New Jersey Devils – Philadelphia Flyers

6:0

konec (4:0, 1:0, 1:0)

26.09.2023, 01:00 • Prudential Center, Newark • Tadeáš Rulf

Je hotovo, přípravné utkání končí nečekaně jasným výsledkem 6:0, který je ovšem nutno říci vzhledem k průběhu utkání zcela zasloužený. Výsledek zápasu může těšit i české hokejové fanoušky, kteří měli právě v týmu Devils dvojnásobné zastoupení.

Vítězná branka Devils přišla již po minutě a osmi vteřinách, když se dokázal po parádní přihrávce Jespera Bratta prosadit český reprezentant Ondřej Palát. Během dalších necelých pěti minut nastříleli Ďáblové ještě další tři góly a zbytek zápasu byl tak spíše formalitou.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top den všem fanouškům elitního hokeje! (03:29:28)
Hvězdami dnešního zápasu jsou vyhlášeni Timo Meier (1+1), Jesper Bratt (0+3) a Tyce Thompson (1+0).

59:38

Ofsajd zastavuje poslední pokus Filadelfie o korekci skóre.

58:49

Denver Barkey po své střele rovněž slavit branku nemůže.

57:36

Tentýž hráč vzápětí blokuje Palátův pokus.

57:30

Kallgrena prověřil v jedné z posledních šancí na odvrácení hrůzné nuly Sean Walker.

56:44

Timo Meier míjí branku.

56:08

Dough Hamilton si nepřišel na Sandstroma.

55:14

Erik Haula zatím svou druhou branku nepřidává, minul bránu.

54:14

Josh Filmon míjí branku.

54:13

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
York – 2 min., hrubost.

53:31

Sedm minut před koncem se hostujícímu týmu daří vyvinout velký tlak, bojuje se o čestný úspěch v podobě vstřelené branky. Uspět se svým zakončením v této minutě nedokázal kromě Tuomaaly ani Oliver Bonk a dvakrát Seeler s Brownem.

53:15

Samu Tuomaala přerušil svou střelu hru, Kallgren drží kotouč.

52:51

Schmelzerův bekhend Sandstroma nezaskočil.

52:36

Ke střele se dokázal dostat Lycksell, jeho pokus ovšem Kallgrenovi mnoho vrásek nenadělal.