Tenis

French Open - ženy (antuka)

Markéta Vondroušová – Alycia Parksová

2:0 6:4, 6:0

29.05.2023, 14:13 • Kurt č. 6, Roland Garros, Paříž (FRA) • 1. kolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.07 8.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:0; 6:0 - Markéta Vondroušová

6:0

Je hotovo, Markéta Vondroušová zakončuje zápas přímým bodem, čistou hrou a kanárem!

5:0

Už úplně rozhozená Parksová chybuje po na své poměry mimořádně slabém druhém podání z forhendu a Markéta Vondroušová může dopodávat zápas na kanára.

4:0

Markéta Vondroušová nedává soupeřce šanci a tři přímé body jí zajistily čistou hru.

3:0

Parksová při brejkbolu vyrobila další dvojchybu.

2:0

Markéta Vondroušová proměňuje druhý gembol. Její důrazný forhend po čáře vytahuje soupeřka ve složité pozici daleko mimo dvorec.

1:0

1:0; 1:0 - Markéta Vondroušová

1:0

Alycia Parksová vrší chybu na chybu a Markéta Vondroušová velice lehce proráží její podání v úvodní hře druhé sady!

6:4

1:0; 6:4 - Markéta Vondroušová

6:4

Markéta Vondroušová vyhnala soupeřku křížným forhendem do strany a následně si set pohodlně dosmečovala.

5:4

0:0; 5:4 - Alycia Parksová

5:4

Delší výměnu zakončila útočící Alycia Parksová bravurním volejem ven z kurtu a vynutila si ještě minimálně jednu změnu stran v úvodním setu.