název Tehelné pole se v září letošního roku zrodila výhra domácího Slovanu 2:1.

Oba týmy ještě mají reálnou šanci na postup do jarní fáze EKL. K jistotě postupu stačí Slovanu remíza, domácí musí za každou cenu vyhrát a následně si ještě poradil s Lille. Lépe má tedy nakročené do jarní fáze Slovan Bratislava.
To hostující ŠK Slovan Bratislava vstoupil do aktuálně probíhajícího ročníku Evropské konferenční ligy o něco lépe než jeho soupeř. Po 4 odehraných zápasech stihl nasbírat 7 bodů za 2 výhry, 1 remízu a 1 porážku s aktivním skóre 5:4. Hosté se tak nacházejí na 2. místě tabulky, o bod za 1. Lille.
V minulém utkání odehráli hosté velmi vyrovnané utkání doma s Lille, oba týmy měli šanci vyhrát a nakonec odešli v smíru poměrem 1:1.
Domácí KÍ Klaksvík, hrající své domácí utkání na stadionu Við Djúpumýrar v Klaksvíku, nevstoupil do letošního ročníku Evropské konferenční ligy dobře, neboť za 4 odehrané zápasy má na svém kontě pouhé 4 body za 1 výhru, 1 remízu a 1 porážku se skóre 4:4. Se 4 body se tak domácí nacházejí na 3. místě tabulky.
V minulém utkání Evropské konferenční ligy padli domácí na hřišti Olimpiji Ljubljana 2:0.
V rámci 5. kola Evropské konferenční ligy se mezi sebou utkají týmy KÍ Klaksvík a ŠK Slovan Bratislava.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.