3:5

konec (0:1, 3:2, 0:2)

01.11.2023, 18:00 • Sutor aréna • 12 • Skupina Západ • Petr Pracný

Tipsport: 1.65 4.82 3.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Viděli jsme docela nepohledné nudné dušičkové utkání. Šťastnějším týmem byli hosté, protože domácí na co sáhli, to jim nešlo. Třetí třetina přinesla ještě dvě branky hostů, tu první vstřelil Kamil Bříška, druhou přidal Filip Vlček a hosté odvážejí tři body (20:23:19)

56:10

Do šance se probíjel Pavel Písařík, v samostatném úniku mu kotouč vypíchl Filip Vlček

54:10

V samostatném úniku byl Filip Vlček, tomu se kotouč prapodivně zašmodrchal mezi hokejku a brusli , takže z toho nic nebylo

45:55

Kobra právě vstřelila branku! Hosté střílí branku v oslabení. FILIP VLČEK vzal kotouč u červené, přidal, napřáhnul, zavřel oči a kotouč je v síti

40:46

Kobra právě vstřelila branku! Hosté jdou opět do vedení. Kotouč vystřelil a propadl KAMIL BŘÍŠKA a Lukášovi Klikovi propadl kotouč za záda. Asistence: Dominik Šteiner a Tomáš Šťastný

40:01

Druhá třetina nám sice pohlednější hokej nepřinesla. Ovšem napadalo tam i několik branek. Tu první vyrovnávací branku vstřelil Michal Steinocher. Ovšem radost neměli domácí dlouho. Za minutu se trefil Dominik Novák a domácí opět dotahovali. Na 2:2 srovnal Ivan Řehoř. A radost domácí neměli dlouho. V přesilové hře dostal hosty opět do vedení Tomáš Šťastný. Na 3:3 srovnal na konci druhé třetiny Jaroslav Šimeček a tak začínáme od začátku

37:06

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A nyní pohledná akce domácích. Krásný věšák od JAROSLAVA ŠIMEČKA a je rázem srovnáno. Asistence: David Jindra.

36:46

Offside domácích

35:23

35:23 Tomáš ŠŤASTNÝ - 2:3

35:23

Kobra právě vstřelila branku! To byla bleskovka. A opět do prázdné branky. Hosté vyšachovali domácí obranu a autorem krásné branky je TOMÁŠ ŠŤASTNÝ. Asistence: Filip Vlček a Kamil Bříška

35:15

Daniel Šoustek – 2 min., krosček.

34:18

34:18 Ivan ŘEHOŘ - 2:2

34:18

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! A je srovnáno. IVAN ŘEHOŘ vystřelil a kotouč propadl Matyášovi Ondříčkovi mezi nohama. Asistence: Jakub Veselý a Pavel Písařík

24:57

Petr Horáček – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

23:48

23:48 Dominik NOVÁK - 1:2

23:48

Kobra právě vstřelila branku! Domácí obrana opět hoří. Za Lukáše Kliku propadla po střele až druhá dorážka. Autorem branky je nikým nehlídaný DOMINIK NOVÁK. Asistence: Tomáš Urban a Vladislav Houška

23:02

23:02 Michal STEINOCHER - 1:1

23:02

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Ovšem MICHAL STEINOCHER už se nemíjí. Jeho střela propadla až za Matyáše Ondríka. Asistence: Ivan Řehoř a Jakub Veselý

22:55

Ivan Řehoř bekhendem míjí

20:59

Prvním střelcem byl Vítězslav Nedrda, Matyáše Ondríka nepřekvapil

20:01

Skončila nám první třetina vcelku nudného utkání mezi domácími MOSTECKÝMI LVY a HC Kobra Praha. Týmy se do nějakých výraznějších majstrštyků nepouštěli. Hrálo se ze zabezpečené obrany a hlavně domácí hráči nechtěli dopustit minulý kolaps, kdy během dvanácti minut dostali šest branek. Jedinou branku první třetiny vsítil z přesilové hry exligový Tomáš Urban, kterého na ledě nepřehlédnete. Doufám, že další třetiny nám přinesou líbivější podívanou

20:00

18:05

Domácí rozpohybovali nohy a začali aktivně napadat

16:03

16:03 Tomáš URBAN - 0:1

16:03

Kobra právě vstřelila branku! Hosté využívají přesilovou hru. Tím šikovným byl TOMÁŠ URBAN. Asistence: Filip Vlček a Dominik Šteiner

15:46

Do slotu si šikovně nabruslil Filip Vlček. Minul

15:31

Jiří Hoffmann – 2 min., sekání.

15:14

David Jindra se pěkně vytočil před branku, zamířil i dobře a potom i Jaroslav Šimeček. Ovšem bez branky

04:20

Nahozený kotouč od Daniela Šoustka, byl tečovaný, ale Matyáš Ondrík ho přikryl lapačkou

03:15

Pavel Písařík sprintoval za pukem, aby nebylo zakázané uvolnění.Klepl do kotouče a ten prošel brankovištěm

00:01

MOSTEČTÍ LVI – HC Kobra Praha, to je naše podvečerní menu. Bude se podávat kvalitní hokej! Utkají se spolu šestý a jedenáctý tým tabulky 2. ligy skupiny Západ. Zatím co hostům poslední dva zápasy vyšly, hlavně ten poslední, kdy doma rozsekali na kaši Hronov, tak domácí se pokusí zastavit sérii čtyř proher v řadě.
Jak vypadaly poslední zápasy HC Kobra Praha?
18.10.2023 HC Kobra Praha – Piráti Chomutov 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
25.10.2023 HC Kobra Praha – HC Stadion Cheb 6:2 (2:0, 1:1, 3:1)
28.10.2023 HC Kobra Praha – HC Wikov Hronov 11:3 (4:0, 6:1, 1:2)
Kanadské bodování HC Kobra Praha:
Kamil Bříška 19 bodů (8+11)
Tomáš Šťastný 19 bodů (6+13)
Filip Vlček 13 bodů (7+6)

A co domácí MOSTEČTÍ LVI? Ti si mysleli v minulém utkání za stavu 4:1, že budou nad hlavami zvedat Stanley cup, ovšem měli v týmu jen samé útočníky a obránci zůstali v šatnách, což se jim vymstilo. Chybu budou chtít napravit dnes a tak lze očekávat úplně jiný výkon. Jak tedy vypadaly poslední tři zápasy?

21.10.2023 HC Letci Letňany – MOSTEČTÍ LVI 4:3 sn (1:1, 2:2, 0:0 – 0:0 – 1:0)
25.10.2023 HC Příbram – MOSTEČTÍ LVI 6:3 (2:0, 2:1, 2:2)
28.10.2023 MOSTEČTÍ LVI – HC Děčín 5:8 (3:1, 1:6, 1:1)

Kanadské bodování MOSTEČTÍ LVI:
Jakub Procházka 14 bodů (6+8)
Pavel Písařík 12 bodů (5+7)
Jaroslav Šimeček 12 bodů (3+9)

Komu se tedy dnes bude dařit a zvítězí? To se dozvíme v 18:00 u našeho plného online přenosu
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:5

Branky a nahrávky: 24. Steinocher (Řehoř, Veselý), 35. Řehoř (Písařík, Veselý), 38. Šimeček (Jindra, J. Procházka) – 17. T. Urban I (Vlček, Šteiner), 24. Do. Novák (T. Urban I, Houška), 36. Šťastný (Vlček, Bříška), 41. Bříška (Šteiner, Šťastný), 46. Vlček

Mostečtí Lvi: Klika (Hosnedl) – Steinocher, Havlůj (C), Šoustek, Nedrda (A), Hocelík, Hoffmann, Rykl – Veselý, Řehoř, Písařík – Jindra, Šimeček, J. Procházka – Böhm (A), Daniel, Mical – V. Král.
Trenér: Vladimír Kýhos

HC Kobra Praha: Ondrík (Pittr) – Pelant, Šteiner (A), Holý, T. Duda, Dráb, Horáček – Šťastný (C), Bříška (A), Vlček – Houška, T. Urban I, Do. Novák – M. Kvasnička, S. Tichý, Nagy – Janča, Petrák.
Trenér: Miloslav Šeba

Rozhodčí: Šmika – Sýkora, Brož