Liga mistrů (předkola)

Raków Čenstochová – Aris Limassol

2:1

konec (1:0)

08.08.2023, 20:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 3. předkolo • Aleš Racek

Tipsport: 1.9 3.42 4.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:14. (22:11:52)
Máme tu konec utkání, ve kterém Raków Čenstochová poráží Aris Limassol 2:1 a je tak blíže tomu dostat se do čtvrtého předkola Ligy mistrů.

První branku utkání vstřelil v 7. minutě KOCHERGIN, kterému míč parádně připravil Cebula. Druhý gól přidali domácí z penalty, když se prosadil PIASECKI. Větší naději dal do odvety Arisu v 88. minutě MAYAMBELA, který ostrou ranou překonal brankáře domácích.

90+5

90+5

Útok hostí končí offsidem.

90+3

Nastavený čas patří hostům, kteří obléhají území svého polského soka. Uvidíme, zda si vytvoří ještě nějakou nadějnou šanci.
Dnešní utkání sleduje 5500 diváků.

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

MAYAMBELA 2:1

88

Aris Limassol právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali alespoň snížení, když se parádní ranou z poza vápna trefuje MIHALI MAYAMBELA. Na jeho přesnou ránu byl brankář krátký.

87

Domácí zahrozili po centru z pravé strany. Dobrým obraným zákrokem situaci uvnitř vápna uhasil stoper Arisu.

85

Střídání v týmu Raków Čenstochová:
ze hřiště odchází Berggren, přichází Lederman,
ze hřiště odchází Cebula, přichází Kittel.

83

V Polsku vydatně prší, není tedy divu, že je pro hráče trošku těžší udržet se na nohách. Právě jsme byli svědky několika podklouznutí v řadě.

79

Skvěle to teď udělal bek Racovitan, který získal útočný faul na svou osobu a osvobodil tak domácí.

75

Střídání v týmu Aris Limassol:
ze hřiště odchází Bengtsson, přichází Montnor.

74

Domácí z tohoto rohového kopu nic nevytěží, jelikož se útočným faulem prezentuje Svarnas.

73

ze hřiště odchází Piasecki, přichází Zwolinski,
ze hřiště odchází Kochergin, přichází Sorescu.

71

ze hřiště odchází Brorsson, přichází Moucketou.

68

Limassol odpovídá na druhou inkasovanou branku pořádným nátlakem, obrana domácích zatím drží.