5:4

konec (0:1, 2:2, 3:1)

30.09.2023, 23:00 • Amalie Arena, Tampa • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.87 4.58 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tampa ve velmi zajímavém duelu dokázala porazit Nashville 5:4. Hosté třikrát v utkání vedli, ale na začátku třetí třetiny srovnal Merela, který posléze skóroval ještě jednou, krátce před ním se ale do listiny střelců zapsal i Nikita Kučerov. Tampa tak vedla o dva góly, ale v závěrečné minutě ještě snížil Novak. O'Reilly měl dvě sekundy před koncem na hokejce srovnání, toho se však Predators nedočkali.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (01:52:19)

59:58

O'Reilly trefil dvě sekundy před koncem v naprosto ideální pozici tyč! Nashville prováhal obrovskou možnost na srovnání.

59:32

Nashville už je opět v útočném pásmu a znovu to zkouší se šesti bruslaři v poli.

59:21

59:21 Tommy NOVAK - 5:4

59:21

Nashville právě vstřelil branku!
Hosté ještě dokázali v poslední minutě snížit. Střelu Josiho vyrazil domácí brankář před sebe, o dorážku se postaral TOMMY NOVAK. 5:4. Asistence: Roman Josi a Joakim Kemell.

58:52

Nashville už je opět v útočném pásmu, kde se snaží kombinovat.

58:24

Kemellova rána byla o kousek přizvednuta nad horní tyč branky Lightning.

58:08

Kučerov si situaci nekomplikoval a z vlastního pásma vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

57:55

Carrier nahazoval od modré čáry, ale brankář Tampy potvrdil, že je v laufu. Posléze přišlo další zakončení, které Tomkins zachytil.

57:26

57:04

Merela odvedl vynikající práci, kotouč vybojoval a pak jej poslal přes všechny čáry.

56:18

Kemell po přihrávce Josiho tvrdě pálil z první po ledě. Tomkins byl úspěšný, mezitím ale Predators odvolali brankáře.

55:42

Novakovu nepřesnou přihrávku zachytil Michail Sergačjov, který poté vyhodil kotouč přes všechny čáry.

55:26

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Alex Barré-Boulet – 2 min., podrážení.

55:10

Hosté se ještě budou moct vrátit do hry, poněvadž na ně čeká přesilová hra.

53:51

53:51 Waltteri MERELA - 5:3

53:51

Tampa právě vstřelila branku!
Vypadá to, že Blesky tento přípravný zápas zvládnou! WALTTERI MERELA obral obránce Predators na vlastní modré čáře a spěchal dopředu. Natlačil se před Schenna, přičemž našel mezírku mezi betony Askarova. 5:3. Bez asistence.

5:4

Branky a nahrávky: 21. Hagel, 29. Watson (Merela, Crozier), 45. Merela (Hedman, Perbix), 53. Kučerov (Point, Stamkos), 54. Merela – 15. Kemell (Trenin), 22. Tomasino (O'Reilly), 38. Novak (Evangelista, Josi), 60. Novak (Josi, Kemell)

Tampa Bay Lightning: Tomkins (Alnefelt) – Perbix, Hedman, Raddysh, Sergačjov, Crozier, Lilleberg – Kučerov, Point, Hagel – Barré-Boulet, Stamkos, Paul – Watson, Allard, Koepke – Merela, Fortier, Grošev
Trenér: Jon Cooper

Nashville Predators: Lankinen (30. Askarov) – Schenn, Lauzon, McDonagh, Carrier, Fabbro, Josi – Forsberg, Sissons, Trenin, Kemell, Tomasino, Svečkov, Sherwood, Afanasjev, Pärssinen, Evangelista, Novak, R. O'Reilly
Trenér: Andrew Brunette

Rozhodčí: St. Laurent, Hiff – Tobias, Kelly

14:25 NSH 0:1 Kemell (Trenin)
14:40 NSH 2 Afanasjev, podrážení
19:08 TBL 2 Lilleberg, podrážení