Evropská konferenční liga (předkola)

KRC Genk – Adana Demirspor

2:1

konec (0:0)

24.08.2023, 20:00 • Luminus Arena, Genk • Play-off • Info o změnách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri))

Tipsport: 1.7 4.15 4.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:17. (22:02:57)
Druhý poločas byl od toho prvního diametrálně odlišný. Nabídl hned tři branky. Demirspor poslal do vedení Akbaba, ale o třicet minut později srovnal Arokodare, a v nastaveném čase rozhodl Muniz.

90+11

90+11

Žlutá karta pro tým Adana Demirspor (Badou Ndiaye).

90+6

Žlutá karta pro tým KRC Genk (Christopher Bonsu Baah).

90+3

90+3. Daniel MUNOZ - 2:1

90+3

Genk právě vstřelil branku!
Autorem branky je DANIEL MUNOZ. Asistence: Mark McKenzie.

88

Střídání v týmu Adana Demirspor:
ze hřiště odchází Cherif Ndiaye, přichází M'Baye Niang.

78

ze hřiště odchází Younes Belhanda, přichází Badou Ndiaye,
ze hřiště odchází Nani, přichází Yusuf Erdogan.

77

77. Toluwalase Emmanuel Arokodare - 1:1

77

Autorem branky je TOLUWALASE EMMANUEL AROKODARE.

71

Střídání v týmu KRC Genk:
ze hřiště odchází Yira Sor, přichází Toluwalase Emmanuel Arokodare.

66

ze hřiště odchází Luca Oyen, přichází Christopher Bonsu Baah.

60

Žlutá karta pro tým KRC Genk (Daniel Munoz).

50

Žlutá karta pro tým Adana Demirspor (Younes Belhanda).

47

47. Emre AKBABA - 0:1

47

Demirspor právě vstřelil branku!
Autorem branky je EMRE AKBABA. Asistence: Cherif Ndiaye.

46

První poločas je u konce. Ani jeden z týmů se gólově neprosadil, oba týmy naopak inkasovaly jednu žlutou kartu. Demirspor pak musel i střídat. Rozuzlení patrně přijde až v druhém poločase.