Extraliga dorostu

HC Slavia Praha – HC Motor České Budějovice

1:2

konec (0:2, 0:0, 1:0)

25.11.2023, 18:15 • Zimní stadion Eden, Praha • 21 • Skupina A • Šimon Rogner (@simonrogner)

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:37:48)
Dorostenci Českých Budějovic porazili Slavii na jejím ledě 2:1. K výhře nakročili v první třetině, kdy se trefili Filip Blažek a Nikolas Mařík. Sešívaným se zápas příliš nepovedl, tlak ve třetí třetině jim pak zkomplikovala vyloučení a oslabení, která museli bránit. V závěru sice dokázali snížit, vyrovnat už se jim ale nepodařilo.

60:00

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
2 min. – napadání rozhodčích.

59:39

Motor se dostal do úmyslného ofsajdu, vhazuje se znovu v obranném pásmu.

59:16

Lorenz střílel z vrcholku levého kruhu a jen kvůli pro něj nešťastným odrazům se puk nedostal na bránu.

59:01

Novák po střele hned z buly předvedl důležitý zákrok. Vhazování se bude opakovat.

58:58

Motor vyhodil na zakázané uvolnění, vhazování po levici Nováka.

58:38

Slávisté jsou znovu v šesti a už se ženou do útočného pásma.

58:21

58:21 Tobiáš TICHÝ - 1:2

58:21 6/6

Slavia právě vstřelila branku!
A sešívaní minutu a půl před koncem dávají kontaktní gól! Pumelicí od modré snižuje TOBIÁŠ TICHÝ, který trefil přesně pravý horní růžek Novákovy branky. Asistence: Daniel Skyba a Artur Matějovský.
Tichý T., Skyba D., Matějovský A., Kucharčík M., Lorenz T., Huk D.
Novák Ji., Mařík N., Nedorost V., Lev J., Šrámek J., Hanzák J.

58:07

Poletín je na střídačce, slávisté hrají v šesti!

57:27

Pšenička opět střílel od modré, tentokrát se jeho střela na branku nedostala.

56:40

Po Pšeničkově dalekonosné střele dorážel z levého kruhu Kucharčík, ani on na Nováka recept nenašel.

55:28

Rychlá souhra Motoru po mantinelu a Přibyl může nahodit puk. Tohle bude teď hostům stačit.

54:44

53:14

Dvě střely slávistů v rychlém sledu, Novák je vyráží a Motor se osvobozuje.

52:44

Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice:
Martin Hečko – 2 min., hákování.

52:01

1:2

Branky a nahrávky: 59. Tichý (Skyba, Matějovský) – 16. F. Blažek (T. Přibyl, Hanzák), 17. N. Mařík (Hečko, J. Šrámek)

HC Slavia Praha: F. Poletín (Höhlig) – D. Marek, Pšenička (A), Lorenz (A), Oh, Skyba, Hess – Šámal, Kucharčík, Matějovský (C) – Tittl, Huk, Švancar – J. Holejšovský, Tichý, Egart.
Trenér: Tomáš Kucharčík

HC Motor České Budějovice: Ji. Novák (J. Hájek) – J. Šrámek, Nedorost, F. Blažek (A), M. Schmied, D. Matějka, J. Jaroš, Smejkal – Hečko, N. Mařík (A), Lev (C) – Hanzák, T. Přibyl, Hřebejk – Muška, J. Novotný, Trefil – Čečetka.
Trenér: David Vrbata

Rozhodčí: Hrdlička – Karda, Pavlačková

Diváci: 64

05:42 CEM 2 D. Matějka, krosček
15:55 CEM 0:1 F. Blažek (T. Přibyl, Hanzák)
16:24 CEM 0:2 N. Mařík (Hečko, J. Šrámek)
43:57 SLA 2 Tittl, napadení
46:58 SLA 5+20 OK+10 Šámal, faul kolenem+faul kolenem+nesportovní chování, odpyká Egart
47:51 SLA 2 Pšenička, hrubost
47:51 SLA 2 napadání rozhodčích
50:01 SLA 2 Matějovský, nedovolený zásah do hlavy nebo krku
52:44 CEM 2 Hečko, hákování
58:21 SLA 1:2 Tichý (Skyba, Matějovský)
60:00 SLA 2 napadání rozhodčích