03.10.2023, 21:00 • Telia Parken, Kodaň • 2 • Skupina A • Michal Raška

Tipsport: 13.0 7.2 1.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (23:04:18)
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:11.
Je konec. Bayern Mnichov zvítězil na půdě Kodaně 2:1. První polovina zápasu ovšem nepřinesla takřka nic. Domácí celek skvěle bránil, zatímco hosté byli bezzubí. V 56. minutě se navíc Kodaň dostala do vedení díky brance Leragera. V 67. minutě ale skvěle srovnal Musiala. Následně přišlo zlaté střídání trenéra Tuchela. V 83. minutě totiž Goretzka hlavou vysunul Müllera, který ve velké šanci ještě posunul míč Telovi a ten se prosadil. V nastavení bylo málem srovnáno, ale Ulreich předvedl skvělý zákrok.

90+7

90+7

Posléze Kodaň ještě získala rohový kop, ovšem ten přinesl jen zblokovanou střelu.

90+6

90+6. Naprosto famózní zákrok Svena Ulreicha!

90+6

Fantastický Sven Ulreich! Jordan Larsson se dostal ke hlavičce uvnitř vápna, kdy do míče ještě nechtěně kopl Eric Choupo-Moting, ale hostující brankář se natáhl ke své levé tyči a konečky prstů vyrazil balón!

90+5

Už to vypadalo, že se Orri Óskarsson opře do míče, ale ten mu odskočil na hranici šestnáctky.

90+4

Harry Kane byl nyní dohrán Claessonem ve středu hrací plochy a Bayern má závěr utkání nadále pod kontrolou.

90+3

Peter Ankersen poslal centr do vápna, ale hlavička jeho spoluhráče mířila mimo.

90+2

Denis Vavro nyní zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem, ale ošetření nebude potřeba.