06.07.2023, 13:15 • Donau Sportcentrum, Vídeň • Čtvrtfinále • David Bochňák

73

Kapitán naší reprezentace Teplan vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

73

Velká Británie byla velmi blízko pojistce, ale proti je skvělý Pavelka, který útočníka soupeře svým pohledem vystrašil a jeho pokus zneškodnil na roh!

45

A mohlo být hůře, naštěstí Pavelka zneškodnil střelu soupeře a drží náš tým v naději na vyrovnání!

43

Velká Británie právě vstřelila branku! Náš soupeř dobře vstupuje do druhého poločasu a dává druhou branku! Po centru ze strany se míč dostal až na malé vápno, kde stál připravený GUTHRIE, pro kterého nebyl problém dostat míč do branky! – 0:2.

37

Velká Británie právě vstřelila branku! Bohužel česká reprezentace inkasuje krátce před koncem prvního poločasu. Autorem branky je obránce STEPHENSONi. – 0:1.