1:2

po prodl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)

17.11.2023, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 9. kolo • Pavel Blažek

Konec zápasu. (21:27:23)
Nejlepšími hráči zvoleni oba brankáři – Jan Zour a Filip Krejčí. Někdy příště napočtenou.

62:56

Tým HC Humpolec právě vstřelil branku! Jiří Marek rozhoduje z drážky dnešní zápas.

60:01

60:00

49:48

Už jsem na mobilu, budou pouze změny stavu.

48:15

Podražení a dvě minuty pro Martina Vysloužila.

48:08

46:08

Martin Vysloužil dvě minuty za hákování.

45:30

Pelhřimovská rozehrávka je zatím tristní, hosté toho zatím nedokázali využít.
Humpolečtí jsou zatím aktivnější, domácí se zatím nemohou spolehnout na přesnou kombinaci...

41:29

Pavelec v dobré pozici minul domácí branku.

41:05

Kerberovo nahození končí u Zoura.

40:01

Omluvte budoucí technické problémy, pomalu mi selhává baterka na notebooku, takže v průběhu třetí třetiny nejspíš přejdu na mobil a budu psát jen změny stavu, případně vyloučení.
Druhá třetina nenabídla žádnou změnu skóre, u Bělé je k vidění bojovný hokej a třetí třetina rozhodně nemusí být tou poslední částí hry v dnešním Derby. Třetí třetina začne cca v 20:43.