3. Moravskoslezská fotbalová liga

SK Hranice – 1.FC Slovácko B

2:1

konec (0:0)

16.11.2023, 17:00 • Žáčkovka, Hranice na Moravě • 16. kolo • Info o změnách stavu (Jan Janča)

Tipsport: 4.0 4.2 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalšího Onlajnu. (19:18:31)
Máme za sebou utkání 16. kola MSFL, ve kterém domácí SK Hranice poráží Slovácko B 2:1.
V minutě 59. se prosadil Kohút, ale domácí dvěma brankami Jasenského v 75. a 89. minutě skóre otočili.

Střídání v týmu 1.FC Slovácko B:
ze hřiště odchází Kim, přichází Koryčan.

82

Střídání v týmu SK Hranice:
ze hřiště odchází Grygar, přichází Vymětalík,
ze hřiště odchází Pak, přichází Opatřil.

68

ze hřiště odchází Hapal, přichází Cagoš.

52

ze hřiště odchází Červenka, přichází Koláček.

46

45

Máme za sebou 1. poločas, po kterém se hraje bez branek.

20

Jakub Rolinc obdržel žlutou kartu.

1

SK Hranice: Spurný – Červenka, Dohnálek, Jasenský, Kundrát (C) – Pak, Vavřík. Berčík, Grygar – Hapal, Rolinc
Náhradníci: Tomečka – Vymětalík, Opatřil, Kuchař, Koláček, Cagaš, Beňa
Trenér: Radek Malina

1.FC Slovácko B: Andres – Stropsa, Onuoha, Holásek (C), Kočí – Kim, Kohút, Růžička, Břečka – Juroška, Mihálik
Náhradníci: Urban – Šlechta, Koryčan, Kozel, Kratochvíla, Polák
Trenér: Pavel Němčický

Rozhodčí: Slabý – Slováček, Zapletal.
Nejvíc gólů za domácí vstřelil Jakub Rolinc, celkem 5 branek.
Za Slovácko se 4x prosadil Tadeáš Koryčan.
Hostující 1. FC Slovácko B zahájilo letošní ročník MSFL ještě hůře než domácí. Za 16 odehraných zápasů stihli nasbírat celkem 14 bodů za 3 výhry, 5 remíz a 8 porážek s pasivním skóre 16:22. Slovácko se nachází na 16. místě tabulky a rádo by se odpoutalo se sestupového pásma.
Hosté z Uherského Hradiště, kteří hrají své domácí zápasy převážně v Kunovicích na Bělince, v minulém kole remizovali s Bohunicemi 1:1, když v 63. minutě srovnával na 1:1 Koryčan.
Domácí SK Hranice, hrající své domácí zápasy na fotbalovém hřišti v Hranicích, nezahájily letošní ročník MSFL vůbec dobře. Po šestnácti odehraných utkáních mají na svém kontě 16 bodů za 5 výher, 1 remízu a 10 porážek s pasivním skóre 20:33. Domácí se tak nacházejí na 13. místě ligové tabulky.
V minulém kole padly na hřišti Uničova 2:1. Domácí už 3 zápasy za sebou nebodovali.
Podaří se jim tato série zlomit? I přes lepší pozici v tabulce je mírným favoritem Slovácko.
V rámci 16. kola Moravskoslezské fotbalové ligy (MSFL) se mezi sebou utkají týmy SK Hranice na Moravě a 1.FC Slovácko B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.