1:1

konec (1:0)

04.11.2023, 10:30 • Brankovická 1216, Kolín • 14. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.39 4.19 5.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a i když jej měli domácí skvěle rozehrán a od 62. minuty hráli po Pandulově vyloučení dokonce přesilovku, tak se výhry nedočkali. Pardubičtí i v deseti zvládali přechody do útoku, hrozili po křídlech a nakonec přišlo i vyrovnání. V 83. minutě přišel roh, prvotní odvrácení domácích a následný skvělý oblouček Filipa Brdičky z úhlu. V závěru se už žádná akce ani na jedné straně neuchytila a vše tak skončilo remízou 1:1. Kolín je po tomto výsledku na sedmém místě s 19 body, Pardubicím patří 13. místo s 12 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (12:56:21)
Utkání sledovalo 140 diváků.

90+3

90+2

Dlouhý odkop hostů, vypadá to, že jsou s bodem maximálně spokojení.

90+1

Pardubice u míče, vhazují na pravé straně, kousek za půlící čárou.

90

Budou se nastavovat tři minuty.

89

Šmíd samozřejmě nikam nepospíchá, pečlivě si chystá odkop od své branky.

88

Domácí Hakl mohl i rozhodnout, když se k němu odrazil míč na pravé straně vápna, jeho křížná rána šla ale o velký kus vedle.

87

Kolínští se snaží o vítěznou branku, kombinace se ale rozbíjí o dobře pracující obranu soupeře.

86

Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
ze hřiště odchází Pavel Čapek, přichází Michal Snížek.

85

Vondráčkovi se nepovedlo přesně prostrčit míč za obranu Pardubic, Šmíd v poklidu odkopl.

84

No a rázem jsou domácí pod tlakem a musí se bránit oslabenému soupeři.

83

83. Filip BRDIČKA - 1:1

83

Pardubice B právě vstřelily branku!
Máme srovnáno! Hosté rozehráli rohový kop, prvotní centr sice kolínští odvrátili, ale míč se pak dostal na pravou stranu k FILIPU BRDIČKOVI, který gólmana Tůmu dokonale překvapil obloučkem k zadní tyči – 1:1!

82

Střídání v týmu FK Pardubice B:
ze hřiště odchází Ondřej Sedláček, přichází Matyáš Hanč.

81

Na lavičce Pardubic se chystá ještě jedna změna, do hry půjde Hanč.

81

Pardubičtí se snaží o rychlé přechody di útoku, nyní tu máme akci pravým křídlem.

80

Následný centr skončil u první tyče nepřesným sklepnutím. Odkop od branky Pardubic.

79

Zleva si na střed naběhl Vondráček, našel si pozici a tvrdou ranou donutil Šmída vyškrábnout míč na rohový kop!