Evropská konferenční liga (předkola)

Fenerbahce Istanbul – NK Maribor

3:1

konec (0:0)

10.08.2023, 20:00 • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Istanbul • 3. předkolo • Info o změnách stavu (Daniel Fekets (@DFekets))

Tipsport: 1.2 7.07 15.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fenerbahce ve druhém poločase využilo svou převahu a nakonec dokázalo Maribor porazit 3:1. Pomohly slepené góly Becaa a Kahveciho, na které asistoval polský záložník Szymański. Hosté poté sice snížili, ale v nastaveném čase proměnil penaltu Dušan Tadič.

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (22:18:06)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 11:8.

90+5

90+4

Žlutá karta pro tým Fenerbahce Istanbul (Bright Osayi-Samuel).

90+3

90+3. Dušan TADIČ - 3:1

90+3

Fenerbahce právě vstřelilo branku!
DUŠAN TADIČ v závěru proměňuje penaltu, takže Fenerbahce zřejmě půjde do odvety s dvoubrankovým náskokem. 3:1.

84

Střídání v týmu Fenerbahce Istanbul:
ze hřiště odchází Irfan Can Kahveci, přichází Ryan Kent.

83

Střídání v týmu NK Maribor:
ze hřiště odchází Marko Kolar, přichází Andraž Žinič.

72

72. Mark STRAJNAR - 2:1

72

Maribor právě vstřelil branku!
Slovinci ale dokázali snížit, takže nás čeká nesmírně zajímavý závěr utkání. Trefil se MARK STRAJNAR. 2:1. Asistence: Josip Iličič.

69

ze hřiště odchází Ivan Brnič, přichází Sven Karič,
ze hřiště odchází Jan Repas, přichází Aljaž Antolin.

67

ze hřiště odchází Edin Džeko, přichází Michy Batshuayi,
ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Miguel Crespo.

62

62. Irfan Can Kahveci - 2:0

62

Další gól tureckého týmu přidává IRFAN CAN KAHVECI. 2:0. Asistence: Sebastian Szymański.

59

59. Rodrigo BECAO - 1:0

59

Domácí se dostávají do vedení v 59. minutě. Prosadil se obránce RODRIGO BECAO. 1:0. Asistence: Sebastian Szymański.

56

ze hřiště odchází Aleks Pihler, přichází Josip Iličič.

46

ze hřiště odchází Joshua King, přichází Sebastian Szymański.

ze hřiště odchází Itsuki Urata, přichází Mark Strajnar.

46

3:1

konec (0:0)

Branky: 59. Becao (Szymański), 62. Kahveci (Szymański), 90+3. Tadič (pen.) – 72. Strajnar (Iličič)

Karty:   10. Peres (FEN), 90+4. Osayi-Samuel (FEN) – 35. Repas (MAR), 43. Urata (MAR)

Fenerbahce Istanbul: Bayindir – Osayi-Samuel, Becao, Peres, Kadioglu – Zajc (67. Crespo), Yüksek, Tadič – Kahveci (84. Kent), Džeko (C) (67. Batshuayi), King (46. Szymański)
Náhradníci: Egribayat, Akyüz – Akaydin, Djiku, Kent, Müldür, Nayir, Elmaz, Crespo, Batshuayi, Oosterwolde, Szymański

Trenér: Ismail Kartal

NK Maribor: Jug – Watson, Pihler (56. Iličič), Uskokovič – Milec (C), Lorber, Repas (69. Antolin), Urata (46. Strajnar) – Kolar (83. Žinič), Jakupovic, Brnič (69. Karič)
Náhradníci: Zalokar, Bergsen – Strajnar, Vrhovec, Božič, Skuka, Antolin, Karič, Žinič, Rafiu, Mitrovič, Iličič

Trenér: Damir Krznar

Rozhodčí: Jones – Hussin, Smith (všichni ENG)