1:1

konec (0:1)

04.11.2023, 10:15 • 14. kolo • Lucie Strouhová

Tipsport: 1.45 4.5 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. První poločas měli mírně navrch hosté a vedli po pětačtyřiceti minutách zásluhou Rozkovce. Jablonec se v druhé půli zlepšil, a když vyrovnal Velich, byli zase aktivnější domácí. Nerozhodný stav 1:1 už se ale nezměnil a vzhledem k průběhu je dělba bodů na severu Čech spravedlivá. (12:14:16)

90+3

90+2

Střídání v týmu FK Jablonec B:
ze hřiště odchází Jakub Gaši, přichází Vojtěch Werani.

90+2

Poslední vteřiny se opravdu dohrávají, oba soupeři nikam nepospíchají. Nejprve otálel s rozehrávkou Truksa a nyní trvá autové vhazování i domácím.

90

Střídání v týmu FK Přepeře:
ze hřiště odchází Tomáš Bulíř, přichází Nicolas Filip.

90

Hlavní sudí přidá navíc tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Velich s Bredou si v malém vápně nekřikli, kdo bude zakončovat a připravili se tak o slušnou příležitost. Breda se jen drží za hlavu.

88

Domácí to ještě zkusili rychlým výpadem, znovu se lapili do ofsajdové pasti.

87

Závěr utkání už je hodně opatrný a rozkouskovaný.

85

Rána domácích z dálky byla hodně nepřesná.

85

ze hřiště odchází Nikolas Daníček, přichází Vojtěch Habr.

84

Centr Vlka, který přišel po kombinaci hostí z vlastní poloviny, odvrátil balón Hušek v malém vápně.

82

Vlk udržel na zádech soupeře a nedovolil mu centr ani přihrávku, následovat tedy bude roh pro Jablonec.

81

Oba týmy jsou v závěru opatrné a v obraně stoprocentní.

79

Jablonec postupuje dopředu dlouhými nákopy, v soubojích ale vyhrávají Přepeře a nedovolují domácím zakončit.

77

Bulíř nyní spálil vyloženou šanci. Míč před něj proskákal až ke vzdálenější tyči a stačilo jen nastavit nohu a zakončit do okryté brány. Bulíř však zamířil nad bránu.