konec (2:0, 1:2, 0:0)

01.11.2023, 17:30 • Niké Aréna Žilina • 14. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.39 5.15 5.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Považania nastrelili žŕdku a to bola polodkrytá brána! (18:52:35)
V tretej tretine už gól nepadol. Žilinčania si udržali jednogólový náskok a víťazia v tomto dueli 3:2. Dva góly vsietil Mráz. V zápase padli aj presné zásahy v oslabení, po jednom na oboch stranách. Ja vám ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok prvého novembrového dňa.

59:44

Varga si pýtal puk a aj ho dostal, ale netrafil bránu.

58:04

Surový – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

57:32

Zblokovaný pokus Nováka. Vlci vyhodili puk.

56:59

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Beták – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

56:21

Paukovček – 2 min., hrubosť.

Sedlák – 2 min., hrubosť.

56:21

Paukovček si so Sedlákom uštedrili zopár strkaníc.

55:40

Borákov efektívny semafor, keď tvrdo strieľal Koyš.

53:52

V bráne je už Borák, ktorý radšej puk pokryl a prerušil hru.

52:16

Žilinčania už nehrajú v takom nasadení ako prvé dve tretiny, aby sa im to nevypomstilo.

50:24

Ďalšia prihrávka rukou, po ktorej nasleduje reklamný brejk.

48:48

Borák mal pravdepodobne nejaký problém s výstrojom.

48:48

Striedanie v tíme HC Topoľčany:
z ihriska odchádza Borák, prichádza Šebo.

48:47

Prihrávka rukou na strane hostí.

47:55

Mráz sa takmer dostal do zakončenia, ale v poslednej chvíli ho hráč hostí obral o puk.
Dnešné stretnutie sleduje 1915 divákov.

46:36

Icing hráčov Topoľčian.

46:11

Tentokrát domáci gólman puk drž v náručí a nasleduje reklamná prestávka.

45:33

Po Pupákovej strele Valentovi vypadol puk.

44:20

Valentov zákrok po nepríjemnej Matejovej strele bekhendom.

43:42

Hostia v plnom počte.

42:19

Koyš ešte priťukával spoluhráčovi pred bránu, lenže Borák zabránil gólu.

41:54

Ležiaceho Boráka Žilinčania neprekonali!

41:42

Stránský – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku.

41:15

Z uhla to vyskúšal Surový, ale Valent bol pri bližšej žrdi a puk podržal.

40:41

Domácim nevyšla prihrávka a dopustili sa zakázaného uvoľnenia.

40:17

40:01

Začala sa tretia tretina.
Žilina viedla rozdielom triedy 3:0, ale Topoľčany dokázali vsietiť dva góly, o ktoré sa postarali Šandor a Novák. Jeden dali v oslabení a druhý v presilovej hre. Domáci mali v druhej tretine viacero vylúčení, čo im zobralo príliš veľa síl. V tretej časti budú hostia dohrávať presilovú hru. Tretia tretina sa začne približne o 19:10.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:15

Topoľčany dali gól! MICHAL NOVÁK napriahol medzi kruhmi a Valent nemal nárok chytiť takú delovku. Využitá presilová hra.
Asistencia: Shakhvorostov.

39:00

Posledná minúta druhej tretiny.

38:51

Majú to domáci v týchto chvíľach ťažké. Bránka Valenta je posunutá a hra sa prerušila.

38:19

Z opakovaných záznamov to nevyzeralo na hokejku v tvári. Rozhodcovia videli asi viac z ľadovej plochy.
Paukovček je veľmi namosúrený, sám si otvoril ešte dvierka na trestnej lavici, aby si arbitri situáciu overili.

38:19

Paukovček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

38:06

Malina – 2 min., nedovolené bránenie.

37:20

Tieto minúty patria práve hosťujúcemu celku, ktorý nedáva vydýchnuť domácemu brankárovi.

36:25

Piačkov pokus z pravého kruhu vyrazil Valent.

35:55

Puk skončil mimo hraciu plochu.

34:55

Fantastický Valent teraz v bráne lietal a predviedol zákrok zápasu!

34:03

Valent s pukom v lapačke. Reklamná prestávka.

33:50

33:02

Vlci prešli s pukom až ku Borákovi.

32:08

Bartakovics len nastrelil žilinského hráča pred sebou, ktorý puk ihneď poslal preč z pásma.

31:28

Domáci už hrajú vo štvorici.

31:17

30:50

Legalin strieľal veľmi nepresne a hostia prišli o útočné pásmo.

30:10

Niekoľko vylúčení v krátkom slede. Hostia hrajú aktuálne presilovú hru.

29:50

Pacalaj – 2 min., hákovanie + 2 min., nešportové správanie.

29:39

Individuálny prienik Shakhvostova, ktorý sa takmer skončil gólom! Valent výborne vysunul svoj betón.

29:25

Safaraleyev – 2 min., podrazenie.

29:15

Sedlák – 2 min., hákovanie.

28:23

Topoľčany dali gól! Aj hostia dávajú gól v oslabení! Borák veľmi umne vyhodil puk popri mantineli, vďaka tomu vzniklo prečíslenie 2 na 1, ktoré úspešne zakončil PETER ŠANDOR z ľavej strany.
Asistencia: Borák.

27:33

Topoľčanci odpálili puk spoza vlastnej brány až do stredného pásma.

26:34

Žilinčania vyhrali buly a nasledovala sľubná strela na bránu, po ktorej Borák puk len vyrazil.

26:26

Dosek – 2 min., podrazenie.

25:00

Domáci gólman Valent sa doposiaľ príliš v tomto zápase nezapotil.

23:32

Ďalšie zmätky pred brankárom hostí! Vlkom sa ale nepodarilo po niekoľkých dorážkách dostať puk do brány.

22:11

Vlci Žilina dali gól! Spomínaný Melcher nastreľoval puk na bránu, Borák ho jemne vyrazil, lenže bol pri ňom MARTIN BELLUŠ, ktorý ho prekonal bez problémov.
Asistencie: Melcher, Pišoja.

21:40

Melcher sám pred Borákom! Lenže domáci forward netrafil bránu.

20:48

Varga strieľal na dvakrát. Borák puk úspešne chytil.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Domáca Žilina v zápase dominuje, čomu nasvedčuje aj priebežný výsledok 2:0. Dokázali sa presadiť v oslabení a oba góly vlkov strelil Mráz. Topoľčany držali krok so Žilinčanmi prvých pár minút, odvtedy prebrali domáci štafetu. Druhá tretina sa začne približne o 18:19.

17:20

Vlci Žilina dali gól! Domáci poľahky prešli do pásma, Borák si s jednou strelou poradil a vyrazil. Za bránou bol s pukom Safaraleyev a pred ňou videl BRUNA MRÁZA, ktorému prihral a ten z prvej strieľa svoj druhý gól v zápase.
Asistencie: Safaraleyev, Koyš.

16:40

Topoľčany sú trošku obarení a už nehrajú tak aktívne ako na začiatku tretiny.

15:09

Odpískané zakázané uvoľnenie hostí.

14:26

Ofsajd na hosťujúcej strane.

12:58

Vlci Žilina dali gól! Hráčom hostí nevyšla rozohrávka, puk domáci zachytili a Koyš s ním prešiel popri mantineli do útočného pásma a z pravej strany poslal presnú prihrávku na hokejku BRUNA MRÁZA, ktorý pekným bekhendom trafil popod hornú konštrukciu brány. Žilinčania dávajú gól vo vlastnom oslabení.
Asistencie: Koyš, Pacalaj.

12:20

Hostia usadení v pásme, ale zatiaľ neohrozili bánu.

11:53

Ulrych – 2 min., vrazenie na mantinel.

11:14

Postavenie mimo hry Žiliny.

11:03

Puk tečovaný na ochrannú sieť. Nasleduje reklamná prestávka.

10:44

Ďalší icing na strane Topoľčian.

10:30

Fanúšikovia Žiliny neutíchajú a ženú hráčov dopredu.

08:46

Borák s ďalším vyrazením puku.

08:00

Domáci sú v útočnom pásme a vyzerá to, ako keby hrajú presilovú hru.

06:26

Oddychový čas pre Topoľčany. Zaujímavý ťah trénera Stantiena.

06:23

Zakázané uvoľnenie hostí.

05:46

Vlci tlačia, Lopušan mal šancu.

03:51

Prvýkrát hru prerušil Valent po strele z diaľky.

02:38

Borák sa obracia v bráne. Hrá sa naďalej bez prerušenia zo strany na stranu.

01:47

Valent taktiež so zákrokom, pred bránou tečoval Ručkay, ale domáci brankár dobre sklepol betóny.

00:22

Galamboš pri chuti, Borák po pár sekundách musel zasiahnuť a puk vyrazil.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

DOXXbet Vlci Žilina: Valent (Košarišťan) – Pobežal, Jansons – Malina, Pacalaj – Rajnoha, Pišoja – Ulrych, Nahálka; – Juščák, Galamboš, Varga – Koyš, Mráz, Safaraleyev – Melcher, Paukovček, Belluš – Beták, Rehák, Lopušan
Tréner: Daniel Babka

HC Topoľčany: Borák (Šebo) – Bystričan, Urban – Novák, Sedlák – Dosek, Pupák – Pánik; – Legalin, Plokhotnik, Shakhvorostov – Surový, Bartakovics, Gaťár – Matej, Stránský, Ručkay – Gergel, Piačka, Šandor
Tréner: Roman Stantien

Rozhodca: Valachovič, Synek – Zelený, Hercog.
V šlágri 14. kola Slovenskej hokejovej ligy sa stretne DOXXbet Vlci Žilina s HC Topoľčany.

DOXXbet Vlci Žilina: Žilinčania myslia na postup do Tipos Extraligy aj tento rok. Sú lídrom tabuľky a ťahajú trojzápasovú sériu výhier. V minulom kole vyhrali vlci v Žiari nad Hronom 5:2. Ich najproduktívnejším hráčom je útočník Peter Galamboš, ktorý nazbieral 19 bodov.

HC Topoľčany: Druhý celok súťaže stráca jediný bod na svojho dnešného súpera. Topoľčany zvíťazili až v piatich zápasoch po sebe, čo značí, že by sme mohli vidieť oku lahodiaci hokejový pôžitok. Naposledy zdolali Modré krídla zo Slovana 5:4. Rus Viktor Shakhvorostov má na konte deväť presných zásahov a šesť asistencií.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 13. Mráz (Koyš, Pacalaj), 18. Mráz (Safaraleyev, Koyš), 23. Belluš (Melcher, Pišoja) – 29. Šandor (Borák), 40. Novák (Shakhvorostov)

Trenér: Ernest Bokroš

Trenér: Roman Stantien

Rozhodčí: Valachovič, Synek – Zelený, Hercog

11:53 ŽILINA 2 Ulrych, vražení na hrazení
12:58 ŽILINA 1:0 Mráz (Koyš, Pacalaj)
17:20 ŽILINA 2:0 Mráz (Safaraleyev, Koyš)
22:11 ŽILINA 3:0 Belluš (Melcher, Pišoja)