1:1

konec (0:0)

23.08.2023, 18:30 • Štadión Antona Malatinského • Play-off • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 3.28 3.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ačkoliv tento zápas končí remízou, tak pro domácí to není dobré. Měli převahu, dlouhou dobu hráli proti deseti soupeřům, následně proti devíti. Vedení neudrželi, a do odvety půjdou s remízou 1:1. (20:35:38)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.

90+9

90+9

Žlutá karta pro tým SK Dnipro-1 (Kinarejkin).

90+8

Daniel měl na kopačce vedoucí branku, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.

90+7

Hostující brankář rozehrává od své branky a mnoho času se už hrát nebude.

90+5

Daniel byl v ofsajdu, domácí dlouhá akce končí špatně načasovanou přihrávkou.

90+5

Štetina a Kóša spolu kombinují na polovině soupeře. Dlouhá domácí kombinace bez zakončení.

90+4

Hráč, který měl křeče, se nyní zapojil do hry, což je dobrá zpráva pro hostující celek.

90+3

Hostující brankář uvedl míč do hry, jeho spoluhráči o balon následně přišli, a tak se směr hry otáčí.

90+2

Hutsuljak je ošetřovaný na hrací ploše, podle všeho má křeče.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90

Kinarejkin bude po nepřesné domácí akci rozehrávat od své branky a nutno poznamenat, že nikam nepospíchá.

90

Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89

Druhá žlutá a následně červená karta pro tým SK Dnipro-1 (Ihor Kugut).

87

Střídání v týmu SK Dnipro-1:
ze hřiště odchází Oleksandr Pikhalonok, přichází Oleh Horin.

86

Z pohledu domácího celku čas ubíhá velmi rychle, domácí fotbalisté tlačí, snaží se vstřelit rozhodující branku.

85

Koštrna hledal spoluhráče, ale domácí se nyní k zakončení nedostali. Následně má balon hostující brankář.

84

Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, kombinují na polovině soupeře a čekají na velkou šanci.

82

Střídání v týmu FC Spartak Trnava:
ze hřiště odchází Andrian Zeljković, přichází Filip Bainović,
ze hřiště odchází Martin Mikovič, přichází Philip Azango.

81

Kinarejkin vyboxoval míč poté, co pálil jeden z domácích. Následně na odražený balon nedosáhl Kóša.

80

Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, sledujeme aktivní hru domácích. Ti následně po faulu soupeře vybojovali volný kop.

79

Rohový kop pro domácí, už sedmý. Centr se snesl před branku, ale obrana si snadno poradila.

78

Erik Daniel to vzal na sebe, jeho nádherná rána se od břevna odrazila zpět do hry.

77

15-2, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, jednoznačná domácí převaha.

76

Domácí sehráli rohový kop nakrátko, následně pálil hodně nepřesně z velké dálky Ofori.

75

Daniel pokračoval v kombinační hře, Koštrna se zapojil do kombinace. Dnipr velmi dobře brání.

75

Trnava hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale zatím marně hledá cestu k brance soupeře.

74

Žlutá karta pro tým SK Dnipro-1 (Igor Kogut).

72

ze hřiště odchází Bogdan Lednev, přichází Oleksandr Filippov.

71

Domácí fanoušci cítí, že fotbalisté Spartaku potřebují jejich podporu, tlačí se do zakončení, ale zatím marně.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, zatím platí vyrovnaný stav.

70

Štefánik poslal centr před branku, ale obrana si celkem snadno poradila s nepřesnou ránou, kterou vyslal Kóša.

69

Ofori se po zajímavé domácí akci dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná na rohový kop.

68

Nyní bude hodně záležet na tom, jak se po inkasované brance zvedne domácí hra.

67

67. Oleksandr PIKHALYONOK - 1:1

67

Dnipro-1 právě vstřelilo branku!
Jednu z mála šancí dokázal hostující celek proměnit, a tak se i v deseti raduje z vyrovnání. Pokutový kop proměnil celkem snadno OLEKSANDR PIKHALYONOK.

65

Lukáš Štetina fauloval v pokutovém území, penalta pro hosty.

64

V deseti hrající Dnipr se pokouší hrát aktivně, Svatok si nabíhal do volného prostoru, ale balon se k němu nedostal.

63

Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení.

62

Mnoho fotbalové krásy momentálně k vidění není, hodiny hry je už pryč. Fotbalisté Spartaku zaslouženě vedou.

60

Další domácí střelecký pokus, míč však končí mimo branku, a tak bude Kinarejkin rozehrávat.

59

ze hřiště odchází Valentyn Rubčinskij, přichází Ihor Kohut,
ze hřiště odchází Serhii Horbunov, přichází Olexandr Kapilijenko.

58

Žlutá karta pro tým FC Spartak Trnava (Azeez Oseni).

58

Koštrna vedl útočnou akci, posílal centr před branku, ale obrana si dokázala poradit. Dnipr je pod velkým tlakem.

55

55. Kelvin OFORI - 1:0

55

Trnava právě vstřelila branku!
Domácí celek se zaslouženě dostává do vedení. Prostor pro zakončení měl KELVIN OFORI. Jeho rána byla tečovaná a míč se od břevna odrazil do branky. Asistence: Erik Daniel.

54

Štetina byl pozorný před svou brankou a Rubčinskij se díky dobré obranné hře nedostal do šance.

54

Osobních soubojů na hranici pravidel i za ni přibývá, hra se přiostřuje.

53

Žlutá karta pro tým FC Spartak Trnava (Kelvin Ofori).

52

Spartak hraje aktivně, Zeljković a Daniel si vyměnili míč, ale k zakončení se tým nedostal.

51

Jeden z domácích hráčů se nyní dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle.

50

Koštrna vybojoval pro své spoluhráče rohový kop. Centr se snesl před branku. S jeho pokusem si celkem snadno obrana dokázala poradit.

47

Ristovski, nový hráč ve druhém poločase, se dostal do střelecké pozice. První jeho pokus byl zblokovaný. Následně už zakončil přesně a trefil brankáře.

47

Hned tři změny v sestavě provedl domácí trenér, uvidíme, jaký to bude mít význam na obrázek hry.

46

ze hřiště odchází Roman Procházka, přichází Samuel Štefánik,
ze hřiště odchází Martin Bukata, přichází Azeez Oseni,
ze hřiště odchází Marco Djuricin, přichází Milan Ristovski.

46

Domácí fotbalisté měli v prvním poločase převahu, 5:0 vede na střely na branku, ale na gól čekáme.

45+8

45+8

Hrajeme už hodně přes čas, rozehrávat budou domácí. Možná poslední akce poločasu.

45+8

Žlutá karta pro tým SK Dnipro-1 (Valentyn Rubchynskyi).

45+6

Žlutá karta pro tým FC Spartak Trnava (Martin Bukata).

Žlutá karta pro tým SK Dnipro-1 (Oleksandr Svatok).

45+6

Domácí fotbalisté pokračují v aktivní hře, soupeř se tak tak brání.

45+4

Djuricin měl obrovskou šanci, ale nedokázal po autovém vhazování prostřelit brankáře. S první ránou si brankář poradil, druhý pokus zblokoval obránce.

45+2

Mnoho fotbalové krásy nám nyní utkání nenabízí. Hosté mají balon na své polovině a nikam se neženou.

45+1

Šest nastavených minut naprosto koresponduje s děním v poločase, dlouhou dobu se zkoumala žlutá, respektive červená karta.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

45

Horbunov hledal spoluhráče, hosté delší čas kombinují a mají balon pod kontrolou.

43

Mikovič mohl přihrávat na volného Djuricina, ale rozhodl se pro střelu, se kterou si poradil brankář Dnipru.

42

Procházka hledal před brankou volného spoluhráče, ale obrana si s jeho akcí dokázala poměrně snadno poradit.

41

Bukata rozehrává přímý kop, balon poslal před branku, ale Kóša nedokázal přesněji vypálit.

40

Nyní se hraje především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

39

Aktivně hrající Daniel se dostal do další zajímavé pozice. Jeho rána však minula cíl, a tak bude vykopávat brankář.

38

Snadná práce pro brankáře hostů, Ofori poslal centr před branku, Kinarejkin neměl prakticky žádnou práci.

37

Ljednjev se pokoušel individuálně dostat do střelecké pozice, ale jeden z domácích hráčů se velmi dobře dokázal vrátit a zastavil akci.

36

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v prvním poločase, převahu mají domácí, ale zatím čekají na výraznější šanci.

35

Centr se snesl před branku, jenže Procházkově akci chyběla přesnost. Míč končí mimo hrací plochu.

35

Domácí kapitán byl faulovaný, a tak budou rozehrávat fotbalisté Trnavy.

33

Výborná akce domácích, Roman Procházka se dostal do zakončení a jeho dobrý pokus kryje brankář.

32

Ukrajinský celek se nyní dostal po rychlé akci do útoku, Rubčinskij svou individuální akci nedokázal zakončit přesněji.

30

Kóša měl několikrát míč, následně ho přenechal spoluhráčům, Daniel hledal Procházku, ale ten byl v ofsajdu. První postavení mimo hru v tomto utkání.

29

3:1, tak vypadá aktuálně statistika střel v tomto zápase. Domácí mají náskok, ale těžko se dostávají do pozic pro výraznější šance.

28

Babenko vybojoval míč, otočil hru, ale do střelecké pozice se nedostal. Výborně si počínal Roman Procházka. Toho je dnes plné hřiště.

28

Nyní se hraje na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté mají převahu a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.

26

Po krátké přestávce bude hra pokračovat, míč do hry uvede brankář Takáč.

25

Máme tu přestávku na občerstvení, slunce už sice na hrací plochu přímo nesvítí, ale i tak je zde teplota okolo třiceti stupňů.

23

Koštrna vybojoval míč, vedl dobrou akci svého celku, ale přihrávku na nabíhajícího spoluhráče dostat nedokázal.

22

Hostující celek se nyní dostal na útočnou polovinu, Horbunov a Rubčinskij kombinovali na útočné části hrací plochy. Obrana jim však mnoho prostoru nedala.

21

Dvacet minut hry je pryč, zatím je aktivnější domácí celek, který se snaží dostat se do zakončení.

19

Pikhaljonok rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana Sparkatu si snadno poradila.

19

Domácí celek pokračuje v dobré hře, tlačí se do zakončení, ale obrana Dnipru je zatím pozorná.

17

Domácí se rozhodli pro rozehrávku na krátko, Djuricin se k zakončení nedostal. Brankář Kinarejkin získal snadno míč.

17

Roman Procházka si nabíhal do volného prostoru, získal nakonec rohový kop pro svůj tým.

16

Poslední minuty patří domácím, mají převahu a snaží se vypracovat si výraznější šanci.

15

Slovenský celek má převahu, hraje aktivně, tlačí se do zakončení. Daniel a Zelkovič kombinovali na polovině soupeře.

13

Žlutá karta pro tým FC Spartak Trnava (Erik Daniel). Trnavský hráč atakoval nedovoleně soupeře, a tak je z toho karta.

11

Bukata hledal spoluhráče před brankou, tam byl Procházka, ale ten už nedokázal přesněji přihrát.

10

Úvodních deset minut hry je pryč a už jsme jeden klíčový moment viděli. Hostující hráč dostal červenou.

10

Roman Procházka to vzal na sebe, jeho rána z volného kopu končí nad brankou.

9

Jasná červená karta, sudí mění své rozhodnutí. Nejprve udělil žlutou kartu, po asistenci VAR je to červená.

9

Červená karta pro tým SK Dnipro-1 (Eduard Sarapij).

7

Xhaja se jde podívat k monitoru, pravděpodobně uvidíme červenou kartu.

6

Do akce jde VAR, uvidíme červenou kartu?

6

Volný kop pro domácí fotbalisty, hostující celek se bude bránit situaci z dobré pozice. To je na přímou střelu.

3

Bukata hledal centrem spoluhráče na útočné polovině, ale obrana si dokázala poradit.

3

Velmi dobrou atmosféru od první minuty vytváří fanoušci na stadionu, sledujeme poklidný úvod.

1

Domácí fotbalisté vybojovali na útočné polovině autové vhazování, míč se snesl před branku, ale obrana si poradila. Následoval útočný faul.

1

Tým SK Dnipro-1 v minulém předkole nestačil na Slavii, které v úvodním zápase podlehl, v odvetě sehrál remízu.
Fotbalisté Trnavy se musely probojovat několika předkoly. V tom posledním slovenský klub narazil na Lech. Úvodní duel vyhrál polský klub sice 2:1, ale odvetu zvládla Trnava a díky výhře 3:1 postoupila dál.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského klubového fotbalu. V tomto zápase předkola Evropské ligy proti sobě nastoupí FC Spartak Trnava a SK Dnipro-1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.