Evropská konferenční liga (předkola)

Aris Soluň – Dynamo Kyjev

1:0

konec (0:0)

10.08.2023, 20:15 • Kleanthis Vikelidis Stadium, Salonika • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Daniel Fekets (@DFekets))

Tipsport: 3.08 3.17 2.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Úvodní bitvu ovládla Soluň, která na domácí půdě zvítězila 1:0. Jedinou branku střetnutí měl na svědomí Palma, který v 69. minutě proměnil penaltu.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (22:19:47)
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:14.

90+6

90+1

Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Franco Ferrari).

82

Střídání v týmu Aris Soluň:
ze hřiště odchází Vladimír Darida, přichází Domagoj Pavičič.

82

Střídání v týmu Dynamo Kyjev:
ze hřiště odchází Serhij Sydorčuk, přichází Volodymyr Bražko,
ze hřiště odchází Vladyslav Kabajev, přichází Nazar Voloshyn.

81

ze hřiště odchází Mykola Šaparenko, přichází Volodymyr Šepeljev.

76

ze hřiště odchází Luis Palma, přichází Rónald Matarrita.

69

69. Luis PALMA - 1:0

69

Aris právě vstřelil branku!
Řekové se v 69. minutě dostávají do vedení. První branku utkání vsítil z penalty LUIS PALMA. 1:0.

64

Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Jonathan Menendez).

58

ze hřiště odchází David Moberg-Karlsson, přichází Jonathan Menendez,
ze hřiště odchází Neven Djurasek, přichází Lukas Rupp.

54

Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Fabiano Leismann).

51

Žlutá karta pro tým Aris Soluň (Martín Montoya).

46

Možná překvapivě měli v prvním dějství více ze hry domácí, kteří se dostali k pěti střelám, naopak Kyjev zaostává. I tak se jde do šaten za stavu 0:0.