konec (0:0)

06.08.2023, 20:30 • 2. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.9 3.92 3.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odo mňa je to pre dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (22:41:40)
Roman Skuhravý (Podbrezová): "Využili sme to, že Žilina má za sebou náročný program. Prvý polčas bol z našej strany kostrbatý, ale aj cez to sme mali nejaké náznaky šancí. Počas prestávky sme si k tomu niečo povedali, upravili sme rozostavenie, pressing a som rád, že som v druhom polčase videl tím, ktorý si šiel pre výhru. Gratulujem mojim hráčom."
Jaroslav Hynek (MŠK Žilina): "Dnes nemôžeme byť spokojní, náš výkon nebol dobrý. Niekedy môžete prehrať, ale môžete byť spokojní s výkonom, u nás to dnes neplatí. Hlavne v prvom polčase sme boli nepresní, čo sa prenieslo aj do druhého polčasu. Šance sme mali až v závere zápasu, gól nám neplatil pre faul, tam nie je o čom špekulovať. Súper bol presnejší, dal góly a zaslúžene vyhral."

90+5

90+4

Podbrezová v kombinácii na polovici súpera.

90+3

Z ničoho nič sa ku lopte na polovici súpera dostal Jambor, z pravej strany naservíroval loptu pred Ludhovu bránku, kde však na ňu Rusnák nedosiahol a následne znovu skvele v obrane zapracoval domáci Bartoš.

90+2

Mário Sauer sa snažil vysunúť po ľavej strane Essombu, toho si však spoľahlivo postrážil pozorný Bartoš.

90+1

Žilina kombinuje na polovici súpera. Následne Matúš Rusnák skúsil strelu ľavačkou, ale lopta mu vôbec nesadla.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca nadstavovať minimálne 5 minút.

89

Ďalšia pekná akcia domáceho tímu, Paraj v kombinácii s Blahútom, Kabongo následne priťukol loptu nabiehajúcemu Špyrkovi, ktorý delovkou vyprášil rukavice Ľubomíra Belka!

88

Kaprálik skvele zapracoval v súboji s Matejom Grešákom, našiel ideálne Javorčeka, ktorý dáva gól! Ten však neplatí, pretože Kaprálikovi bol odpísaný ešte skorší faul na Petra Kováčika!

87

Žilina so snahou o útok, Sauerova krížna prihrávka však Kaprálika nenašla.

86

Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová:
z ihriska odchádza Marek Kuzma, prichádza Mikuláš Bakaľa.

84

Patrik Myslovič si výborne pripravil loptu na strelu ľavačkou, mieril však nad Ludhovu bránku.

82

Minárik pri rozohrávke prišli špekuloval a loptu mu zobral Paraj. Toho však následne čisto od lopty odstavil Ndjeungoue.

81

Blahút v kombinácii s Ďatkom, ktorému lopta nesadla. Následne sa k voleju dostal Paraj, ale mieril vysoko nad Belkovu bránku.

80

Do konca riadneho hracieho času ostáva necelých 10 minút, Podbrezová na domácom štadióne vedie nad Žilinou 2:0.

79

Domáci železiari jednoznačne vládnu v strede poľa, Žilinčania sa cez tento val nedokážu presadiť.