Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

4:3

konec (0:1, 3:0, 1:2)

30.11.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • 22 • Skupina A • Lucie Citterbartová

Závěrečná třetina byla že všech nejdramatičtější. V půlce třetiny se podařilo hostům dorovnal vedení. V poslední minutě se Mladoboleslavští rozhodli pro hru bez brankáře, využít přečíslení se jim ale nepodařilo. Po nasazení Skleničky zpět do hry se ho podařilo prostřelit Václavu Nestrašilovi, který završil hattrick a rozhodl tak o výhře Sparty. (20:26:00)

59:34

Oddechový čas pro tým BK Mladá Boleslav.

59:13

59:13 Václav NESTRAŠIL - 4:3

59:13 6/6

Sparta právě vstřelila branku!
Do samostatného úniku se dostal Filip Novák, ale proměnit šanci se mu nepodařilo. V tu chvíli se však na dorážku dostal VÁCLAV NESTRAŠIL a posílá Spartu do vedení. Asistence: Filip Novák.
Nestrašil V., Novák F., Burda A. II, Prichodko S., Hoznourek D., Tvrzník T.
Hájek K., Šilhavý R., Vasiak S., Matějka F., Maxin I., Sklenička M.

58:02

Sparťané teď měli dvě obrovské šance! Bohužel puk do poloodkryté branky ani nadvakrát nedostali.

57:00

Ani jednomu z týmu se nedaří usadit se v útočném pásmu.

51:23

Hoznourek střílel od modré, branku však ale těsně minul.

49:57

49:57 Vojtěch HORA - 3:3

49:57 6/5

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté bleskově využívají přesilovky a srovnávají. Z mezikruží se trefil VOJTĚCH HORA pod horní tyčku Tvrzníkovy branky. Asistence: Sviatoslav Vasiak a Imrich Maxin.
Hora V., Vasiak S., Maxin I., Kristek J., Doležel M., Sklenička M.
Hrubý D., Barták K., Novotný D., Burda A. II, Tvrzník T.

47:23 6/6

ADAM KURKA střílí svůj dnešní druhý gól a snižuje tak vedení soupeře. Po přihrávce Kristka se mu podařilo z levého kruhu trefit k levé tyčce. Asistence: Jakub Kristek a Karel Macháček.
Kurka A., Kristek J., Macháček K., Václavík Š., Hájek K., Sklenička M.
Adamec B., Volodin I., Hlinka T., Barták K., Burda A. II, Tvrzník T.

4:3

Branky a nahrávky: 21. F. Novák (Nestrašil, Prichodko), 30. Nestrašil (F. Novák, Prichodko), 40. Nestrašil (D. Novotný, F. Novák), 60. Nestrašil (F. Novák, A. Burda II) – 17. Kurka (Kristek, Václavík), 48. Kurka (Kristek, K. Macháček), 50. Hora (Vasiak, I. Maxin)

HC Sparta Praha: Tvrzník (Völfl) – Hoznourek, A. Burda II, Barták, Já. Novák, Cichoň (C), Kincl, T. Bolocan – F. Novák, Hlinka, Volodin – Prichodko, D. Novotný, Nestrašil (A) – B. Adamec, Hrubý, M. Bolocan – Trachta.
Trenér: Richard Žemlička

BK Mladá Boleslav: Sklenička (F. Kovář) – D. Kovář (A), Doležel, K. Macháček, K. Hájek, Hora, R. Šilhavý, Piskač – Kurka, Kristek (C), Václavík – Vasiak, F. Matějka, I. Maxin – O. Hrouda, Ždanov, Pejša.
Trenér: Martin Škaloud

Rozhodčí: Hrdlička – Karda, Teršíp