konec (0:2, 0:0, 0:0)

01.11.2023, 18:30 • 12 • Skupina Západ • Vojtěch Šebek

Tipsport: 10.1 9.59 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A to je ode mne vše, přeji příjemný zbytek večera a zase někdy na počtenou. (20:35:04)
A je tu konec utkání, i přes výtečný výkon domácího brankáře Pánka Chomutov svojí roli favorita zvládl s přehledem, a poráží Rišuty 2:0!

V PRVNÍ TŘETINĚ se lámal chléb dnešního utkání, již po 38 vteřinách dostal puk do sítě VIKTOR HÜBL, a stejnému hráči se podařilo skórovat v přesilové hře na konci třetiny, konkrétně v čase 16:25 tedy zvyšoval na 2:0.

DRUHÁ TŘETINA byla o poznání vyrovnanější, ovšem více šancí si i tak vytvořil Chomutov, který však narážel na skvěle chytajícího Pánka. I proto v druhé třetině branka nepadla, a do závěrečné dvacetiminutovky si Chomutov odnášel vedení 2:0.

TŘETÍ TŘETINA již žádný zvrat nepřinesla, Pánek dlouho držel naděje svého celku, ale jakékoliv snahy domácích skončily na spolehlivě chytajícím Martinu Altrichterovi. I přes power play na konci se stav nezměnil, a tak konečné skóre zní 0:2!

59:50

Rišuty se nedokáží dostat do útočného pásma, veškeré naděje pro obrat tedy končí.

59:04

Domácí klec prázdná, Rišuty to přece jen ještě zkusí v šesti.

59:03

Oddechový čas pro tým HC Řisuty.

58:42

Drobná rozmíška v rohu útočné třetiny domácích, to ale na skóre nic nemění.

58:02

Naopak je to Chomutov, který se dostal do samostatného úniku, konkrétně Milan Kostourek byl ale nedovoleně zastaven.

57:00

Žádný z týmů už se nikam moc nežene, zdá se že domácím už na závěrečný nápor nezbydou síly.

56:06

Tvrdá rána jednoho z Pirátů končí na hrudi Pánka, který přerušuje hru.

53:50

Rychlá rozehrávka Altrichtera dostává Piráty opět do útočného pásma.

52:30

Krásná akce Chomutova došla až k Zajíčkovi který pálil z levého kruhu, Pánek připraven!

51:34

Vítězslav Bílek – 2 min., nedovolené bránění.

50:26

Domácí se stále nedokázali dostat před Altrichtera, tentokrát je zastavuje ofsajd.

49:51

Petr Eret – 2 min., podrážení.

49:04

Petr Eret se ocitl sám před brankou, ale Petr Pánek se dokázal bleskově přesunout a předvedl famózní zákrok!