Česká fotbalová liga (B)

FC Hradec Králové B – FK Přepeře

2:3

konec (1:3)

06.08.2023, 10:15 • stadion Orlická kotlina • 1. kolo • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 2.12 3.51 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Další domácí zápas odehraje hradecká rezerva v Orlické kotlině v neděli 20. 8., opět v 10:15, soupeřem bude Ústí nad Labem. Z areálu hradecké Slavie je to vše, děkuji za pozornost. (12:17:06)

To vše sledovalo pouhých 140 diváků.
Přepeře pod vlivem dvoubrankového vedení nebyly ve druhém poločase zdaleka tak nebezpečné jako v prvním dějství. Snažily se hrát zodpovědně a vyrážet do brejků, velkou šanci si však vytvořily z postupného útoku, Dočekalovu hlavičku vyrazil Čábelka. Hradec nakopl gól v 65. minutě, střídající Vítek Šimon byl na hřišti ani ne půl minuty, když se ocitl za obranou a prostřelil Nováka. Brankář Přepeří se pak stal hlavní postavou závěru zápasu, kdy zlikvidoval 2 tutovky Šípkovi a Šimonovi, poradil si i s těžkou tečovanou ranou Hrušky. Na druhé straně měl ojedinělou nebezpečnou střelu Marijanović, ale branku netrefil. Přepeře se štěstím udržely těsné vítězství 3:2 a vezou domů 3 body.

90+3

90+3

Hruška dobře sklepával hrudí nákop pod sebe, bohužel se netrefil do kroku spoluhráče.

90+3

Další vhazování hostů, zdá se, že toto už dohrají.

90+2

Šichan pod tlakem pouze odhlavičkoval míč do autu.

90+1

Knezlík dvakrát výborně pozičně, v obou případech odhlavičkoval centry z pravé strany. Následně domácí faulovali.

90

Nastavují se 3 minuty.

90

Baloun pouze napálil odražený míč nazdařbůh, aby soupeř nešel do brejku.

90

Hlaváč nedal přesný míč do křídla, ale domácí rychle vhazují.

89

Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
ze hřiště odchází Schmoranz, přichází Šichan.

87

Protiútok chvíli vypadal na brejk 2 na 1, ale votroci se stihli vrátit a na hranici pokutového území obrat Daníčka o míč.

86

Centr z rohu přeletěl všechny hráče, Hlaváč z pravé strany vrátil míč do ohně, kde si jeden ze stoperů nastřelil míč na ruku, což samozřejmě penalta není, ač se jí diváci dožadovali.

86

Šimon mohl dát druhý gól v zápase, ale proti jeho střele z hranice šestnáctky k levé tyči opět skvěle zasáhl Novák! Rohový kop.

85

Kosař výborně odstavil tělem od míče Marijanoviće v situaci, kdy výhra útočníka hostů v souboji by znamenala samostaný únik.