5:1

konec (0:0, 3:0, 2:1)

14.09.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • 3 • Skupina B • Michal Jelínek

To je z dnešního zápasu vše, přeji hezký večer. (20:09:59)
Na začátku závěrečné třetiny přineslo lehké zdramatizování snížení Bartoka, na obrat se ale hosté nezmohli. Konečný výsledek 5:1 poté určily trefy Krčála a Řehořka. Dynamo tak bere všechny body i že třetího utkání nové sezony Extraligy dorostu.

59:45

V útoku ještě strávili nějaký čas ještě také Východočeši, s vědomím toho, že vítězství je dnes nemine.

59:07

Krátký olomoucký nápor přinesl střely, ale ne gól.

58:11

58:00

Jansa vystřelil těsně vedle pravé tyče.

57:30

Odpískáno postavení mimo hru v podání domácích.

57:01

Vápeníkovo tečované nahození přelétlo olomouckou svatyni.

56:11

Vyloučení v týmu HC Olomouc:
Jiří Koryčanský – 2 min., podrážení.

55:56

Drábek dostal přihrávku před bránu, ale byl obsazený a se zakončením to měl těžké.

55:00

Přesně pět minut před koncem základní hrací doby čárový rozhodčí nepřehlédl ofsajd Pardubic.

54:41

Kohoutům se ani moc nedaří se vůbec usadit v útočném pásmu.

53:34

Dynamo v poklidu míří k výhře, soupeře nepouští k výraznému ohrožení své brány.

52:30

Mora se snaží o snížení, brzdí ji ale nepřesná předfinální fáze i špatná střelba.

52:02

Žbánek musel znovu zasahovat, dokonce nadvakrát. Tentokrát neinkasoval.

51:04

Olomouc zůstává pod tlakem, a to i vinou dalšího zakázaného uvolnění.

49:38

Dynamo právě vstřelilo branku!
Zdá se, že o vítězi je patrně rozhodnuto. Autorem páté trefy po dalším pardubickém tlaku v útočném pásmu je JIŘÍ ŘEHOŘEK. Asistence: Dominik Drábek.

49:20

Domácí povzbuzení gólem se ženou za navýšením svého náskoku.

5:1

Branky a nahrávky: 27. M. Kovář (D. Drábek, Řehořek), 38. Úlehla (Jansa), 39. Krčál (Ruml, V. Macek), 48. Krčál (V. Macek, Vápeník), 50. Řehořek (D. Drábek) – 41. Bartok (Krásny)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (D. Valášek) – Vápeník (A), Ruml, Jansa, Křečan, Řehořek, D. Jaroš, Koudelka – Krčál, Rolinek (C), V. Macek – Úlehla (A), Lempach, D. Drábek – Joska, M. Kovář, Jindřichovský.
Trenér: Vojtěch Faltys

HC Olomouc: Žbánek (Barčák) – Holéczy, Přidal (A), Kalman, Hubáček, V. Černý, Holaň – Prokop, Krásny, Minář (A) – Bartok, Navrátil (C), Sekanina – Koryčanský, Rohozhyn, Harásek – Balog, Vogl.
Trenér: Petr Rutar

Rozhodčí: Kratochvíl – Gregar, Jiruška

02:08 OLO 2 V. Černý, podrážení
12:40 OLO 2 Bartok, sekání
15:35 PCE 2 Řehořek, hrubost