1:1

konec (0:0)

23.08.2023, 18:30 • Štadión Antona Malatinského • Play-off • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 3.28 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ačkoliv tento zápas končí remízou, tak pro domácí to není dobré. Měli převahu, dlouhou dobu hráli proti deseti soupeřům, následně proti devíti. Vedení neudrželi, a do odvety půjdou s remízou 1:1. (20:35:38)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.

90+9

90+9

Žlutá karta pro tým SK Dnipro-1 (Kinarejkin).

90+8

Daniel měl na kopačce vedoucí branku, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

90+7

Hostující brankář rozehrává od své branky a mnoho času se už hrát nebude.

90+5

Daniel byl v ofsajdu, domácí dlouhá akce končí špatně načasovanou přihrávkou.

90+5

Štetina a Kóša spolu kombinují na polovině soupeře. Dlouhá domácí kombinace bez zakončení.

90+4

Hráč, který měl křeče, se nyní zapojil do hry, což je dobrá zpráva pro hostující celek.

90+3

Hostující brankář uvedl míč do hry, jeho spoluhráči o balon následně přišli, a tak se směr hry otáčí.

90+2

Hutsuljak je ošetřovaný na hrací ploše, podle všeho má křeče.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90

Kinarejkin bude po nepřesné domácí akci rozehrávat od své branky a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

90

Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Druhá žlutá a následně červená karta pro tým SK Dnipro-1 (Ihor Kugut).

87

Střídání v týmu SK Dnipro-1:
ze hřiště odchází Oleksandr Pikhalonok, přichází Oleh Horin.

86

Z pohledu domácího celku čas ubíhá velmi rychle, domácí fotbalisté tlačí, snaží se vstřelit rozhodující branku.

85

Koštrna hledal spoluhráče, ale domácí se nyní k zakončení nedostali. Následně má balon hostující brankář.

84

Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, kombinují na polovině soupeře a čekají na velkou šanci.