DHL extraliga juniorů

HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc

3:1

konec (1:0, 0:0, 2:1)

12.10.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 15 • Skupina Východ • Tereza Víšková

To je pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera! (20:17:24)
Pardubice si po divokém závěru nakonec tři body ze zápasu s Olomoucí odváží již potřetí v sezóně. V dnešním duelu porazily olomouckou Moru stejně jako při posledním střetu 3:1. Konec sice hosté zdramatizovali, když necelé tři minuty před závěrečnou sirénou vyrovnali, ale domácí si po pár vteřinách vzaly vedení zpět a další šanci Olomouci již nedaly.

59:36

Dynamo právě vstřelilo branku!
A je tu rozhodující gól utkání! Výhru zpečetil trefou do prázdné brány JAN HELIKAR!
Asistence: Dominik Pavlata

59:18

Pardubice stále úspěšně blokují střely.

58:45

Dělovka Adama Drábka těsně minula domácí klec.

58:31

Tomečkovu ránu Batih zbrzdil a přikryl kotouč lapačkou.

58:14

Frgál již odpočívá na střídačce a Olomouc zkouší hru v šesti.

58:14

Olomouc si právě bere oddechový čas.

57:32

Hosté se nachází ve stejné pozici jako před půl minutou a opět dotahují jednobrankový náskok domácích.

57:26

Pardubice rychle odpovídají! Po skvělé přihrávce najíždějícího si Pavlaty dokázal JAN HELIKAR prostřelit kotouč brankáři pod betonem!
Asistence: Dominik Pavlata, Martin Švec.

57:16

Olomouc právě vstřelila branku!
Hosté v závěru vyrovnávají! V popřesilovkovém tlaku se po zmatcích strefil MATĚJ SMÝKAL!
Asistence: Adam Turek, Jakub Belan

56:50

Kolem ležícího Batiha se strhla strkanice, nikdo kotouč kolem brankáře do brány nedotlačil.

56:00

Pardubice se po pár infarktových momentech osvobozují vyhozením.

55:23

Hosté mají v závěru poslední velkou šanci v přesilové hře, drží Pardubice pod tlakem v pásmu.

55:13

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Oleksij Jevtěchov – 2 min., sekání.

54:04

Hosté sbírají kotouč zpoza branky, ale žádná akce jim umožněno není.

53:39

Fialovu ránu jeden z olomouckých obránců přizvedl a skončila tak v ochranné síti.

53:22

Hosté se vymaňují z tlaku vyhozením.

3:1

Branky a nahrávky: 3. Pavlata (A. Fiala, Švec), 58. Helikar (Pavlata, Švec), 60. Helikar (Pavlata) – 58. Smýkal (Belan, Turek)

HC Dynamo Pardubice: Batih (Filípek) – Švec, Koudelka, Kubánek, K. Červenka (C), Rájek, Kaštánek – Hebek (A), Helikar, A. Fiala – Pavlata (A), Jevtěchov, D. Burda – J. Kubíček, Kalužík, Jaša – Tomas, Š. Bartoň, Pilař.
Trenér: David Havíř

HC Olomouc: Frgál (Valenta) – P. Sedláček (A), Kalman, A. Drábek (A), Compel, Panáček (C), Šlahora, Stratil, Smýkal – Bošek, Tomeček, Šotkovský – Ruda, Turek, Koudelný – Belan, K. Drábek, Pastrnek – Havel, Neoral.
Trenér: Mojmír Trličík

Rozhodčí: Radek Wagner, Kamil Zavřel

02:35 PCE 1:0 Pavlata (A. Fiala, Švec)
03:41 OLO 2 Stratil, nedovolené bránění brankáři
08:44 OLO 2 K. Drábek, podrážení