1:2

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

17.11.2023, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 9. kolo • Pavel Blažek

Konec zápasu. (21:27:23)
Nejlepšími hráči zvoleni oba brankáři – Jan Zour a Filip Krejčí. Někdy příště napočtenou.

62:56

Tým HC Humpolec právě vstřelil branku! Jiří Marek rozhoduje z drážky dnešní zápas.

60:01

60:00

49:48

Už jsem na mobilu, budou pouze změny stavu.

48:15

Podražení a dvě minuty pro Martina Vysloužila.

48:08

46:08

Martin Vysloužil dvě minuty za hákování.

45:30

Pelhřimovská rozehrávka je zatím tristní, hosté toho zatím nedokázali využít.
Humpolečtí jsou zatím aktivnější, domácí se zatím nemohou spolehnout na přesnou kombinaci...

41:29

Pavelec v dobré pozici minul domácí branku.

41:05

Kerberovo nahození končí u Zoura.

40:01

Omluvte budoucí technické problémy, pomalu mi selhává baterka na notebooku, takže v průběhu třetí třetiny nejspíš přejdu na mobil a budu psát jen změny stavu, případně vyloučení.
Druhá třetina nenabídla žádnou změnu skóre, u Bělé je k vidění bojovný hokej a třetí třetina rozhodně nemusí být tou poslední částí hry v dnešním Derby. Třetí třetina začne cca v 20:43.

40:00

38:09

Zour tasí semafor proti střele Krtka.

37:50

Port svižnou střelou donutil Krejčího k zákroku.

36:53

Hrozí i Humpolec, Zour kryje střelbu hostů.

35:16

Poutníci kombinují před Krejčím, ale bez finální střely.

32:42

Poutníci v tlaku před Krejčím, ale bez finální střelby, která by ohrozila hostující branku.

30:31

Poutníci v oslabení skórují, al sudí rozpažuje, postavení hráče v brankovišti.

28:31

Domácí v šesti, trest odsedí Tomáš Cejpek.

24:48

Hákování a dvě minuty pro Martina Hynka.

23:34

Zour kryje šanci Pavelce.

22:08

Martin Hadrava zblízka nepropálil Krejčího.

21:49

Poutníci vymýšlí útočné akce, slábne ale kombinace.

20:27

Chyba v pelhřimovské rozehrávce, do šance se řítil Krtek, Zour zasahuje.

20:01

Po dvaceti minutách máme zatím nerozhodný výsledek, hosté se dostali do vedení, domácí korigovali a utkání je i nadále otevřené. Druhá třetina začne cca v 19:55.

20:00

19:38

Cejpek pálí, Krejčí vyráží do ochranné sítě.

17:29

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Marek Hadrava vybojoval puk, předložil na bratra MARTINA HADRAVU ten pohotově uklízí puk do branky. Asistence Marek Hadrava.

16:43

Komplikace pro domácí, Jíra se při jednom z předchozích zákroků zranil a odjíždí ze hřiště. Do brány jde Jan Zour.

15:23

Na druhé straně Hynek zkouší bekhend proti Jírovi, neúspěšně.

14:44

Dominik Kasalý to zkusil od modré, ale Krejčí si puk našel a přerušuje hru.

13:52

Domácí v plném počtu. Tyčka zvoní za Jírou po střele jednoho z humpoleckých hráčů.

13:10

Domácí vyhazují.

12:48

Zámek...

12:26

Oslabení zatím domácímu týmu nevadí, Humpolec se dosud neusadil v pásmu před Jírou.

11:50

Podražení a dvě minuty pro Ondřeje Šťávu.

11:25

Tým HC Humpolec právě vstřelil branku! Od modré nahodil puk na bránu Aleš Krtek a puk doplachtil až do sítě. Bez asistence.