03.05.2023, 17:30 • Velvary/tráva • 20. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.6 3.73 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

81. SCHNEIDER - 3:0

81

Velvary právě vstřelily branku!
Nyní už je o vítězi zřejmě jasno. JAN SCHNEIDER si na hranici vápna míč hezky zpracoval a prudkou ranou ze svého pohledu na pravou stranu rozvlnil síť za Němcem potřetí. Ten se natahoval marně.

77

Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
ze hřiště odchází Schettl, přichází Matoušek.

77

ze hřiště odchází Novotný, přichází Tichý.

65

ze hřiště odchází Jakab, přichází Šlegl,
ze hřiště odchází Březina, přichází Schneider,
ze hřiště odchází Rubeš, přichází Havránek.

64

Málem platilo otřepané nedáš – dostaneš. Z protiútoku poslal Novotný přihrávkou po zemi do šance spoluhráče, jenž zůstal zcela sám před Štefanem, ovšem slabou ranou trefil pouze jeho nohy.

58

ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Čada.

47

47. VOPAT - 2:0

47

Domácí zvyšují v úvodu druhé půle už na 2:0. LADISLAV VOPAT se ocitl sám před brankářem, kterého překonal střelou do volné části jeho brány.

36

36. JAKAB - 1:0

36

Domácím se přeci jen ještě v první půli daří skórovat. JOSEF JAKAB se v pokutovém území dostal k hlavičce, kterou adresoval ke vzdálenější tyči, kde bylo volné místo.

32

Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Výborný).

22

ze hřiště odchází Strada, přichází Šup.

17

Chábera se dostal prakticky sám před Němce, skluzem však adresoval míč jen do vyběhnutého gólmana Brozan, jenž balón tečoval do zámezí.