HC Lední Medvědi Pelhřimov – SK Telč

6:4

konec (3:2, 3:0, 0:2)

04.11.2023, 17:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 7. kolo • Pavel Blažek

Poutníci poráží Telč 6:4, hosté se ve třetí třetině nadechli k náporu, ale stihli pouze snížit na dvoubrankový rozdíl.

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni Filip Sigmund a Martin Hadrava.

To je pro dnešek ode mě všechno, někdy příště napočtenou. (19:02:22)

59:38

Zakázané uvolnění vrací hru před Sigmunda, je zřejmě rozhodnuto.

58:55

Hosté tlačí na domácí branku, Poutníci se zuby nehty brání.

58:19

Šulák se na druhé straně hnal do šance, která končí na brankovišti před Sigmundem.

57:01

SK Telč právě vstřelila branku! Vojtěch Berka využil nedůrazu domácí obrany a střílí gól naděje pro Telč. Asistence David Smejkal.

56:42

Na druhé straně Míča nepropálil Zoura.

56:04

Machovský se hnal do šance, ale jeho bekhendové zakončení si Sigmund pohlídal.

53:44

Sigmund vyráží střelu Filipa Kasalého do tyčky.

51:21

Filip Kasalý převzal pas od Kochrdy, ale Kasalý bekhendovým zakončením proti Sigmundovi neuspěl.

51:08

Smejkal poslal puk do lapačky Zoura.

50:36

Další útočné snahy domácích hatí ofsajd Vrátného.

49:16

Poutníci se vzápětí hrnou do útoku, koncovka je ale zatím nepřesná.

48:02

SK Telč právě vstřelila branku! Vojtěch Berka obkroužil domácí branku a zasunul puk za brankovou čáru. Asistence Vojtěch Kret a Filip Míča.

46:54

Štěrba sám před Sigmundem, ale domácí útočník neprocedil puk za brankáře Telče.

45:05

Vojtěch Kret poslal štiplavou střelu na Zoura, ten střelu kryje.

43:54

Závar před brankou Telče přerušuje Sigmund.

41:53

Poutníci se zatím dopředu moc neženou, ale nyní Vrátný najížděl na Sigmunda a ten samostatný nájezd domácího útočníka vykryl.

40:16

Další šance Telče, hosté se chtějí vrátit do zápasu, Zour je proti.

40:09

Berka si to hned zamířil k Zourovi, ale domácí brankář se nenechal překvapit.

40:01

A jdeme do třetí třetiny...
Zour ještě v závěru druhé třetiny předvedl několik efektivních zákroků, ale jen tím potvrdil povedenou část pro domácí tým, Poutníci míří za vítězstvím, vedou nad Telčí o čtyři branky. Třetí třetina začne cca v 18:32.

40:00

38:57

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Po kombinaci čekala na JOSEFA VRÁTNÉHO prázdná klec a domácí útočník šancí nepohrdl. Asistence David Šulák a Dominik Kasalý.

36:50

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Votápek se hned po trestu zapojil do kombinace, poslal puk na Kochrdu, ten vybídl DAVIDA ŠULÁKA a domácí vedou o tři branky. Asistence Jiří Kochrda a Petr Votápek.

36:40

35:42

Domácí vyhazují.

35:00

Zámek...
Prokop poslal od modré puk do sítě, ale z vnější strany, tohle Telči neprojde.

34:40

Petr Votápek obdržel dvě minuty za napadení.

34:40

Puk poskakuje po domácím brankovišti, Zour raději přerušuje hru.

33:28

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Kombinace domácích je zakončena úspěšně, čepice na led, hattrick kompletuje MARTIN HADRAVA. Asistence Marek Hadrava a Dominik Kasalý.

32:41

František Kret ujížděl na Zoura, ten prokoukl úmysl hostujícího útočníka a nájezd mu zneškodnil.

28:31

Podražení a dvě minuty pro Dominika Kasalého.

28:11

Ani Martin Hadrava neuspěl proti Sigmundovi, který jednoznačně drží Telč nad vodou.

26:00

Sigmund likviduje šanci Petra Votápka.

25:36

Zakázané uvolnění Telče. Poutníci jsou zatím ve druhé třetině lepší, ale vázne proměňování šancí.

24:37

Marek Hadrava sám před Sigmundem netrefil puk ideálně, Sigmund nemusel zasahovat.

22:18

Dvě minuty pro Pavla Prokopa za podražení.

21:55

Vysloužil kombinoval s Váchou a pro domácí je nyní škoda, že Vácha v dobré pozici volil přihrávku místo střely.

21:10

Břízovo nahození od modré ukryl Sigmund ve své lapačce.

20:23

Domácí útok hned v úvodu třetiny tlačí na Telč, zakončení Filipa Kasalého ale bylo sraženo nad branku.

20:01

Zajímavá třetina je u konce, Poutníci dvakrát dotahovali a nakonec po dvaceti minutách vedou 3:2. Druhá třetina začne cca v 17:47.

20:00

19:56

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Tlak domácích v závěru třetiny přetavil PETR VOTÁPEK ve vedoucí branku Poutníků.

18:49

Vrátný již zvedal ruce po domácí kombinaci, ale Sigmund vytasil z rukávu efektní zákrok lapačkou.

17:44

Lední Medvědi právě vstřelili branku! MARTIN HADRAVA si najel mezi kruhy a střelou švihem posílá puk podruhé za Sigmunda. Asistence Filip Kasalý.

16:40

Bína mířil mezi betony Zoura, domácí brankář byl pozorný.

16:15

Vysloužil v dobré pozici přestřelil hostující branku.

14:53

Vrátný mířil za vyrovnáním, ale jeho střelu kryje Sigmund.

14:30

5 na 5.

13:54

SK Telč právě vstřelila branku! Z přečíslení dva na jednoho se prosadil Filip Míča po přihrávce Davida Smejkala.

13:19

Šulák se prokličkoval až na brankoviště, ale to zakončení se nevešlo pod mantinel.

12:30

Dvě minuty za sekání pro Marka Hadravu.

11:59

Vysoká hůl a dvě minuty pro Josefa Berku

11:00

Na druhé straně Sigmund přerušuje hru při rodícím se útoku domácích.

09:56

Ofsajd Telče, hosté podnikli několik výpadů, ale žádný z nich neohrozil Zoura v domácí brance.

08:17

Dominik Kasalý pálí od modré, Sigmund mnoho neviděl, ale puk si cestu mezi tři tyče nenašel.

06:58

Hosté v přečíslení 3 na 1, finální přihrávka se ale Telči vůbec nepovedla a hra se obrací na druhou stranu.

06:01

Lední Medvědi právě vstřelili branku! MARTIN HADRAVA střelou z kruhů propálil hradbu těl před Sigmundem a vyrovnává. Asistence Filip Kasalý a Dominik Kasalý.

05:31

Marek Hadrava mířil v úniku mezi betony Sigmunda, i nyní si brankář Telče poradil.

03:58

Votápek najížděl na Sigmunda, ten si pohlídal místu u své levé tyče.

03:46

Nepřesnost a Poutníci vyhazují na zakázané uvolnění.

03:20

Poutníci se snaží o odpověď, ale domácí se zatím do gólové šance nedostali.

01:36

SK Telč právě vstřelila branku! Petr Chvátal se protáhl mezi domácími obránci a prostřelil Zoura mezi betony. Asistence Martin Kret.

00:26

Port zavezl puk do pásma, ale puk z jeho hole domácí hráče nenašel.

00:01

A jde se na hokej...
Poprvé do Pelhřimova zavítal také fanklub z Telče, které tímto na dálku také zdravím.
Zdravím z Pelhřimova. Za chvíli začne samotné utkání, hráči ob ou celků již míří na ledovou plochu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

6:4

Branky a nahrávky: 7. Martin Hadrava (Kasalý F., Kasalý D.), 18. Hadrava Martin (Kasalý F.), 20. Votápek, 34. Hadrava Martin (Hadrava Marek, Kasalý D.), 37. Šulák (Kochrda, Votápek), 39. Vrátný (Šulák, D.) – 2. Chvátal (Kret M.), 14. Míča (Smejkal), 49. Berka (Kret V., Míča), 58. Berka (Smejkal)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Zour (Roh) – Vácha, Bříza, Kasalý D., Port, Zadražil, Martínek, Glejtek – Kasalý F., Šulák, Březina, Hadrava Marek, Siřiště, Štěrba, Hadrava Martin, Vrátný, Buchta, Machovský, Vysloužil, Kochrda, Votápek

SK Telč: Sigmund (Horák) – Tušer, Kříž P., Kříž D., Kret M., Erat, Prokop, Doskočil, Berka, Bína, Kret V., Smejkal, Mareček, Chvátal, Svoboda, Kret F., Míča

Rozhodčí: Michal Kotlík — Petr Čihák, Vojtěch Kukeně

01:36 TLC 0:1 Chvátal (Kret M.)
06:01 PEL 1:1 Martin Hadrava (Kasalý F., Kasalý D.)
11:59 TLC 2 Berka
12:30 PEL 2 Hadrava Marek
13:54 TLC 1:2 Míča (Smejkal)
17:44 PEL 2:2 Hadrava Martin (Kasalý F.)