4:2

konec (0:1, 1:1, 3:0)

04.11.2023, 17:15 • Hokejové haly dětí a mládeže • 12. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 2.12 4.44 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce! Technika předvedla velkolepý obrat z 0:2 na 4:2, což znamená, že i podruhé v sezóně poráží Bobry z Valašského Meziříčí a C tabulce jí i nadále patří 8. místo. O výhře rozhodl v 53. minutě Tomáš Račický. (19:22:34)

59:41

59:41 Robert HAVLÁT - 4:2

59:41

Technika právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Tomáš Pigl jel úplně sám na prázdnou branku, ale trestuhodně ji minul. Naštěstí pro domácí však dojel odražený puk a poslal jej před branku, kde byl ROBERT HAVLÁT a ten se už ani nemohl nemýlit – 4:2. Asistence: Tomáš Pigl a Lukáš Kaukič.

59:20

Obětavý blok Pigla po ráně od modré.

59:00

Hosté na kotouči v pásmu, Ševců míří na střídačku a Bobři hrají bez brankáře!

58:36

Domácí udrželi kotouč v rohu hřiště a ušetřili cenné sekundy.

58:00

Startují poslední dvě minuty třetí části a Brno vyráží vpřed.

57:43

Technika oslabení doslova ubojovala a už je kompletní.

56:58

Poslední minuta z oslabení pro domácí, kteří se zuby nehty drží a obětavě padají do tvrdých střel.

56:24

Rány Kočího, Andrise a Vávry šly shodně jen do zadního mantinelu, domácí vyhazují.

55:43

Také Holík dokázal vyhodit a první přesilovka Bobrů je pryč, nyní startuje ta druhá.

55:17

Znovu dokázal Vašíček vyhodit a navíc jeden z hostů zpracoval puk ve střední třetině vysokou holí.

55:00

A následně vyhazuje obránce Patrik Vašíček.

54:37

Karel Benýšek dokázal vyvézt kotouč z pásma a ušetřit pro svůj celek cenné sekundy.

53:59

Hosté mají ve zdvojené přesilovce za krvavý faul možnost srovnat, první ránu Pokorného Nešpůrek kryl.

53:43

Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
Erik Pospíšil – 2+2, vysoká hůl.

53:30

Hosté jsou v pásmu a motají Techniku, domácí však obětavě lehají do střel a drží těsný náskok.

52:47

52:47 Tomáš RAČICKÝ - 3:2

4:2

Branky a nahrávky: 38. T. Pigl (Fajmon, M. Dufek), 42. Picka (Fajmon, K. Holík), 53. Račický (Harmim, Picka), 60. Havlát (T. Pigl, Kaukič) – 16. Kozubík (Sviták, Andris), 33. Kočí (Ševců)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Šembera) – P. Vašíček, Kališ, M. Dufek (C), Kubica, Fajmon, K. Holík, Úlehla – Benýšek (A), Bartes, Kaukič – Pospíšil (A), Havlát, T. Pigl – Račický, Picka, Tomaník – Vyroubal, M. Pigl, Harmim.
Trenér: Jiří Rech

HC Bobři Valašské Meziříčí: Ševců (Slovák) – Holiš, Velikovský, Sviták, Liss, Kočí – Pokorný, Vávra (A), Martiník – Kozubík, Andris, Martinec – Stodůlka, Vavřík (C), M. Urban – Kývala.
Trenér: Lukáš Plšek

Rozhodčí: Schenel – Kučera, Štěrba.

15:22 VAL 0:1 Kozubík (Sviták, Andris)
19:18 VAL 2 Holiš, podrážení
24:38 TEC 2 M. Dufek, podrážení