Evropská konferenční liga (předkola)

FC Midtjylland – Legia Varšava

3:3

konec (2:1)

24.08.2023, 20:00 • MCH Arena (Herning) • Play-off • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 2.37 3.53 2.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:11. (21:58:12)
Bláznivý zápas přinesl ve druhém poločase další tři branky. Slisz srovnal na 2:2, Franculino znovu poslal Dány do vedení, ale v 86. minutě na konečných 3:3 uzavřel Kramer. A tak se musí rozhodnout až v druhém zápase.

90+6

89

Žlutá karta pro tým FC Midtjylland (Junior Brumado).

86

86. Kramer (LEG) - 3:3

86

Legia Varšava právě vstřelila branku!
Autorem branky je BLAŽ KRAMER. Asistence: Maciej Rosolek.

84

Střídání v týmu FC Midtjylland:
ze hřiště odchází Armin Gigovič, přichází Charles.

82

82. Žlutá karta

82

Žlutá karta pro tým FC Midtjylland (Nikolas Dyhr).

78

ze hřiště odchází Josue, přichází Maciej Rosolek.

74

ze hřiště odchází Aral Simsir, přichází Marrony da Silva Liberato.

73

ze hřiště odchází Henrik Dalsgaard, přichází Adam Gabriel,
ze hřiště odchází Franculino, přichází Junior Brumado.

ze hřiště odchází Tomáš Pekhart, přichází Blaž Kramer,
ze hřiště odchází Marc Gual, přichází Ernest Muci.

64

64. Slisz (LEG) - 2:2

64

Autorem branky je BARTOSZ SLISZ. Asistence: Josue.

61

Žlutá karta pro tým Legia Varšava (Marc Gual).

52

Žlutá karta pro tým FC Midtjylland (Armin Gigovič).

3:3

konec (2:1)

Branky: 16. Juninho (Olsson), 34. Franculino, 71. Franculino – 26. Gual (Wszolek), 64. Slisz (Josue), 86. Kramer (Rosolek)

Karty:   52. Gigovič (MID), 82. Dyhr (MID), 89. Brumado (MID) – 29. Wszolek (LEG), 43. Josue (LEG), 45+3. Slisz (LEG), 61. Gual (LEG)

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:11.

FC Midtjylland: Lössl – Dalsgaard (72. Gabriel), Gartenmann, Juninho, Paulinho (33. Dyhr) – Sorensen, Martinez, Olsson, Gigovič (84. Charles) – Franculino (72. Junior Brumado), Simsir (72. da Silva Liberato)
Náhradníci: Fraisl (B), Hedvall (B), da Silva Liberato, Dyhr, Fossum, Gabriel, Gogorza, Charles, Chilufya, Junior Brumado, Ortiz Cabezas, Romer

Trenér: Thomas Thomasberg

Legia Varšava: Tobiasz – Jedrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro – Wszolek, Slisz, Elitim, Kun – Josue (78. Rosolek), Pekhart (69. Kramer), Gual (69. Muci)
Náhradníci: Hladun (B), Kobylak (B), Baku, Celhaka, Kharatin, Kramer, Muci, Pankov, Rose, Rosolek, Sokolowski, Strzalek

Trenér: Kosta Runjaic