2:1

konec (1:0)

07.07.2023, 17:00 • Slatanice • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.42 4.49 5.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Fotbalisté Sigmy Olomouc zdolali před odjezdem na soustředění do Maďarska slovenský Trenčín 2:1. Skóre zápasu otevřel v 17. minutě Radim Breite a hned po změně stran zdvojnásobil hanácké vedení Lukáš Juliš. Ten využil mizerné přihrávky trenčínského obránce Pirese a přeloboval vyběhnutého gólmana. Trenčín se dostal ke snížení až v samotném závěru, kdy nařízenou penaltu proměnil Artur Gajdoš. (18:52:53)

90+1

90

90. Artur GAJDOŠ - 2:1

90

Trenčín právě vstřelil branku!
ARTUR GAJDOŠ pokutový kop proměnil! Míč poslal po zemi k pravé tyči, kam se sice brankář vrhl, ale nedosáhl na balón.

90

Máme tu penaltu pro Trenčín!

89

Ještě nebezpečný protiútok Olomouce. Na centr z pravé strany ve skluzu nedosáhl Jakub Přichystal!

88

Zpoza šestnáctky to zkoušel Artur Gajdoš. Zamířil nad bránu Sigmy Olomouc.

87

Ibrahim nyní centrem z hloubi pole odevzdal míč do rukavic brankáře Olomouce.

87

Možná ani ne pět minut do konce tohoto duelu. Hanáci v pohodě kontrolují dvougólový náskok.

85

Po nedovoleném zákroku na Pospíšila zůstane Olomouc u míče.

83

S domácím rohovým kopem si obrana Trenčanů poradila.

82

Standardní situaci zahrával Filip Zorvan. Ten balón kroutil na bránu a brankář raději boxoval na roh.

82

Sláma byl faulován v blízkosti pokutového území. Bude z toho takový lepší rohový kop.

81

V posledních minutách mají Hanáci míč častěji na kopačkách a zdá se, že směřují za výhrou.