2. liga skupina Západ

HC Řisuty – HC WIKOV Hronov

1:7

konec (1:1, 0:2, 0:4)

30.09.2023, 18:00 • Zimní stadion, Slaný • 3 • Skupina Západ • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.88 4.8 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Řisut vstoupili do letošní sezóny 2. ligy katastrofálně. Po středečním debaklu 2:14 s Příbramí dnes podlehli 1:7 Hronovu. Domácí přitom ve 4. minutě poslal do vedení Jakub Mulač, ale pak už se trefovali jen hosté. Ti v první třetině srovnali, ve druhé části otočili vývoj duelu na svou stranu dvěma zásahy a v závěrečné dvacetiminutovce se pak Východočeši trefili ještě čtyřikrát. Pro Hronov to jsou první tři body v sezóně. Středočeský tým zastihl úvod ročníku v pořádných nedbalkách. (20:06:26)

59:46

Z mezikruží ještě střílel hostující mladíček Adam Kubeček, jehož pokus ale neprošel na branku.

59:01

Běží už poslední minuta třetí třetiny a logicky i celého zápasu.

57:51

57:51 Filip VAŇKOVSKÝ - 1:7

57:51

Hronov právě vstřelil branku!
Utkání skončí debaklem Řisut! Na pravé straně dobruslil puk FILIP VAŇKOVSKÝ. Ten nahrával doleva Filipovi Štrombachovi, po jehož střele zůstal kotouč ležet v brankovišti za Pánkem a právě Vaňkovský ho doklepl za brankovou čáru. Beza sistence.

56:11

56:11 Ilja BABRUSEV - 1:6

56:11

Východočeši přidali šestý gól! Akci rozjel i zakončil ILJA BABRUSEV. Ten vyvezl puk do středního pásma a předal ho doprava Maratovi Murtazinovi. Sám si najel před branku, zatímco oba bránící hráči vyrazili proti Murtazinovi a nechali Babruseva samotného před Pánkem. Přišla tedy přihrávka a bezchybná koncovka Babruseva – 1:6. Asistence: Marat Murtazin.

55:13

Andrij Malychin pokryl nahození z pravé strany a puk raději přidržel.

54:45

Hosté se už nemusejí nikam hnát. Spolehlivě ale drží soupeře daleko od své branky.

53:03

Domácím odpískáno postavení mimo hru.

52:25

51:54

Od modré čáry nahazoval puk na branku Sebastian Janda, Malychin ho schoval do lapačky.

50:26

První část trestu Murtazina je za námi. Řisuty mají další dvě minuty z přesilové hry.

50:15

Hosté ujeli v oslabení ve dvou proti jednomu. Řisuty měly štěstí, že Filip Vaňkovský dostal přihrávku na brusle.

49:22

Hosté vzápětí vyhodili.

49:12

Tvrdá střela Ondřeje Volrába z levé strany skončila jen na těle bránícího hráče Hronova.

48:24

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov:
Marat Murtazin – 2 min., podrážení + 2 min., vražení na hrazení.

47:58

Nechci být špatným prorokem, ale troufám si tvrdit, že na liduprázdném zimním stadionu ve Slaném je asi o vítězi rozhodnuto.

1:7

Branky a nahrávky: 4. Mulač (Okegawa, Řepka) – 9. Murtazin (Amirov, Popitič), 32. Vermeulen (Štrombach, Exner), 33. Kocián (Amirov, Przybyla), 44. Przybyla (Popitič, Amirov), 47. Popitič (Przybyla), 57. Babrusev (Murtazin), 58. Vaňkovský

HC Řisuty: Pánek (Zeithaml) – Volráb, Zich, Potěchin, Janda, Malovický, Strnad, Řepka, Jakubec – Chamrád, Patyk, Bílek (C) – K. Pejchal, Čech, Hajný – Okegawa, Pulda, Mulač.
Trenér: Pavel Křepelka

HC WIKOV Hronov: Malychin (Meišner) – Exner (C), Babrusev, Kopecký, Amirov, Vermeulen, Voňka (A) – Štrombach (A), Vaňkovský, Voděracký – Kocián, Przybyla, Popitič – Lederer, Kubeček, Murtazin.
Trenér: Václav Mertlík

Rozhodčí: Červenka – Figer, Motl

Diváci: 48

03:48 RIS 1:0 Mulač (Okegawa, Řepka)
07:18 RIS 2+2 Bílek, vysoká hůl
08:49 HRO 1:1 Murtazin (Amirov, Popitič)
09:22 HRO 2 Babrusev, podrážení
24:55 HRO 2 Babrusev, podrážení
29:32 HRO 2 Exner, sekání
30:42 RIS 2 Pánek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
31:59 HRO 1:2 Vermeulen (Štrombach, Exner)
32:24 HRO 1:3 Kocián (Amirov, Przybyla)
43:35 HRO 1:4 Przybyla (Popitič, Amirov)
43:44 RIS 2 Řepka, podrážení
46:13 HRO 1:5 Popitič (Przybyla)
48:24 HRO 2+2 Murtazin, podrážení+vražení na hrazení
56:11 HRO 1:6 Babrusev (Murtazin)
57:51 HRO 1:7 Vaňkovský