konec (0:1, 1:0, 3:0)

25.11.2023, 17:00 • Krystal aréna, Krnov • 18. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 2.3 4.44 2.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hezký zbytek sobotního večera přeje Tomáš Chalupa. (19:30:41)
Je hotovo! Hodonín šel sice v Krnově do vedení, domů se ale Baník vrací bez bodů. Branka Karafiáta byla totiž ze strany hostů vše, poté už se prosazovali pouze domácí. Na 1:1 vyrovnal v čase 23:16 Radim Štěpánek, ve třetí třetině pak Slezan duel otočil zásahy Hendrycha a Vojtoviče. Výhru pak pečetil trefou do prázdné klece Radim Štěpánek.

59:40

Utkání už se pouze dohrává, nic podstatného se již nestane...

59:00

Dominik Piták navíc nyní rozehrává pouze na zakázané uvolnění.

58:01

58:01 Radim ŠTĚPÁNEK - 4:1

58:01

Opava právě vstřelila branku!
Je hotovo! Přes celé kluziště trefuje opuštěnou klec RADIM ŠTĚPÁNEK a Opava si dnes do druholigové tabulky připíše tři body. Asistence: Tomáš Káňa a Kryštof Stuchlík.

57:53

Další zakázané uvolnění Opavy, Hodonín se ale nedokáže dostat do tlaku.

57:37

Jan Vojtovič z útočné modré čáry míjí odkrytou klec!

57:12

Dominik Piták na střídačce, Hodonín to zkusí v šesti!

57:12

Další icing domácích, které ale tato vyhození momentálně rozhodně netrápí. Hosté si berou oddechový čas.

56:54

Obránce Slezanu teď úplně neodhadl vyhození puku z vlastní třetiny a kotouč doklouzal až na zakázané uvolnění.

56:15

Marek Brada vystihl přihrávku Hodonína a po přechodu do pásma hned vypálil, Piták vyráží do rohu kluziště.

55:14

Zakázané uvolnění Hodonína. V tuto chvíli nic nenasvědčuje tomu, že by se ještě v Krnově mělo konat výraznější drama. Ale konec je ještě stále poměrně daleko, Baník neodepisujme.

54:55

Krejčího nadějně vypadající ránu z první blokuje Thiel.

54:45

Už snad potřetí v této třetině je hra přerušena pro přihrávku rukou.

54:15

Opava ani nadále nepouští svého soupeře do šancí.

53:30

Kotouč se znovu ocitá mimo hrací plochu.

52:55

Zřejmě definitivní rozhodnutí měl na holi Jakub Hendrych! Ten měl dostatek prostoru ke střele z mezikruží, Piták ale jeho projektil vytěsnil na břevno, od nějž se pak puk odrazil do ochranné sítě!

4:1

Branky a nahrávky: 24. Štěpánek (Hradil, Vojtovič), 42. Hendrych (Brada, Hradil), 43. Vojtovič (Káňa), 59. Štěpánek (Káňa, Stuchlík) – 20. Karafiát (Talafa, Dobiáš)

HK Opava: Slíž (Nowak) – Šindelář (C), Lehotský, Ervasti, Štěpánek, Jak. Ludvík, Thiel, Pachula – Káňa, Stuchlík (A), Häring – Hradil, Brada, Krupa – Vašenka, Beránek, Vojtovič (A) – Kotásek, Hendrych, Buršík – Horný.
Trenér: Pavel Zdráhal.

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – J. Švejda, Talafa, D. Rauš (A), Riedl, Polesný (A), Macháň, Zorko – Karafiát, Weintritt, Dobiáš – M. Mach, Mat. Novák, Bachánek – Sajdl (C), Sedlák, Hložánek – Laciga, Štědrý, P. Krejčí.
Trenér: Aleš Bachánek.

Rozhodčí: Šico – Tvrdý, Voznička