5:3

konec (2:0, 2:1, 1:2)

01.11.2023, 18:00 • Ice Aréna Prešov • 14. kolo • Adam Kovaľ sk

Tipsport: 1.32 6.09 5.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Prešovčania naplnili papierové predpoklady a zvíťazili nad Trnavou stavom 5:3. O góly v dnešnom zápase sa postarali: 13. minúta Leshchenko, 15. minúta Kohút, 24. minúta Semaňák, 26. minúta Ščurko, 42. minúta Miklík, 44. minúta Sojka a 56. minúta Holovič. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok stredajšieho večera. (20:11:10)

59:40

Holovič nevýrazným spôsobom nahadzuje pred Rychlíkovu bránu, avšak k šanci sa nikto z Trnavčanov nedostal.

58:14

Samostatný nájazd, do ktorého sa dostal Nemec. Obranca Prešova však neprekonal gólmana Hollého.

58:11

Hostia v plnom počte.

57:45

Nepresná prihrávka, ktorá puk posiela až do obranného pásma domácich.

57:27

Trnavčania sa oslobodzujú, no puk skončil mimo ľadovej plochy. Bolo to z čepele trnavského obrancu. Vhadzovať sa tak bude v obrannom pásme hostí.

56:36

Leshchenko sa postaral o prvý strelecký pokus v početnej prevahe Prešova. Hollý puk dokázal zneškodniť.

56:11

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava:
Ejem – 2 min., držanie.

55:41

Trnava dala gól!
Trnavčania znižujú na rozdiel 2 gólov. Využitá presilovka hostí. MARCEL HOLOVIČ dokázal znížiť stav na 5:3 a pripisuje si gól na svoje konto.
Asistencie: Škultéty, Jurák.

55:10

Trnavčanom neuznali rozhodcovia gól z presilovej hry, nevedno prečo, no hra opäť pokračuje.

53:46

Vylúčenie v tíme HC Prešov:
Ščurko – 2 min., podrazenie.

53:18

Domáci otáčajú hru do útočného pásma. Zyrianova strela končí v lapačke Hollého, ktorý hru prerušil, a vhadzovať sa tak bude v útočnom pásme domácich.

52:53

Puk končí po teči na striedačke domácich. Vhadzovať sa tak bude v strednom pásme.

51:48

Trnavčania v prečíslení dvoch proti jednému. Kupka to však vzal na seba, no strelou trafia iba plexisklo.