konec (1:1, 2:2, 3:2)

12.10.2023, 18:00 • ZS Eden • 11 • Skupina A • Matyáš Kainz

Konec zápasu. (20:11:18)

59:45

Tábor tlačí Slavii i v samém závěru, ale vyrovnat se mu již nepovedlo, takže domácí vítězí 6:5. Závěr si sice zdramatizovali, ale celkově byli lepší a vítězství vybojovali zaslouženě. Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera.

58:52

58:52 Antonín PUFR - 6:5

58:52

Tábor právě vstřelil branku! Hosté zkouší powerplay a snižují na rozdíl jediné branky. Zpět do zápasu hosty dostává ANTONÍN PUFR. Asistence: Adam Suchan, Jan Hlavín.
Oddechový čas pro tým Hockey Club Tábor.

56:49

56:49 Antonín PUFR - 6:4

56:49

Tábor právě vstřelil branku! Tábor tři minuty před koncem snižuje, prosadil se ANTONÍN PUFR. Asistence: Jan Hlavín.

55:35

Slávisté si oslabením komplikují závěr utkání, ale hosté se do ničeho nedostávají, spíše naopak. Sedmou branku mohl přidat Pšenička, jenže přestřelil branku.

54:59

Vojtěch Švancar – 2 min., držení.

52:12

Tempo hry dost opadlo, utkání se spíše dohrává.

51:07

Slavia si v přesilové hře dělala těsně před brankovištěm co chtěla, ale puk v síti jen těsně neskončil.

50:39

Jiří Strachota – 2 min., podrážení.

46:41

46:41 Artur MATĚJOVSKÝ - 6:3

46:41

Slavia právě vstřelila branku! Třetí branka během deseti minut. Ihned po vhazování zvyšuje na rozdíl tří branek ARTUR MATĚJOVSKÝ. Asistence: Jan Matouš Kucharčík.

46:16

Nyní už Slavia dominuje a soupeře do ničeho nepouští.

45:13

45:13 David MAREK - 5:3

45:13

Slavia právě vstřelila branku! Slávisté využili přesilovou hru a vedou o dvě branky. Na 5:3 zvyšuje DAVID MAREK. Asistence: Artur Matějovský, Daniel Skyba.

44:14

Matěj Slabý – 2 min., hákování.

43:10

Hra se po vstřeleném gólu pořádně rozhýbala, šance se objevují na obou stranách.

42:22

Poletín vychytal další šanci hostů a drží vedení.

41:20

41:20 Filip TITTL - 4:3

41:20

Slavia právě vstřelila branku! Slavia po vypršení vyloučení na obou stranách vede 4:3. Těsně po příchodu z kabin se prosadil FILIP TITTL. Asistence: Vojtěch Švancar.

40:01

Hra čtyřech proti čtyřem v závěru druhé části hry změnu stavu nepřinesla, takže se do šaten jde za nerozhodného stavu. Třetí třetina začne za patnáct minut.

37:04

Tábor právě vstřelil branku! Tábor se dostal do úniku a znovu srovnává. JAN HLAVÍN vzal zakončení na sebe a překonal Poletína. Bez asistence.

36:22

Tábor mohl jít do zakončení, ale jeho ofenzivní snažení přerušil ofsajd.

34:42

34:42 Max PŠENIČKA - 3:2

34:42

Slavia právě vstřelila branku! Slávisté se po krátké odmlce dostala do útočného pásma a znovu se ujímá vedení. Pohlednou kombinaci zakončil MAX PŠENIČKA. Asistence: Jan Matouš Kucharčík, Yeol Kyung Oh.

33:30

Nyní se spíše bojuje o každý kousek ledu a k vidění nejsou skoro žádné příležitosti.

31:21

Slavia pokračuje v dobrém výkonu, směrem k brance dvakrát vystřelil Daniel Skyba.

29:22

Slavia tlačí hosty v útočném pásmu a nenechává je vyhodit kotouč za modrou čáru.

28:31

Pšenička se dostal k dalšímu pokusu od modré čáry, ale nikdo ho netečoval. Gól nepadl ani z následujícího závaru před Moustafou.

26:45

Tábor nahodil kotouč do předbrankového prostoru, brankář Poletín již byl na zádech, ale nikdo z hráčů nedorazil kotouč do téměř odkryté branky.

26:06

25:36

Slavia pokračuje v přesilové hře, ke střele od modré čáry se dostal Pšenička, jenže jeho střela byla zblokovaná.

24:54

24:54 Jan HLAVÍN - 2:2

24:54

Tábor právě vstřelil branku! JAN HLAVÍN udělal při nájezdu kličku do forhendu a srovnává na 2:2. Bez asistence.

24:54

I Slavia se dostala v početní výhodě do problému a Tábor pojede po faulu trestné střílení.

24:06

Jakub Pícha – 2 min., podrážení.

22:37

21:21

21:21 Viktor ŠÁMAL - 2:1

21:21

Slavia právě vstřelila branku! VIKTOR ŠÁMAL vystihl v oslabení rozehrávku soupeře, vydal se do brejku a střelou nad vyrážečku posílá Slavii poprvé v zápase do vedení. Bez asistence.

20:37

20:01

Slavia byla v první třetině herně lepší a zaslouženě těsně před koncem vyrovnala. Hráči jsou zpět na ledě a za malou chvíli začne druhé dějství.

20:00

19:44

Těsně před koncem třetiny mohla jít Slavia do vedení, ale kombinace v útočném pásmu byla přerušena.

17:18

17:18 Viktor ŠÁMAL - 1:1

17:18

Slavia právě vstřelila branku! Domácím se necelé tři minuty před koncem první třetiny podařilo vyrovnat. Tittl zavezl kotouč do útočného pásma, vystřelil na brankáře a VIKTOR ŠÁMAL střelu dorazil. Asistence: Filip Tittl, Vojtěch Švancar.

16:16

Další ofenzivní snažení domácích končí za brankou, kde si kotouč vybojovali obránci Tábora.

15:25

Poletín dokázal zlikvidovat i další výpad hostujícího útočníka.

13:53

Slavia se snaží o vyrovnání, Filip Tittl vystřelil z mezikruží na Moustafu a po vhazování se ještě málem dostal k druhému zakončení. Brankář hostů stihl hru přerušit.

13:04

Tábor mohl navýšit na 2:0, brankář Poletín proti střele z blízka stihl zasáhnout.

10:58

Do dobré příležitosti se na kruhu dostal Vojtěch Švancar, jenže přestřelil branku Tábora.

09:40

Slavia se v přesilové hře usadila v útočném pásmu a v tlaku pokračovala i po jejím skončení. Srovnat se jí zatím nepodařlo.

05:34

05:34 Sebastian PÁNEK - 0:1

05:34

Tábor právě vstřelil branku! Hosté bleskově využili přesilovou hru. Skóre utkání otevřel SEBASTIAN PÁNEK. Asistence: Robin Mohyla, Antonín Pufr.

05:21

Matouš Jan Kucharčík – 2 min., hákování.

04:48

David Marek nahodil kotouč od modré čáry na branku, ale střela ani přes clonící hráče v brance neskončila. Moustafa si puk dobře našel a přerušil hru.

04:01

Nyní se hraje nahoru dolů, příliš šancí k vidění není.

02:40

První příležitost hostů obstaral Strachota, který v úniku po pravé straně minul branku.

02:06

Slávisté jsou v úvodu aktivnější a prověřili brankáře Tábora další střelou.

00:26

Matějovský obkroužil celé útočné pásmo, nahrál puk Kucharčíkovi, ale jeho zakončení bylo zblokované.

00:01

Hráči obou týmů jsou na ledové ploše, začátek se blíží.
Rolba právě připravila ledovou plochu, utkání mezi dorostenci Slavie a Tábora začne za necelých deset minut.

HC Slavia Praha: F. Poletín (Höhlig) – Skyba, Pšenička (A), D. Marek, Hess, Oh – Huk, Kucharčík, Matějovský (C) – Šámal, Tittl (A), Švancar – J. Holejšovský, Tichý, Hörnig.
Trenér: Tomáš Kuchařčík

Hockey Club Tábor: Moustafa (Brož) – Pufr, Rob. Mohyla, Bačo, Špaček, V. Mašek, J. Šťastný – Suchan (A), S. Pánek, Strachota – Slívko, Hlavín (C), Svoboda – Šustík, Slabý, Pícha – Rizák, Kostka.
Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: Turhobr – Žídek, Černohlávek.
Dorostence Slavie dnes čeká jedenácté utkání v sezoně, doma přivítají Tábor, který letos už jednou porazili 3:2. Porážky si zatím připsali jen dvě proti Karlovým Varům 3:8 a v posledním odehraném utkání 3:7. Vrátí se dnes na vítěznou vlnu?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

6:5

Branky a nahrávky: 18. Šámal (Tittl, Švancar), 22. Šámal, 35. Pšenička (Kucharčík, Oh), 42. Tittl (Švancar), 46. D. Marek (Matějovský, Skyba), 47. Matějovský (Kucharčík) – 6. S. Pánek (Rob. Mohyla, Pufr), 25. Hlavín (TS), 38. Hlavín (Slívko, V. Mašek), 57. Pufr (Hlavín), 59. Pufr (Suchan, Hlavín)

HC Tábor: Moustafa (Brož) – Pufr, Rob. Mohyla, Bačo, Špaček, V. Mašek, J. Šťastný – Suchan (A), S. Pánek, Strachota – Slívko, Hlavín (C), Svoboda – Šustík, Slabý, Pícha – Rizák, Kostka.

Rozhodčí: Turhobr – Žídek, Černohlávek

05:21 SLA 2 Kucharčík, hákování
05:34 TAB 0:1 S. Pánek (Rob. Mohyla, Pufr)
17:18 SLA 1:1 Šámal (Tittl, Švancar)
20:37 SLA 2 Pšenička, podrážení
21:21 SLA 2:1 Šámal
24:06 TAB 2 Pícha, podrážení