DHL extraliga juniorů

HC Sparta Praha – Mountfield HK

4:2

konec (2:1, 0:0, 2:1)

01.11.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • 21 • Skupina Západ • Alžběta Žižková

S tímto se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek středečního večera. (20:32:16)
Je dobojováni. Třetí vzájemné měření sezony nabídlo celkem šest branek. Ve třetí třetině se nejprve ke slovu dostali hosté, když Michal Beneš srovnával na 2:2. Sparťané ale na odpověď nenechali dlouho čekat, když se ani ne za další dvě minuty prosadil dnes dvougólový Hamršmíd. Sparťanské vedení ještě pojistil bleskově využitou přesilovkou Ondřej Hrabík a na výhře domácích už nic nezměnila ani závěrečná hra bez brankáře.

59:43

Sparťané ostřelují prázdnou hostující branku.

59:00

Poslední minuta zápasu.

58:24

Vedral si poradil s několika dorážkami a dál drží domácí dvoubrankové vedení.

56:33

Lehké nahození Matěje Beneše končí u Vedrala v lapačce.

55:56

Žmola z mezikruží trefil pouze Tučkovu hruď.

55:42

Samsonův pokus v mezikruží nebezpečně tečoval Žmola, puk ale končí těsně vedle Tučkovy levé tyčky.

55:37

Daníčkovu střelu zpoza obránce má Tuček ve své lapačce.

55:22

Ofsajd sparťanů.

54:27

Vedral teď fantastickým zákrokem podržel svůj tým! V předbrankovém prostoru dostal přihrávku zpoza branky Jakub Jón, jeho střelu z bezprostřední blízkosti ale schovává Vedral v své rukavici.

53:45

Sparťané stahují puk za svou branku a oba týmy střídají.

52:49

Puk končí po sražené střele jednoho z domácích v ochranné síti.

4:2

Branky a nahrávky: 13. Hamršmíd (Hrubý, Culek), 15. David (Daníček, Hrabík), 44. Hamršmíd (S. Pavlák, Hrubý), 48. Hrabík (Žmola, Senčák) – 16. Ma. Beneš (Dommers), 42. Mi. Beneš (Dommers, Ma. Beneš)

HC Sparta Praha: Vedral (Tvrzník) – J. Červenka (A), David (A), Samson, T. Bartoň, Culek, Mack – Krupička, Žmola, Daníček – Theimer, Fábry (C), Hrabík – Bareš, Senčák, Holeček – S. Pavlák, Hamršmíd, Hrubý.
Trenér: Tomáš Netík

Mountfield HK: Tuček (Mrázek) – Bezpalec, Havlíček, J. Aschenbrenner, Pavelka, Hrbek, Samek, Veselý – Dommers, Mi. Beneš, Ma. Beneš – Mach, T. Hora, Hrdlička – Prášek, Matašovský (C), Jón – V. Aschenbrenner, Zámečník, Vencl (A).
Trenér: Martin Vágner

Rozhodčí: Hucl, Kosnar – Maňák, Hlinka