Extraliga dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Litvínov

5:2

konec (1:2, 2:0, 2:0)

12.10.2023, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • 11 • Skupina A • Lukáš Chuchválek

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:12:27)
Je dobojováno. A že to bylo místy urputné a se spoustou vyloučených. Lépe se s tím vypořádala Mladá Boleslav, jež v třetí třetině na začátku přečkala dvojnásobné oslabení a pak demoralizovala soupeře ze severu Čech čtvrtým gólem. Ten už pak zbytek utkání dohrál víceméně v křeči a marné ofenzivní snaze. Litvínov zkusil na konci ještě power-play šesti proti čtyřem, avšak domácí dali do jejich prázdné branky pojistku v podobě pátého gólu.

59:52

Zakázané uvolnění Boleslavi.

59:07

Boleslavský protiútok zachytil Tobias Trejbal.

58:42

Na bránu jel Petružálek, ale nevystřelil díky urputnému bránění soupeře.

57:31

David Kovář inkasoval ránu pukem do helmy a skácel se k zemi. Snad bude v pořádku.

56:50

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Sklenička vyhodil zpoza brány, kam si riskantně najel pro puk, ze třetiny. Tam se toho ujal ONDŘEJ HROUDA, jenž trefil prázdnou litvínovskou bránu a zřejmě je o osudu utkání rozhodnuto. Asistence: Marek Sklenička.

56:25

Bruslaři se osvobozují.

55:59

Bozseník mířil po sérii přihrávek nad.

55:12

Jedovatou ránu s falší od pravého kruhu vyslal Marek Peroutka. Marek Sklenička tasil lapačku.

55:03

Jonáš Cvikl se svíjí v bolestech před vlastní střídačkou. Nevypadá to dobře. Nejspíš inkasoval od někoho ránu holí.

54:30

Hosté se snaží útočit, ale v jejich akcích je vidět křeč.

53:48

Před litvínovskou střídačkou se odehrál souboj o kotouč, jenž vyňali z mlýna nakonec domácí.

5:2

Branky a nahrávky: 7. Kurka (Hanyš), 30. Kurka (Doležel, V. Beran), 36. Kurka (TS), 48. I. Maxin (R. Šilhavý, Churáček), 57. O. Hrouda (Sklenička) – 6. Petružálek (Kurnat, L. Dostál), 17. Koky (Raichl)

BK Mladá Boleslav: Sklenička (F. Kovář) – Hora, T. Čermák, R. Šilhavý, Kříž, D. Kovář, Doležel – Kurka, V. Beran (A), Hanyš – Vasiak, Kristek (C), Ždanov – O. Hrouda, Churáček, I. Maxin – K. Hájek, Václavík.
Trenér: Martin Škaloud

HC Litvínov: Trejbal (Udržal) – Břenda, Schlosser, Žák, Uhlík, Babka, Bozseník – Raichl (A), Koky (C), Cvikl – Trefný, D. Sedláček, Kurnat – Bednařík, Petružálek, M. Peroutka – L. Dostál, Vondráček.
Trenér: Robert Kaše

Rozhodčí: Raška – Janíček, Brož

05:03 LIM 0:1 Petružálek (Kurnat, L. Dostál)
06:33 MBL 1:1 Kurka (Hanyš)
06:59 LIM 2 Vondráček, příliš mnoho hráčů na ledě