4:2

konec (1:1, 1:0, 2:1)

01.10.2023, 22:00 • Centre 200, Sydney, Nové Skotsko • . kolo • Jan Prošek

Tipsport: 2.8 4.58 1.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ottawa vyhrává tento zápas 4:2, Batherson zaznamenal tři asistence a přidal ještě gól do prázdné branky. Senators ovládli tento zápas, který se hrál v rámci Kraft Hockey Village v Centre 200, zimním stadionu v Sydney v Novém Skotsku. (00:48:49)

59:34

Brankář Senators proti střele soupeře nyní zasahovat nemusel, puk končí vedle.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:32

58:32 Drake BATHERSON - 4:2

58:32

Ottawa právě vstřelila branku!
Senators tento zápas vyhrají, kotouč do prázdné branky dovezl celkem snadno DRAKE BATHERSON.

58:22

Florida hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:06

Dostáváme se do posledních dvou minut třetí třetiny, Florida prohrává o jednu branku.

56:50

56:50 Parker KELLY - 3:2

56:50

Ottawa se dostává do vedení díky úspěšné přesilovce. Batherson mohl zakončovat, ale ještě vylepšil akci přihrávkou na zcela volného spoluhráče, kterým byl PARKER KELLY. Asistence: Drake Batherson a Josh Bailey.

56:10

Přihrávka Smejkala mířila před braku, ale tam byl jeho spoluhráč obsazený

55:50

Přesilovku hraje Ottawa, která se však nemůže přes dobrou obranu soupeře dostat do zakončení.

55:23

Vyloučení v týmu Florida Panthers:
Ryan Lomberg – 2 min., sekání.

55:10

Smejkal to zkoušel z dobré pozice, ale jeho pokus byl před brankou zblokovaný.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.

54:46

Branka Floridy vypadla ze svého postavení. Komerční přestávka.

54:19

MacEwen se probojoval do útočného pásma, ale v rozhodující moment nechal kotouč vedle sebe. Vypálit nedokázal.

53:29

Ofsajd, a pak buly ve středním pásmu. Hra je hodně kouskovaná.

53:07

Senators se usadili v útočném pásmu, následovala rána od modré čáry, se kterou si brankář dokázal poradit.

4:2

Branky a nahrávky: 15. Smejkal (Batherson, Jarventie), 21. Jarventie (Batherson, Smejkal), 57. Kelly (Batherson, Bailey), 59. Batherson – 9. Lundell (Samoskevič, Lockwood), 51. Lundell (Cousins)

Ottawa Senators: Forsberg (Mandolese) – Brännström, Guenette, Larsson, Bernard-Docker – Kleven, Matinpalo – Smejkal, Järventie, Batherson – Highmore, Chartier, Kelly – Reinhardt, Bailey, MacEwen – Imama, Kastelič, Sokolov
Trenér: D.J. Smith

Florida Panthers: Knight (Waeber) – Balinskis, Mahura, Benning, Nause, Kinnunen, Sjalin – Mayhew, Lundell, Cousins, Dalpe, Surdif, Samoskevič, Lockwood, Asplund, McAllister, Bezeau, Lomberg, Wise
Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: McIsaac, Dwyer – Deschamps, MacPherson

08:17 FLA 0:1 Lundell (Samoskevič, Lockwood)
10:37 FLA 2 Lundell, hákování
14:22 OTT 1:1 Smejkal (Batherson, Jarventie)
20:11 OTT 2:1 Jarventie (Batherson, Smejkal)